Profile

Cover photo
Verified name
289 followers|514,511 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Czas na podsumowanie tygodnia :)

1. #Można doskonalić swoje umiejętności i wpaść na warsztaty fotograficzne na Polną 11? Można! Zobaczcie naszą małą relację zdjęciową (link do posta na FB)
2. #Można odświeżyć swoje portfolio i zdobić sobie profesjonalną sesję? Można! W tym tygodniu taką możliwość mieli mieszkańcy Katowic w naszym HUBie w Silesia City Center.
3. #Można na #TłustyCzwartek wpaść do HUBa? Można! W ostatni czwartek na wszystkich check-inujących się w naszych HUBach czekały pączkowe słodkości.
4. #Można znaleźć się w zestawieniu najciekawszych coworkingów w Warszawie? Można! Zobaczcie: http://innpoland.pl/124551,testujemy-warszawskie-propozycje-coworkingowe
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Tradycyjne podsumowanie tygodnia :)
 1. Można zamawiać Mobilne Wpłatomaty w Trójmieście? Już #Można! Gdańsk, Sopot, Gdynia od tygodnia cieszą się tą możliwością! 
2.  Można przyjść na pierwsze szkolenie w katowickim HUBie? #Można! W ostatni wtorek Karolina Chrostek opowiadała o wykorzystaniu social media dla firm. Dziękujemy! 
3. Można dowiedzieć się jak komunikować się jedynie… w 140 znakach? Można! O wykorzystaniu Twittera w ostatni czwartek opowiadała Dagmara Pakulska w naszym łódzkim HUBie. Hashtagom i ReTweetom nie było końca! Dziękujemy! 
4. Można po omacku i na wyczucie zakłądać biznes, ale można też wpaść na Marszałkowską 87 i przyjść na szkolenie z prowadzenia działalności gospodarczej. Pierwsze dziś, kolejne: za tydzień w piątek, zapraszamy! 
Miłego weekendu! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Pora na podsumowanie tygodnia :) 

Można w pierwszym tygodniu stycznia wiedzieć, że to będzie dobry rok? Można, jeśli zapisze się go w kalendarzu Idea Hub, który jest do wygrania w naszym konkursie na Facebooku!
1. Można co tydzień zajmować czołowe miejsce w rankingu lokat? Można! Lokaty Idea Banku na 1 i 4 miejscu w rankingu Comperii: bit.ly/1PLJRay
2. Można cieszyć się pracą i napędzać się pozytywną energią? Można to robić wybierając Idea Hub na miejsce swojej pracy i biura. 3. Zapraszamy do rozpoczęcia nowego roku w miejscu sprzyjającym kreatywności!
4. Rutyna w pracy wcale nie jest zła! Można mieć dobre nawyki? Można! Zobaczcie sami: http://on.fb.me/1PT1MhF
Miłego weekendu! :)
 ·  Translate
1
Tomasz Sowa's profile photo
 
w 1szym tygodniu stycznia IDEA BANK mnie wyjebał na lokacie POWER, faktycznie dobrze zaczęliście rok o ile takich jak ja jest więcej
 ·  Translate
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Czas na nasze piątkowe podsumowanie tygodnia :)
1. #Można mieć papier firmowy i profesjonalną wizytówkę? Można! W Naszym łódzkim HUBie w tym tygodniu przedsiębiorcy korzystali z usług grafika.
2. #Można wpaść do łódzkiego i krakowskiego HUBa i dostać dodatkowo plecak? Można! Zapraszamy!
3. Można przeczytać artykuł o Małgorzacie Szturmowicz, która wystąpiła na prestiżowej konferencji Efma SME Summit w Berlinie 17 i 18 grudnia? Można! Zapraszamy do lektury: http://www.efma.com/index.php/resources/articles/detail/EN/1/509/1-1XHXT1
4. Można bezpłatnie wydrukować etykiety w warszawskim Idea Hub na Polnej 11? Można! Znalazła się w nim drukarka do etykiet! Zapraszamy do korzystania wszystkich Klientów!
 ·  Translate
2
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Wyjątkowo w poniedziałek dzielimy się z Wami tym co ciekawego wydarzyło się u nas w ostatnim tygodniu.
1. #Można zamawiać Mobilny Wpłatomat również w Krakowie? Można! Pamiętajcie, że zamawiać można również w Warszawie i Wrocławiu. Sprawdźcie:http://bit.ly/1KkK8yQ
2. #Można przejść się do Manufaktury i posłuchać jak ważny jest logotyp w budowaniu każdej marki? Można! W ostatnią środę graficzki z @polkidot odwiedziły naszego HUBa w Łodzi! Dziękujemy serdecznie!
3. #Można w weekend wybrać się na targi mody autorskiej @hushWarsaw? Można! Byliśmy tam również i my razem ze stoiskiem #IdeaHUb oraz Mobilnym Wpłatomatem! Zobaczcie zdjęcia - działo się: http://on.fb.me/1lnvEH6
4. #Można wpaść do #IdeaHub i już dzisiaj poczuć świąteczny klimat? Można! Mamy nowe syropy do kawy: o smaku cynamonowym, imbirowym i piernikowym! ❤
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
1. #Można z pasji zrobić hobby, a #można też zrobić dochodowy i innowacyjny biznes. O tej drugiej możliwości opowiadał twórca pierwszej gry real time - SUPERHOT, Tomasz Kaczmarczyk w Idea Hub w Łodzi.
2. #Można w Światowy Dzień Przedsiębiorczości nie zrobić nic przedsiębiorczego, a #można było przyjść do Idea Hub i posłuchać inspirujących osób takich, jak Dane Strangler.
3. Nie #można zjeść burgera i mieć burgera, ale #można mieć świetnie prosperującą sieć burgerowni. Na Zajęczej 15 w Warszawie gościliśmy właścicieli Bobby Burger, którzy dzielili się swoimi pomysłami na świetny biznes.
4. #Można w czwartek szykować się do weekendu, a #można także być w Krakowie i uczestniczyć w spotkaniach z cyklu #czwrtk w Idea Hub! Tym razem gościliśmy redaktora naczelnego +Faktoid - niecodzienny tygodnik!
 ·  Translate
1
Add a comment...
In their circles
5 people
Have them in circles
289 people
JAGODA Rosadzińska's profile photo
Sebastian Dajnowiec's profile photo
Wojciech Zawadzki's profile photo
Mc Marian's profile photo
Direct.Money.pl's profile photo
Natalia Wandachowicz's profile photo
Igor Borys's profile photo
Business Misja's profile photo
Rafał Kania's profile photo

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Tradycyjne podsumowanie weekendu:
1. Można wpaść na Polną 11 i… podrukować w 3D? Można! Zobaczcie krótką relację z warsztatów: http://on.fb.me/1JLZz6K 
2. Można poznać UX w najbardziej UX'owy sposób, czyli przejrzysty i zrozumiały? Można! Na warsztatach w Krakowie w ramach „Women in Technology”, które poprowadził Radosław Szczygieł. Dziękujemy! 
3. Można nauczyć się jak robić dobre pierwsze wrażenie? Można! Takie właśnie Warsztaty poprowadził w ostatnią Paweł Tucholski. Również dziękujemy!
4. Zarządzenie czasem pracy trudne? Nie po warsztatach, które wczoraj w krakowskim HUBie przeprowadziła Edyta Zając. 
Miłego weekendu! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
1. #Można wpaść do Katowic na Startups Garden KTW? Można! Podczas kolejnej edycji tego wydarzenia startupowcy z Katowic i Górnego Śląska mieli okazję spotkać się i podzielić swoimi doświadczeniami. Dzięki, że  byliście!
2. #Można wyjmować z szafy co popadnie, ale można też z głową dobrać każdy detal! Wiedzą o tym ci, którzy byli na wczorajszym szkoleniu "Dress code" w łódzkim HUBie, które poprowadziła Monika Gąsiorek-Mosiołek. Ponownie: dziękujemy, że byliście!
3. #Można brać udział w konkursach Idea Hub? Można! Szczególnie gdy do wygrania są kalendarze na rok pełen wyzwań! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, wyniki już wkrótce!
4. #Można wpaść na pierwsze szkolenie do katowickiego HUBa? Można! Zapraszamy już w najbliższy wtorek do Silesii, gdzie Karolina Chrostek opowie o wykorzystaniu social media dla firm!
Miłego weekendu! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
1. Można pogłębiać wiedzą o marce w sieci? Można! Wygraj jeden z trzech książek Pawła Tkaczyka na naszym Facebooku!
2. Można pozytywnie podsumować nowy rok? Można! U nas 2015 to rok pełen wyzwań i nowe przestrzenie coworkingowe Idea Hub w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Katowicach!
4. Można wprowadzać innowacje, wypuszczać na ulice Warszawy, Krakowa, Poznania, Łodzi i Wrocławia #MobilnyWpłatomat, drukować w 3D w Idea Hub? Można! To wszystko zrealizowaliśmy w 2015 roku! Czas na wyzwania 2016! 
4. Można radośnie witać Nowy Rok? Można! Do siego roku! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Sprawdźcie co ciekawego działo się u nas w ostatnim tygodniu, czyli pora na nasze piątkowe podsumowanie!

1. #Można otwierać się na coworking... jeszcze bardziej? Można! Dlatego my otworzyliśmy HUBa w Katowicach! Wpadajcie popracować do Silesia City Center! Szczegóły: http://on.fb.me/1Y2qcur

2. #Można swoje gadżety tworzyć w 3D? Można, u nas na Polnej 11! Zobaczcie jak działa nasza drukarka: http://on.fb.me/1NZQM2F

3. Można wziąć udział w naszym konkursie #BizneszPasją? W dalszym ciągu: Można! Sprawdźcie szczegóły, macie czas do poniedziałku! http://on.fb.me/1TFlJXW

4. Można zamawiać Mobilny Wpłatomat również w... Poznaniu? Już można!  Sprawdźcie  jakie to proste: http://on.fb.me/1TFlJXW 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
Co działo się u nas w tygodniu? Jak zawsze: sporo :)

1. #Można pomimo smogu wpaść na kreatywny poniedziałek do Krakowa, aby porozmawiać o startupach technologicznych na rynku modowym? Można! Dziękujemy Mateuszowi Romanowskiemu z #Allani  za ciekawe spotkanie. Do następnego! 
2. #Można  wpaść na największe targi pracy i praktyk w Polsce? Można! Również jako  #IdeaBank  odwiedziliśmy Stadion Narodowy w ramach #AbsolventTalentDays
3. #Można  odwiedzić nasz łódzki HUB aby obejrzeć komiksy i ilustracje z cyklu City Stories, przedstawiające Łódź i okolice? Można! Zapraszamy na Drewnowską do Manufaktury! 
4. #Można  otrzymać aż cztery statuetki na Gali konkursu niezależnych kreacji #Kreatury2015? Można! Nagrodzone zostały kampania Można? Można!, Idea Hub i Mobilny Wpłatomat. Dziękujemy za uznanie! 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Idea Bank

Shared publicly  - 
 
1. #Można udać się na wirtualny spacer po HUBie? Można! Jeśli nie byliście jeszcze w naszych Idea Hub, zapraszamy na przechadzkę: https://goo.gl/eAvMya
2. #Można by „Dobrym Wzorem do naśladowania? Można! Otrzymaliśmy nagrodę #DobryWzór w kategorii usług za Mobilny Wpłatomat!
3. #Można zacząć karierę w Idea Banku? ‪#‎Można‬! O tym mówiliśmy podczas Dni Kariery 27 października.
4. #Można posłuchać o strategii publikacji na blogach firmowych? Można! W tym tygodniu na Czwartkach w Idea Hub gościliśmy Marka Wajdę z Orange.
 ·  Translate
2
Add a comment...
People
In their circles
5 people
Have them in circles
289 people
JAGODA Rosadzińska's profile photo
Sebastian Dajnowiec's profile photo
Wojciech Zawadzki's profile photo
Mc Marian's profile photo
Direct.Money.pl's profile photo
Natalia Wandachowicz's profile photo
Igor Borys's profile photo
Business Misja's profile photo
Rafał Kania's profile photo
Contact Information
Contact info
Phone
22 101 10 10
Email
Story
Tagline
Idea Bank to bank wyspecjalizowany w obsłudze przedsiębiorców. Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę firmy. Wyróżniają nas nowatorskie produkty bankowe, doradztwo finansowe, księgowe.
Introduction
Idea Bank został stworzony, by wspomagać osoby przedsiębiorcze w realizacji ich marzeń o własnym biznesie. Chcemy służyć pomocą przy rozwijaniu działalności małym podmiotom gospodarczym: mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwom.

W odróżnieniu od innych banków my ufamy naszym Klientom, oferujemy im więc łatwiejszy i szybszy dostęp do większej liczby różnorodnych produktów bankowych.

Wieloletnie doświadczenie w branży finansowej pozwoliło naszym specjalistom stworzyć idealny pakiet produktów kredytowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych umożliwiający start i prężny rozwój Państwa firmy.

Jesteśmy bankiem przyjaznym dla przedsiębiorcy, dlatego naszym głównym celem jest tworzenie długookresowych rozwiązań dla Państwa biznesu. Polityka Idea Banku zakłada ścisłą współpracę z każdym Klientem, który pozostaje pod opieką naszych wysoko wykwalifikowanych doradców.

Wychodzimy poza ustalone schematy. Pragniemy zapewnić Państwu profesjonalną opiekę na każdym etapie zakładania i prowadzenia własnej firmy. U nas mogą Państwo liczyć na kompleksową pomoc osobistych doradców w zakresie finansowania działalności, obsługi księgowej i pomnażania kapitału. Będą oni służyć stałym wsparciem - od momentu gdy Klient po raz pierwszy pojawi się w oddziale z pomysłem na własną firmę, poprzez opracowanie i sfinansowanie planu rozwoju firmy, prowadzenia księgowości i kadr do przekształcenia jej w spółkę.

Tworzymy nowe znaczenie słowa przedsiębiorca. Stawiamy na innowacyjność. Wierzymy w nowe idee i pragniemy je rozwijać.
 
 
Zapraszamy również do naszych Idea Hubów, czyli wyjątkowych przestrzeni coworkingowych, które są przyjazne przedsiębiorcy i w całości oddane do jego dyspozycji:

➡ ul. Polna 11 (rezerwacja sali konferencyjnej oraz zapisy na szkolenia: 693 712 932, polna@ihub.pl), godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00.
➡ ul. Marszałkowska 87 (rezerwacja sali konferencyjnej oraz zapisy na szkolenia: 785 805 506, marszalkowska@ihub.pl), godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00.
➡ Zajęcza 15 (rezerwacja sali konferencyjnej oraz zapisy na szkolenia: 785 805 505,
  zajecza@ihub.pl, godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00)
Kraków:
➡ Sukiennicza 6 (rezerwacja sali konferencyjnej oraz zapisy na szkolenia: 723 998 555, sukiennicza@ihub.pl, godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00-20:00, sob. 9:00-14:00)
Łódź: 
➡ Manufaktura, ul. Drewnowska 58 A, budynek 9A (wejście od strony rynku) rezerwacja sali konferencyjnej oraz zapisy na szkolenia: 785 903 287, drewnowska@ihub.pl, godziny otwarcia: pon.-sb. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00


Links