Profile cover photo
Profile photo
Hotel Remes • Sport & Spa
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment
Jesteśmy doświadczeni w planowaniu i koordynacji różnego rodzaju imprez. Wśród wydarzeń, które przygotowywaliśmy znajdują się: pikniki, festyny, wystawy, turnieje, szkolenia, imprezy integracyjne i inne. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do zapoznania się z tą częścią oferty: http://www.hotelremes.pl/eventy/przestrzen-eventowa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hotel Remes oferuje sportowcom i kadrze szkoleniowej profesjonalne obiekty sportowe i treningowe: 8 boisk o wymiarach 108 m x 68 m, stadion z trybunami mieszący 1000 widzów, 5 kortów tenisowych odkrytych i 1 kryty kort posiadający sztuczną nawierzchnię, strzelnicę golfową, boiska do piłki plażowej, siatkowej, a także salę fitness, halę sportową, siłownię i wiele więcej: http://www.hotelremes.pl/sport/obiekty-treningowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok ekskluzywnych pokoi i apartamentów mamy do zaoferowania również luksusowe domki w pobliżu Hotelu Remes. Elewacja wykonana ze stali COR – TEN, wystrój w stylu skandynawskim oraz liczne udogodnienia pozostają do Państwa dyspozycji. Dokładny opis domków i zdjęcia znajdują się na stronie internetowej: http://www.hotelremes.pl/luksusowe-domki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do skorzystania z naszego Wielkanocnego Pakietu! W jego ramach oferujemy 3 noclegi, ze śniadaniami i kolacjami, uroczyste ognisko w Wielkanocną Niedzielę, strefę Wellness & Fitness dostępną bez ograniczeń czasowych, imprezę w hotelowym klubie i wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i do skorzystania z atrakcyjnego pakietu: http://www.hotelremes.pl/oferta-online/wielkanoc-all-38453.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzień ślubu, to wyjątkowy moment! Jeśli chcą Państwo sprawić, iż ta chwila będzie niezapomniana nie tylko dla Nowożeńców, zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą sal weselnych. Proponujemy sale o różnej powierzchni, które z pewnością pomieszczą wszystkich gości. Dodatkowo w cenie oferujemy piękne, weselne dekoracje oraz profesjonalną obsługę kelnerską. Więcej na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://www.hotelremes.pl/sale-weselne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SPA, czyli kolejny segment oferty Hotelu Remes, przynosi naszym Gościom wiele nowych korzyści. Najważniejszą zmianę stanowią pakiety „Weekend SPA” oraz „Day SPA”, które w połączeniu z innymi pakietami dają jeszcze więcej możliwości: http://www.hotelremes.pl/spa-nowosci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim naszym Gościom najlepsze życzenia spokoju, radości i odpoczynku. Ponadto przygotowaliśmy dla Państwa ofertę specjalną. 3 doby w naszym hotelu, z uroczystą świąteczną wieczerzą oraz rozrywkami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, to z pewnością będzie niezapomniany czas. Zapoznajcie się Państwo z naszą atrakcyjną propozycją: http://www.hotelremes.pl/oferta-online/boze-narodzenie-all-26544.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na pokaźną dokumentację naszych przestrzeni hotelowych i wydarzeń z życia hotelu, obok plików video składa się galeria fotograficzna. Zdjęcia podzieliliśmy na kategorie, aby ułatwić znalezienie interesującego Państwa materiału. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią: http://www.hotelremes.pl/galeria/galeria-zdjec.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Hotel Remes proponuje wszystkim Paniom ofertę specjalną: pakiet Pretty Woman! Oferta zawiera serię zabiegów kosmetycznych i relaksujących w naszym SPA. Jeśli masz ochotę na komfortowy wypoczynek połączony z pielęgnacją i regeneracją ciała, to zapraszamy do naszego Hotelu. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i efektywny relaks! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług z pakietu Pretty Woman: http://www.hotelremes.pl/oferta-online/pretty-woman-all-26446.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na siedmiuset metrach kwadratowych znajduje się dwupoziomy Klub Hotelu Remes. Mieszczą się na niej m.in. bar, klub muzyczny, sala bilardowa i tory bowlingowi. W Klubie znajduje się do 170 miejsc siedzących, loże, parkiet i ekran z projektorem. Więcej informacji na http://www.hotelremes.pl/klub.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded