Profile cover photo
Profile photo
Miasto Gdańsk
1,306 followers -
City of Freedom and creative people Gdańsk
City of Freedom and creative people Gdańsk

1,306 followers
About
Miasto Gdańsk's interests
View all
Miasto Gdańsk's posts

Post has attachment
Spółka investGDA rozpoczyna projekt komercjalizacji ponad 100 hektarów terenów przyległych do prawobrzeżnej części Portu Gdańsk i kolejnych blisko 70-ciu ha w innych miejscach. Jakich inwestorów możemy się spodziewać? W wywiadzie dla gdansk.pl wyjaśnia Alan Aleksandrowicz – prezes zarządu investGDA.

#gdansk #ilovegdn #investgda #port

Post has attachment
Miasto Gdańsk realizuje kolejną edycję projektu Wakacyjny Staż. Zanim jednak studenci i absolwenci uczelni wyższych będą mogli odbyć praktyki w wybranych firmach, niezbędne jest zgłoszenie się fundatorów staży do udziału w Projekcie.
bit.ly/2ndGLUS

#gdansk #ilovegdn #wakacyjnystaż #staż #praca
Photo

Post has attachment
Powiększa się sieć tras rowerowych w Gdańsku. 20 marca rozpoczęła się przebudowa drogi rowerowej wzdłuż ul. Hallera. Prace planowane są także w Sobieszewie, na Zaspie, na Przymorzu i Chełmie.

#gdansk #ilovegdn #rowerowygdansk #rower 

Post has attachment
10 dni pozostało do zakończenia akcji zbierania pomysłów mieszkańców Gdańska na wykorzystanie środków z Budżetu Obywatelskiego. Zarejestrowano już ponad 70 projektów, a kolejnych 40 czeka na dopełnienie niezbędnych formalności.

bit.ly/2nF8D7B

#gdansk #ilovegdn #BudżetObywatelski #BO2018
Photo

Post has attachment
W Gdańsku powstaną nowe miejsca pracy. Wszystko to za sprawą rozwijającego się kompleksu Olivia Business Centre. Aktualnie, wznosi się tam wieżowiec Olivia Star, a wkrótce rozpocznie się budowa kolejnego: Olivia Seven.

#gdansk #praca #biuro #obc

Post has attachment
20 i 21 marca Uniwersytet Gdański będzie obchodził swoje święto. Z okazji 47. rocznicy powołania Uczelni odbędzie się uroczyste posiedzenie Senatu UG, dni otwarte Uczelni oraz Targi Akademia.

#gdansk #ŚwiętoUG #UniwersytetGdański #edukacja 

Post has attachment
Dni otwarte szkół podstawowych, punkt konsultacyjny podczas konferencji Educational Cha(lle)nge "Dokąd zmierzasz, szkoło?" oraz parada z okazji 25-lecia Szkoły „Niedźwiednik” – zapowiada się edukacyjny weekend w Gdańsku.

Sprawdź program wydarzeń: http://bit.ly/2nvhLLR

#edukacja #szkola #szkolnictwo #konferencja #dniotwarte #gdansk #ilovegdn
Photo

Post has attachment
Toyota Yaris Hybrid, rowery miejskie, konsole i inne nagrody czekają na uczestników loterii "Pit w Gdańsku się opłaca"!

Jak je zdobyć? Przeczytaj o zasadach na www.gdansk.pl/pit/ i weź udział w zabawie!

#loteria #toyota #rower #gdansk #ilovegdn

Post has attachment
16 marca odbędą się w Brzeźnie konsultacje parkingowe. To kolejne z serii spotkań z Radami Dzielnic i mieszkańcami, które są poświęcone kwestiom parkowania w rejonach nadmorskich.

#konsultacje #parking #gdansk

Post has attachment
18 marca rozpoczną się dni otwarte gdańskich podstawówek. Przez cztery kolejne soboty rodzice wraz z dziećmi będą mieli okazję odwiedzić ponad 60 szkół.

#gdansk #szkoły #podstawówka #edukacja #dniotwarte #uczeń
Wait while more posts are being loaded