419 followers|264,536 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Shared publicly  -

HC SLOVAN včera pokračoval vo víťaznej šnúre, Neftechimik Nižnekamsk zdolal 2:3. Tu sú pozápasové štatistiky:

#VerniSlovanu
 ·  Translate
1
Add a comment...

V zápase Neftechimik Nižnekamsk - HC SLOVAN skóroval už po 12 sekundách Gynge. Belasí vyrovnali na 1:1 v 10. minúte, keď Sersenovu strelu od modrej tečoval Hlinka. Nižnekamsk vs Slovan po prvej tretine 1:1.

1

Neftechimik Nižnekamsk bojuje tak ako aj HC SLOVAN o postup do play-off, momentálne sa nachádza na 9. priečke vo Východnej konferencii. Držme našim chlapcom palce, aby natiahli víťaznú šnúru!

1

HC SLOVAN dnes o 17:00 vyzve Neftechimik Nižnekamsk

HC SLOVAN dnes o 17:00 h v zostave, ktorá dohrávala zápas na Spartaku Moskva.
1

Vynikajúci zápas belasých! HC SLOVAN natiahol šnúru víťazstiev na 5 zápasov výhrou 0:3 nad Spartakom Moskva. Barry Brust dnes stopercentný, góly Slovana: 2x Igor Musatov, 1x Tomáš Kundrátek.

3

Po 40 minútach vyhráva HC SLOVAN nad Spartakom Moskva 0:3. O druhý gól belasých sa postaral opäť Igor Musatov, o rozdiel troch gólov sa v presilovej hre zaslúžil Tomáš Kundrátek.