+HC Dynamo Pardubice získal do svého projektu #Dynamo klub velmi silného partnera. Společnost #Vodafone Czech Republic připravila pro jeho členy speciální nabídku neomezeného tarifu. Tato nabídka není veřejná, tarif lze získat prostřednictvím webu www.dynamoklub.cz.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Velikou vůli ukázali hokejisté +HC Dynamo Pardubice v posledním extraligovém utkání třetí čtvrtiny základní části. Východočeši prohrávali v Litvínově dvakrát o dvě branky, ve třetí třetině dokázali dorovnat skóre a získat bod. Verva ukořistila ten druhý v předposlední minutě prodloužení.

„V pátek s Plzní jsme prohrávali 0:3, snížili jsme na rozdíl jediné branky a bojovali až do konce. Dnes jsme prohrávali 1:3 a 2:4, bojovali jsme a získali bod. To je znak toho, že morálka v mančaftu je, pere se se současnou situací, je to těžké, ale kabina opravdu maká. I když hrajeme špatně a nedaří se nám, tak tohle mužstvo má charakter,“ okomentoval ne nezajímavé utkání na ledě +HC Verva útočník PETR #HUBÁČEK.
1
Tomas Renner's profile photoJan Nemecek's profile photo
2 comments

Ten charaktet už maj pár let.

Ač po dvou třetinách prohrávali hokejisté +HC Dynamo Pardubice o dvě branky, dokázali v +HC Verva bodovat! Domácí vedli 2:0, pak ale ve snížil Tyler #Redenbach, na další dvoubrankový náskok Vervy dokázali červenobílí zareagovat: v závěrečné třetině se trefili Nicholas #Schaus, prvně v #Tipsport extralize Filip #Zadina a na 4:4 srovnal Tomáš #Rolinek. V předposlední minutě prodloužení #Litvínov urval vítězství.
1

Období nezdarů nezlomil ani páteční zápas s +HC Škoda Plzeň. Západočeši opanovali první dvě třetiny, na začátku třetí získali tříbrankové vedení… Pak sice Petr #Sýkora svými 350. a 351. brankou v nejvyšší soutěži snížil, nakonec tím ale mírnil prohru Dynama. „Hrát deset minut za zápas je velmi málo,“ poznamenal obránce PETR #ČÁSLAVA po skončení utkání.