Profile cover photo
Profile photo
iD-SIGN s.r.o.
14 followers
14 followers
About
Posts

Post has attachment
Ratolesti jsou zpátky ve škole a přemýšlíte, jak jim zpestřit učení? Nebo chcete zkusit, jak jste na tom se znalostmi ze základní školy vy? :-)

Zkuste interaktivní cvičení na portálu www.skolasnadhledem.cz, který jsme pro Nakladatelství Fraus vylepšili ve spolupráci s www.red-peppers.cz
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Baví nás pomáhat budovat úspěšné projekty. Nová verze www.bezrealitky.cz s novými službami krásně roste a překonává všechny své rekordy. Při pohledu do statistik jsme raději zaktualizovali i informace na www.id-sign.com, abychom nebyli nařčeni, že bezrealitkám upíráme úspěch :-) Máte i vy nápad na skvělou službu a potřebujete silné vývojové zázemí? Ozvěte se :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Chystáte se vymalovat nebo natírat? Vybíráte z nabídky www.primalex.cz nebo třeba www.balakryl.cz? Převzali jsme vývoj všech portálů společnosti PPG Deco Czech, a.s. a od teď zajišťujeme jejich provoz. Chybí vám na jejich stránkách něco, nebo jste tam našli chybu? Máte nápad na zajímavou službu? Budeme rádi, když nám dáte vědět :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Máte nápad na skvělou internetovou službu a potřebujete tým na jeho realizaci? V iD-SIGN pro vás připravíme tým na míru vašemu nápadu. Pomůžeme vám s nastavením byznys plánu, navrhneme intuitivní UX, vytvoříme celou službu včetně infrastruktury a poté jí budeme spravovat a rozvíjet. Podívejte se na naše stránky www.id-sign.com a přesvědčte se, že jsme pro vás ti praví.

www.id-sign.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Převzali jsme vývoj krásného eshopu www.eccevita.cz. Stali jsme se tak součástí velkých plánů, jak vám přinášet kvalitní přírodní doplňky, kosmetiku nebo potraviny 🍇

Máte chuť něco z nabídky vyzkoušet? Připravili jsme slevový kupón 'IDSIGN', díky kterému získáte u vybraných produktů slevu 20% 💰 Rádi uděláme radost i vašim přátelům, prosíme tedy o sdílení, aby se o příležitosti dozvěděli i oni :-)

Slevu lze využít u těchto produktů:
https://www.eccevita.cz/eshop/363-haritaki_xl
https://www.eccevita.cz/…/56934-darkovy_box_tulsi_caju_6x10…
https://www.eccevita.cz/eshop/192303-midnight_wood_mydlo
https://www.eccevita.cz/eshop/410-pitta_caj
https://www.eccevita.cz/eshop/355-triphala

Kód platí do 15.6.2018
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Pro Ontran technologies jsme připravili přehledný a jednoduchý portál, který pomáhá propojit IT firmy s šikovnými lidmi. Mrkněte se na www.codegeeks.cz i vy, jestli tam není zajímavá příležitost i pro vás :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Hodně jsme v posledních měsících pracovali, abychom pro vás připravili novou verzi portálu bezrealitky.cz - jsou nyní krásnější, rychlejší a nabízí spoustu nových služeb! :-) Vylepšená ochrana proti realitním makléřům, rychlejší vyhledávání, nové informace a nové centrum služeb vás komfortně provedou celým procesem prodeje, nebo nákupu nemovitosti. Postupně přidáváme další a další nové služby. Pokud vám něco na www.bezrealitky.cz chybí, napište nám to - rádi pro vás uděláme bezrealitky.cz ještě lepší :-) #bezrealitky
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Baví nás dělat skvělé projekty 🙌! Pro našeho klienta jsme vytvořili nástroj pro snadné propojení zemědělců a zpracovatelů 🤝 GrainTerminal. Chcete prodat 100tun pšenice 🚚, nebo nakoupit sladovnický ječmen 🍺? V této webové aplikaci toho můžete dosáhnout na pár kliknutí myši 👍. Díky silnému partnerství s ČSOB 🏦 poskytuje projekt záruky, že zemědělci dostanou peníze vždy včas a kupující dostanou vždy správné zboží domluvené kvality 💰↔️🌽.

🤓 Pro ajťáky: jedná se o webovou responzivní REACT aplikaci komunikující se Symfony backendem pomocí GraphQL. Celá aplikace je postavená kolem Google Maps a využívá pokročilé práce s mapou. Projektu poskytujeme kompletní podporu tak, aby se mohl dlouhodobě úspěšně rozvíjet📈.

www.grainterminal.cz
PhotoPhotoPhotoPhoto
07.12.17
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Láká vás vyzkoušet si React a zjistit o čem tato knihovna vlastně je a proč je kolem ní takový humbuk? Pořádáme v Plzni další vývojářský workshop s Jardou Šnajdrem a tentokrát budete mít šanci vytvořit si svojí vlastní Reactí aplikaci :-)

Vstup je zdarma, počet míst je v tuto chvíli omezen na 25 účastníků. Více na http://blog.id-sign.com/react-workshop/
React Workshop
React Workshop
blog.id-sign.com
Add a comment...

Post has attachment
Máme kanceláře na plzeňském náměstí Republiky téměř v oblacích, které by si zasloužily zútulnit. My, kovaní ajťáci, jsme pustili wi-fi, ponořili se do projektů a ztratili trochu kontakt s okolím. Hledáme proto šikovného interierového designera nebo nadšenou slečnu s citem proměnit účelné také v útulné a to v našem iD-SIGN stylu :-)
Prosíme o sdílení, ať najdeme toho správného člověka.

#design #interier #interiordesign #office #kancelar
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded