Profile cover photo
Profile photo
Miasto Gdańsk
1,273 followers -
City of Freedom and creative people Gdańsk
City of Freedom and creative people Gdańsk

1,273 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Najtrudniejsza część budowy mostu w Sobieszewie zakończona. Gdański obiekt będzie konstrukcją o najdłuższej rozpiętości przęseł zwodzonych w całym kraju.

#gdansk #ilovegdn #inwestycje
Add a comment...

Post has attachment
+Gdansk Lech Walesa Airport opublikował statystyki ruchu w pierwszym półroczu 2018 roku. Łączna liczba pasażerów obsłużonych w tym czasie to blisko 2 mln 325 tys. osób. To wzrost o ponad 10,%1 w porównaniu do analogicznego okresu 2017 roku. Na podium ulubionych kierunków z gdańskiego lotniska także nastąpiły zmiany. Więcej szczegółów na http://bit.ly/2NVrqFq 👈

📸 fot. J. Pinkas/gdansk.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umowa w sprawie współpracy między Qingdao i Gdańskiem podpisana. Sprawdź, czego będzie dotyczyć 👇
Add a comment...

Post has attachment
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało szacunkowe dane nt. stopy bezrobocia rejestrowanego za czerwiec br. w Polsce. Wynika z nich, że bezrobocie w województwie pomorskim osiągnęło w minionym miesiącu poziom najniższy w historii – 4,9 proc. 👇
Add a comment...

Post has attachment

Już 1⃣0⃣0⃣0⃣0⃣0⃣ osób odebrało już swoją Kartę Mieszkańca! 📨
Więcej szczegółów: bit.ly/2Lb865k 📲

📸 fot. J. Pinkas/gdansk.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
+Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER zaprasza nauczycieli na szkolenie z metody #eduScrum. Program warsztatów opracowany został przez Willy Wijnands autora narzędzia eduScrum, które objęte jest prawami autorskimi.

Podczas warsztatów:

👍 Dowiesz się co to jest eduScrum - geneza powstania metodyki
👍 Nauczysz się budować mentalność Agile oraz osadzać ją w środowisku szkolnym.
👍 Zapoznasz się z elementami metodyki eduScrum
👍 Dowiesz się jak wykorzystywać eduScrum w praktyce

Bilety dostępne na stronie: https://eduscrum-starter.evenea.pl/ 📝
Add a comment...

Post has attachment
TalentRoom to nowy projekt Gdańskiego Centrum Talentów. Powstał dla osób, które chciałyby sprawdzić się w kreatywnych metodach rekrutacji i odkryć lub potwierdzić swoje mocne strony i talenty.

Przychodząc do GCT uczestnicy najpierw przejdą krótki warsztat z zakresu kompetencji. Następnie zostaną zamknięci w TalentRoomie. Tam, podczas rozwiązywania szeregu zagadek, sprawdzających ich umiejętności, będą obserwowani przez doradczynię zawodową. Na koniec ponownie spotkają się w sali warsztatowej, by omówić wyniki pracy.

W grze, na zasadzie escape roomu, przydadzą się umiejętności analityczne, kreatywność i spostrzegawczość. Zadaniem będzie znalezienie klucza i wydostanie się z pokoju w 60 minut. Żeby się to udało uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek, znaleźć ukryte rekwizyty i sekretne schowki, rozszyfrować wiadomości oraz znaleźć klucze i kody. Wszystko, aby zdobyć wymarzoną posadę!

W lipcu TalentRoom odbędzie się trzykrotnie – w każdy piątek, począwszy od 13.07, zawsze o godz. 13:00. Gra przeznaczona jest dla grup od 3 do 6 osób. Zapisy informacja@centrumtalentow.pl lub pod numerem 58 500 56 30.

#gdansk #ilovegdn #praca #edukacja #talentroom #biznes #projekt
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Już ponad tydzień dzieci i uczniowie z Gdańska mogą za darmo podróżować komunikacją miejską. Bezpłatna komunikacja dotyczy dzieci w wieku 4-7 lat i dzieci i młodzieży uczącej się – do ukończenia szkoły średniej (do 24 lat). Obecnie w mieście jest prawie 64 tys. uczniów, którzy mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Na dziś uprawnionych do bezpłatnych przejazdów - czyli mających aktywną Gdańską Kartę Mieszkańca - jest ponad 28 tys. osób.

Jak aktywować pakiet bezpłatnych przejazdów na Karcie? Przeczytajcie na bit.ly/2ziqqIh 👈

📸 fot. D. Paszliński/gdansk.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Od 1.07 dzieci i uczniowie mogą za darmo korzystać z komunikacji miejskiej!

Warunkiem bezpłatnych przejazdów miejskimi autobusami i tramwajami w Gdańsku jest posiadanie Karty Mieszkańca i ważnej legitymacji szkolnej. Trzeba też aktywować Pakiet Bezpłatnych Przejazdów. Przywilej korzystania z bezpłatnej komunikacji w naszym mieście przysługuje uczniom do 24. roku życia.

Więcej informacji: bit.ly/2tOFsAc 👈

fot. D. Paszliński/gdansk.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded