Profile

Cover photo
222 followers|67,889 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

GNYAPI

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Mantolama, ısı yalıtımı, enerji kimlik belgesi, çatı yalıtımı, yalıtım kredisi, mantolama firmaları,mantolama fiyatları,ısı yalıtım çeşitleri, uygulamalar ve daha fazlası GNYAPI'da 444 GNYP
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
#GNYAPI Yalıtım Kredisi #EkoKredi
30.11.2016 Tarihine Kadar ısı yalıtım anlaşması yapılması durumunda 18 Ay %0 Faiz, Dosya Masrafsız Kredi

Detaylı Bilgi :

https://www.gnyapi.com.tr/sekerbank-ekokredi

Adresinde...
 ·  Translate
Şekerbank Ekokredi, yalıtım, mantolama kredisi, ısı yalıtım kredisi, izoasyon kredisi, mantolama fiyatları, mantolama firması, dış cephe kredisi,çatı kredisi,boya kredisi
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
İki eğik düzlemin bir ara kesit boyunca kesiştiği ve bu ara kesitin düzlemlerin en yüksek doğrusunu oluşturduğu çatı şekli beşik örtüsü çatı olarak tanımlanır.
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Çatı kaplaması olarak kullanılan cam malzeme türleri öngerilmeli cam, telli cam, cam kiremit, dalgalı cam ve trapezoidal camlar’dır.
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Bu standartta, iletim, taşınım ve havalandırma yoluyla gerçekleşen ısı kayıpları ile iç ısı kazançları ve güneş enerjisi kazançları dikkate alınmıştır.
2
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Hukuki Danışmanlık Hizmeti,Yalıtım kararı zor bir süreçtir. Bunu sizin için biz çözelim ! Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi (EKB),Ücretsiz Keşif!,Ücretsiz 3 Boyutlu Renklendirme, Yalıtım kararınızı sözlere değil, kendi gözlerinize inanarak verin!
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Ses yalıtımları yapılarda kullanıldığında dışarıdan gelen sesleri yutarak insanları yaşadıkları yerlerde rahatsız edici seslerden kurtarır.
2
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Çinko çatı kaplaması, kaplama esaslı bir çatı örtü malzemesi olarak %10’dan sonsuz eğime kadar kullanılabilen, kurşun ve bakıra göre daha ekonomik malzemedir.
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Beton kiremitin yüksek dozajlı betonun kalıplarda preslenmesi ve düşük ısıda prize yapması ile edilen bir çatı kaplama malzemesidir.
1
Add a comment...

GNYAPI

Shared publicly  - 
 
Isı yalıtım uygulamalarında bulunan bölgenin iklim durumuna göre kullanılan malzemeler ve uygulanış biçimleri değişkenlik gösterebilir.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Isı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması..
Introduction

2008 Yılında ısı yalıtımı başta olmak üzere çatı, iç ve dış cephe boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında faaliyetlerini sürdürmek üzere kurulan ve sağladığı  yenilikçi çözümler ve sektöre getirdiği güçlü altyapı sistemleriyle müşterilerinde güven uyandıran Güney Yapı’nın yeni markası GNYAPI, üst üste sağladığı büyüme oranlarıyla 2012 yılı itibariyle ısı yalıtımı sektörünün lider uygulayıcı firması haline gelmiştir.

Güney Yapı’nın kurumsallaşma sürecinde gereksinim duyulan ve yenilikçi yapısı ile sektöre farklı bir soluk getiren yeni markamız GNYAPI, iş yapış biçimi olarak yenilikçi ve çevreci çözümleri kendine prensip edinmiş, sektördeki geleneksel iş yapış biçimlerine karşı, kendisini müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan ve bugüne kadar gerçekleştirdiği sayısız uygulamada yaşadığı süreçleri kendi kurumsal hafızasına kaydederek müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir markadır.

Tüm çözümlerin ve ürünlerin giderek birbirine benzediği ve dolayısıyla tüketicilerin seçim yapmakta zorlandığı çağımızın rekabet ortamında GNYAPI, iştirak ettiği bütün projelerde müşterilerine ve çözüm ortaklarıyla güvene dayalı ilişkiler geliştirmeyi ve temel uzmanlığı olan ısı yalıtımı alanında dokunduğu tüm binalarda bir değer yaratmayı birinci önceliği olarak görmektedir.

Yaşadığı değişim ve dönüşüm sürecinde hizmet verdiği müşterilerinin en değerli varlıklarının evleri olduğunun bilinciyle, ısı yalıtımı alanında yaptığı birincil görevin, müşterilerinin zor hayat şartlarında en önemli korunakları olan evlerini GNYAPI güvencesiyle öncekinden daha korunaklı bir hale getirmek olduğuna inanmaktadır.

Sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi çözümlerle iş yaptığı müşteri ile güvene dayalı bir ilişki tesis ederek, kısa sayılabilecek bir sürede ısı yalıtımı sektöründe lider firma konumuna yükselen, ancak bu konumunu koruyabilmenin yolunu, kendisini sürekli geliştirmek ve yenilemekte arayan GNYAPI, yaşadığı dönüşümdeki en büyük paya sahip olduklarını bildiği müşterileri ve iş ortakları ile bu süreci paylaşmaktan mutluluk ve gurur duymaya devam edecektir.

VİZYONUMUZ

Her adımı ile mükemmeli arayarak imkânsızı başaran, başarısını tüm paydaşlarının sevgisi ve inancı ile büyüten lider marka olmak.

MİSYONUMUZ

Güven ve kalite odaklı yenilikçi bakış açısı ile;

 Süreci iyileştirmeye adanmış çalışanlarıyla, 
 Müşteri beklentilerini memnuniyete taşır, 
 Tüm paydaşlarca takdir edilen hevesiyle öğrenmeyi taahhüt ederek, 

Sosyal sorumluluk bilinci ve yaşam kalitesini yükseltmek için çevresine değer katar.

DEĞERLERİMİZ

 Saygı
 Birlik
 Sürekli Gelişim 
 Fark yaratmak
 Takdir
 Çevreye Duyarlılık

Contact Information
Contact info
Phone
444 4697
Email
Fax
0216 475 12 42
Address
Bağlarbaşı Mahallesi Kumru Sokak Evran İş Merkezi No:18/4 E5 Üstü Maltepe / İstanbul