Profile cover photo
Profile photo
ГалПідшипник
18 followers
18 followers
About
Posts

Post is pinned.Post has attachment
Приватне підприємство «Торговий Дім «Галпідшипник» засноване в 1992 році. Основний вид діяльності - комплексне обслуговування підприємств, організацій та фізичних осіб комплектуючими та технічною продукцією на ринках України та Республіки Молдови.
В асортимент пропонованої підприємством продукції входять: підшипники, корпусні елементи, системи лінійного переміщення, приводні паси, транспортерні стрічки, технічні та механічні ущільнення, ланцюги та зірочки, мотор-редуктори, муфти та механізми з'єднання валів, системи змащування і різні супутні матеріали, а також інструменти та обладнання для моніторингу та діагностики.

НАШІ ПОСТАЧАЛЬНИКИ

Торговий Дім "Галпідшипник" - мультибрендова компанія у всіх напрямках своєї діяльності, що дозволяє виконувати побажання найвибагливіших замовників. Протягом багатьох років безпосередня співпраця з вітчизняними та світовими виробниками дозволяє забезпечити кращі умови для наших клієнтів за якістю, цінами, термінами виконання замовлень у всіх галузях промисловості та сільського господарства. Підприємство є офіційним дистриб'ютором світових виробників наступних торгових марок: SKF, INA, FAG, NTN, SNR, TIMKEN, URB, ZKL, MPZ, KTR, KOYO, FLT, TMB, JZ, DYZV, OST, STOMIL SANOK, SAMPLA BELTING, OPTIBELT, GOODYEAR, MEGADYNE, RUBENA, EAGLEBURGMANN, REXNORD, RENOLD, FREUDENBERG SEALING TECHNOLOGIES (SIMRIT). А також представник SAVA (SAVATECH), ESBELT, FENNER DRIVES, NSK, THK, MOLYKOTE, ERIKS.

ВСЕУКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА

Враховуючи потреби клієнтів, ми створили компанію з розгалуженою мережею офісів, складських приміщень і точок роздрібної торгівлі. Для Ваших послуг відкриті двері наших офісів в містах Львів, Київ, Запоріжжя, Одеса, Харків, Вінниця, Кіровоград. Наявність власного транспорту, добре налагоджена система логістики та доступ менеджерів до товару на будь-якому складі дозволяє обслуговувати клієнтів по Україні в найкоротші терміни.

СЕРВІСНІ ЦЕНТРИ
На підприємстві створено чотири сервісних центри, сертифіковані фахівці яких володіють достатнім досвідом для виявлення неполадок в роботі обладнання та попередження можливості виникнення проблем у майбутньому. Наші сервісні центри допоможуть Вам підвищити продуктивність промислового обладнання, а також уникнути його незапланованих зупинок. До Ваших послуг потужна інструментальна та інтелектуальна база висококваліфікованих інженерів, які є експертами з різних видів машин і устаткування, а також надають необхідну технічну підтримку з будь-якого питання на всіх етапах співпраці.

СПІВПРАЦЯ З "ГАЛПІДШИПНИК"

За час присутності на ринку нами накопичено величезний досвід технічного обслуговування механічних вузлів і механізмів, по проведенню планових та аварійних ремонтів на підприємствах. Особливу увагу ми приділяємо сервісній стороні питання, проводячи заміни, монтаж /демонтаж підшипників, діагностику, модернізацію підшипникових вузлів, вирішуючи питання їхньої реконструкції та аудиту, забезпечуємо збільшення надійності та строків експлуатації обладнання замовника. Велику увагу ми приділяємо впровадженню передових світових технологій. Результатом такої роботи є співпраця на постійній основі з понад 5000 клієнтами всіх галузей промисловості України та Республіки Молдови. Співпрацюючи з нами, Ви можете розраховувати на керований і надійний процес, отримуєте компетентного і професійного партнера, який вирішує проблеми комплектації, ремонту і технічного обслуговування.

Головний офіс
79035, Львів, вул. Зелена 238-з
(032) 297-01-93, 297-15-29, 297-65-66 (багатоканальні)
office@galp.lviv.ua
http://galp.com.ua 
Photo
Photo
2016-04-05
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Знакомьтесь! Sedis - именитый французский производитель цепей - теперь и в мощном арсенале лучших поставщиков ТД «Галподшипник».
https://galp.com.ua/ru/znakomstvo-s-sedis
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Автор Vladylslav Tillmann
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Кольори осені. Автор Vladylslav Tillmann
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded