Profile cover photo
Profile photo
iD-SIGN s.r.o.
13 followers
13 followers
About
iD-SIGN s.r.o.'s posts

Post has attachment
Láká vás vyzkoušet si React a zjistit o čem tato knihovna vlastně je a proč je kolem ní takový humbuk? Pořádáme v Plzni další vývojářský workshop s Jardou Šnajdrem a tentokrát budete mít šanci vytvořit si svojí vlastní Reactí aplikaci :-)

Vstup je zdarma, počet míst je v tuto chvíli omezen na 25 účastníků. Více na http://blog.id-sign.com/react-workshop/

Post has attachment
Máme kanceláře na plzeňském náměstí Republiky téměř v oblacích, které by si zasloužily zútulnit. My, kovaní ajťáci, jsme pustili wi-fi, ponořili se do projektů a ztratili trochu kontakt s okolím. Hledáme proto šikovného interierového designera nebo nadšenou slečnu s citem proměnit účelné také v útulné a to v našem iD-SIGN stylu :-)
Prosíme o sdílení, ať najdeme toho správného člověka.

#design #interier #interiordesign #office #kancelar
Photo

Post has attachment
Střihli jsme si dneska přednášku na ZČU o Symfony. Účast byla v korelaci s chutí studentů jít na nepovinnou přednášku v adventním odpoledni :-) Ale i tak to byla výborná zkušenost, několik odvážlivců jsme provedli prvními krůčky se Symfony a meli jsme i příležitost osobně poznat Pavla Herouta :-)

http://blog.id-sign.com/prednaska-o-symfony-na-zcu/

Post has attachment
Máte již dlouho chuť naučit se React, nebo Symfony? Nevíte jak do toho? Pracujeme na skvělém projektu, kde vám s tím můžeme pomoci a ještě vám za to platit :-)

http://blog.id-sign.com/naucte-se-s-nami-react-nebo-symfony/

Post has attachment
Bloky a skicáky jsou super. Tak jsme si udělali radost a máme je teď krásně stylové :-)
PhotoPhotoPhoto
21.11.16
3 Photos - View album

Post has attachment
Plzeň. Dobrý PHP programátor, kodér či frontend vývojář, který nám pomůže se posunout dál. Zaplatit umíme. Projekty máme také pěkné :-)

www.id-sign.com

Post has attachment
V iD-SIGN vznikají skvělé projekty. Máme jich plné portfolio. Jedním z důkazů je i Monitor dražeb. Co tento projekt nabízí a proč je tak skvělý se můžete dočíst níže v článku :-)

http://www.czechcrunch.cz/2016/10/monitordrazeb-cz-startup-ktery-umi-hledat-ve-vsech-drazbach-nemovitosti-v-cesku/

Post has attachment
Zkoušíme sladkou odměnu za každý nápad, který pomůže posunout iD-SIGN dál. Podle prvních návalů kolem dózy to vypadá, že se nejpozději během 2 dní staneme nejlepší firmou na světě :-)

#sweet   #candy   #bestcompany  
Photo

Post has attachment
Zajímá vás NodeJS? Mrkněte na další připravovaný workshop v Plzni :-) https://www.facebook.com/events/1355982784430881#nodejs #javascript #plzen

Post has attachment
Zpracováváte data spojená s polohou? Třeba se vám bude hodit náš nový blogový zápisek o hledání v databázi dle velikosti průniku polygonů. Pokud to řešíte jinak a lépe, budeme opět rádi za každý tip :-)

http://blog.id-sign.com/hledame-v-databazi-dle-velikosti-pruniku-polygonu/

#spatial #mysql #polygon #intersection #developer
Wait while more posts are being loaded