Profile cover photo
Profile photo
Hotel Olšanka
About
Posts

Post has attachment
Děkujeme všem našim hostům, klientům, partnerům, zaměstnancům a příznivcům za skvělou spolupráci v roce 2016. Rok 2017 je pro nás další výzvou v tom, abychom nadále dělali svou práci k Vaší spokojenosti. Zjistěte, co je nového na www.hotelolsanka.cz
Photo

Post has attachment
Special offer for our guests is already active! We have extended our already great accommodation discounts this fall. Reserve at www.hotelolsanka.cz/en using promo code: „olsanka“ and get the best #priceyou can find. Book your stay in #Prague today and save money.

- - -

Speciální akce pro naše hosty již běží! Tento podzim jsme rozšířili již tak bohatou nabídku výhod při rezervaci na webu www.hotelolsanka.cz , kde nyní najdete výraznější #slevy na ubytování společně s dalšími bonusy. Pro rezervaci je nutné uvést promo kód: „olsanka“. Zamluvte si svůj pobyt v +Praze již dnes
Photo

Post has attachment
A new tram line will connect our hotel directly with more places in Prague. Besides the current tram lines 5, 9, 26 (day) and 55, 58 (night) available to you right in front of our hotel, you can look forward to tram line 15 (day) as of 28th August 2016. Get to know better our location, visit www.hotelolsanka.cz/en/hotel/location/.
_ _ _

Nová tramvajová linka spojí náš hotel napřímo s dalšími místy v Praze. Kromě tak stávajících linek 5, 9, 26 (denní) a 55, 58 (noční) se zastávkou přímo před hotelem se můžete od neděle 28. srpna 2016 těšit na tramvaj č. 15. Poznejte lépe naši lokalitu, navštivte www.hotelolsanka.cz/hotel/poloha/.
Photo

Post has attachment
It is 6th +Prague Pride Parade on Saturday 13th August 2016, so do not miss it and get ready to leave Wenceslas Square at 1 p.m. for Letna Park, where you can enjoy a music festival with three stages. Did you know, civil union for same-sex couples has been legal in the Czech Republic since 2006?
_ _ _

V sobotu 13. srpna 2016 projde Prahou duhový průvod hrdosti, a proto buďte připraveni ve 13:00 hodin na Václavském náměstí vyrazit směrem na Letnou, kde se můžete těšit na festivalovou muziku a dostatek jídla i pití. Věděli jste, že registrované partnerství je v Česku pro osoby stejného pohlaví legální již od roku 2006?
Photo

Post has attachment
Did you know that the Czech Republic is the sixth safest country on Earth based on an artical published by The Independent? Our great location only six minutes from the Main Railway Station Prague allows you to discover what the Czech Republic has to offer simply by hopping on a local train. Book your stay at www.hotelolsanka.cz/en and get 7% off.
_ _ _

Podle nedávno publikovaného článku na The Independent je Česká republika šestá nejbezpečnější země na Zemi. Výborná poloha našeho hotelu, pouze 6 minut od pražského hlavního nádraží, Vám poskytne maximální komfort pro to, abyste jednoduše poznali i jiné kraje České republiky, a nebo se z kteréhokoliv kraje pohodlně dostali až k nám do hotelu Olšanka. Rezervujte si proto svůj pobyt u nás na www.hotelolsanka.cz. Teď navíc se slevou 7 %!..
Photo

Post has attachment
Looks like we have some special guests staying with us today at the Olsanka Hotel. While Pidgey is about to check in, Drowzee is looking for his room and Nidoran just had a snack in the lobby bar. Who wants to joint them? Book at www.hotelolsanka.cz/en! #pokemongo
_ _ _

Vypadá to, že dnes máme u nás v Hotel Olšanka VIP hosty. Zatímco Pidgey je teprve na své cestě k recepci se ubytovat, tak Drowzee hledá svůj pokoj a Nidoran si právě pochutnal na své svačince v našem lobby baru. Chcete se přidat? Rezervujte na www.hotelolsanka.cz!
Photo

Post has attachment
Our hot summer rates are on, so get our standard double room in July for just 39 euros per night incl. breakfast. Special offer available only on www.hotelolsanka.cz/en.

Naše letní ceny jsou online! Rezervujte si proto právě teď 2lůžkový pokoj standard za cenu 1 059 Kč včetně snídaně. Speciální nabídka platí celý červenec a je k dispozici pouze na www.hotelolsanka.cz.
Photo

Post has attachment
Are you ready for UEFA Euro 2016? Don't worry and just visit our lobby bar or beer terrace where big TV screens are available to watch all day. Enjoy the full experience by choosing from our special football menu.
_ _ _

Jste připraveni na UEFA Euro 2016? Navštivte náš lobby bar nebo pivní terasu, kde můžete, na velkých LDC televizorech, sledovat zápasy celý den živě. Navíc pro maximální pocit ze hry si můžete vybrat ze speciálního fotbalového menu.
Photo

Post has attachment
Meet our staff Stefan and Maria who are working together today on our beer terrace. So what are you having today? We serve Czech brand beers until 10 p.m.
_ _ _

Štefan a Maria, naši kolegové, kteří dnes společně pracují na pivní terase. Tak co budete dneska pít? U nás točíme tradiční česká piva až do 22:00 hodin.
Photo

Post has attachment
Czechs are the biggest beer consumers in the world. Beer simply belongs to our culture, so if you want to have a true experience of the Czech Republic while visiting it have a Czech beer. In partnership with +Staropramen, a traditional brewery company, we will offer a unique concept to our guests and customers offering beers right on the spot here at the Olsanka Hotel, Summer Beer Terrace in just a few days.
_ _ _

Češi jsou největší konzumenti piva ve světě? Pivo jednoduše patří k naší kultuře, a proto pokud si chcete z dovolené v České republice odvést ten pravý zážitek, tak skočte na jedno pivo. Ve spolupráci s tradičním pivovarem Staropramen nabídneme našim hostům a zákazníkům unikátní koncept s ryze pivní nabídkou, a to přímo u nás v +Hotel Olšanka. Těšte se již brzy, Letní pivní terasa!
Photo
Wait while more posts are being loaded