Profile cover photo
Profile photo
GK PGE
122 followers -
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

122 followers
About
GK PGE's posts

Post has attachment
Public
W tym roku w plebiscycie Marka Godna Zaufania okazaliśmy się bezkonkurencyjni! Zostaliśmy wybrani najbardziej zaufanym dostawcą energii dla firm👉http://bit.ly/2uduohU
Takie nagrody motywują nas do działania. Dziękujemy!🤣
Animated Photo

Post has attachment
Public
Poczuj się bezpieczniej z PGE oraz Link4.
Możesz zyskać nie tylko ochronę przed podwyżkami cen za energię elektryczną, ale dodatkowo ubezpieczanie od kradzieży z włamaniem lub rabunku. Brzmi całkiem zachęcająco, prawda?
Zobacz szczegóły oferty --> http://bit.ly/2vkdbQj
PGE zapewniamy energię i bezpieczeństwo.
Photo

Post has attachment
Public
PGE Ventures to nowa spółka #GKPGE, która będzie inwestować w najlepsze polskie startupy w branży energetycznej! Postęp technologiczny w energetyce nabiera rozpędu, a Ty możesz mieć w tym swój udział. Prowadzisz swój biznes? Interesujesz się branżą technologiczną? W takim razie musisz tam być!
🚀Co? Konferencja GK PGE - Prezentacja nowej linii biznesowej – PGE Ventures
🚀Gdzie? #PGENarodowy
🚀Kiedy? 22.06.2017
Zapisz się na wydarzenie: http://bit.ly/2sOoItG
Photo

Post has attachment
Public
Podładuj samochód z latarni, opłata będzie doliczona do rachunku z prąd! – tak w wielkim skrócie można opisać nasz innowacyjny projekt z Politechniką Lubelską. Tego jeszcze nie było! ;) Szczegóły poniżej:


http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,414352,ladowarki-pojazdow-w-latarniach---pomysl-politechniki-lubelskiej-i-pge-dystrybucja.html

Photo

Post has attachment
Public
Znacie mechanizm „wielokrotnej wygranej”? Polega na tym, że z jednego rozwiązania czerpane są różne korzyści. Tym właśnie w energetyce jest kogeneracja, czyli proces, w którym jednocześnie wytwarzana jest energia cieplna i elektryczna w sposób przyjazny środowisku.
Photo

Post has attachment
Public
15 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Wiatru!
 
529 MW - taką łączną moc mają nasze wiatraki :) Co dziesiąta megawatogodzina pochodzi z farm wiatrowych #PGE. Dzisiaj życzymy Wam pomyślnych wiatrów  na morzu oraz w życiu :)
Photo

Post has attachment
Public
Wycieczka trasą przemytników? Dlaczego nie! :) Wolontariusze z Fundacji PGE z Bogatyni zorganizowali dwunastokilometrowy spacer historyczny śladem przemytników na wzgórze Guślarz.

Tacy Pracownicy to skarb <3  #wolontariatPGE

PhotoPhotoPhotoPhoto
14.06.2017
4 Photos - View album

Post has attachment
Public
#chwalimysie! Nasza kopalnia w Bełchatowie będzie bohaterką jednego z odcinków programu „Naturalnie Polska”, promującego turystykę regionalną. Emisja w #Planete+ w połowie lipca. Dokładna data wkrótce :)

Photo

Post has attachment
Public
#Inspiracja na początek tygodnia! Pogoda sprzyja, na pewno macie jakieś plany na spędzenie popołudnia z dobrą energią? Podzielcie się pomysłami :) #dobraenergia


Photo

Post has attachment
Public
Łódź i Białystok – tam testujemy inteligentne oprogramowanie i nowoczesne liczniki klasy AMI. Dzięki nim możemy pobierać odczyt z licznika zdalnie, a Wy możecie mieć wgląd do szczegółowych rozliczeń :)

Będziemy informować o postępach prac nad tym projektem!

http://www.pgedystrybucja.pl/spolka/aktualnosci/pge-dystrybucja-wdrozyla-zaawansowany-system-pomiarowy-ami-w-augustowie-i-lodzi
Photo
Wait while more posts are being loaded