Profile cover photo
Profile photo
Future Centre Training Corporation Kiciński i Wspólnicy Sp. J.
3 followers -
Invest in Your Future
Invest in Your Future

3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z listopadowym wydaniem HR First Magazine. W tym numerze podejmujemy m.in. temat struktury organizacyjnej wspierającej zwinne podejścia do rozwoju produktów, jak również zagadnienia związane z zarządzaniem talentami i zatrudnianiem pracowników o wysokich kwalifikacjach.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z październikowym numerem HR First Magazine. W tym wydaniu znajdą Państwo artykuł o zwinnym podejściu dla HRowców, część 10 poradnika młodego HRowca o ścieżkach kariery, w inspiracjach językowych o mnemotechnikach oraz tradycyjnie już ćwiczenia językowe w sekcjach English for HR i English for Business.
Add a comment...

Post has attachment
W subiektywnym przeglądzie prasy zagranicznej poruszamy temat polityki różnorodności Google oraz zastanawiamy się jak zatrzymać najzdolniejsze kobiety w pracy i wykorzystać ich potencjał zawodowy.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do nowego wydania HR First Magazine. Znajdą w nim Państwo m.in.: subiektywny przegląd prasy zagranicznej, poradnik Młodego HRowca – Część 8 – ocena 360, inspiracje językowe – Trening (dla) mózgu, pasja, rozwój, inspiracje – Navigare necesse est, vivere non est necesse, w sekcji English for HR artykuł The Role of HR – listening, w sekcji English for Business Polish sharing economy on the rise
Add a comment...

Post has attachment
W ostatnim numerze HR First Magazine przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa w sekcji Poradnik Młodego HRowca temat zarządzenie przez cele. Zapraszamy do lektury!
Add a comment...

Post has attachment
Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznanie się z lipcowym numerem HR First Magazine, a w nim m.in: poradnik młodego hrowca - zarządzanie przez cele, inspiracje językowe - czy każdy może nauczyć się języka obcego? - rozprawiamy się ze stereotypami, temat miesiąca - biophilic design, czyli natura w służbie pracowników, english for hr - industry 4.0, englih for business - where is Poland's Silicone Valley?
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkie osoby zainteresowane procesem onboardingu zapraszamy do zapoznania się z kolejną częścią Poradnika Młodego HRowca w HR First Magazine!
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z czerwcowym wydaniem HR First Magazine. W tym wydaniu znajdą Państwo: Temat miesiąca - Wakacyjny słowniczek myślenia; Relację z International Days at SWPS University; Część 6 Poradnika Mlodego HRowca o Onboardingu; jak połączyć naukę języka z mindfulness oraz ćwiczenia językowe w sekcjach English for HR i English for Business.
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz się uczyć angielskiego w wakacje? A może robisz sobie przerwę? Podpowiadamy, jak w przyjemny sposób pozostawać w kontakcie z językiem i rozwijać swoje umiejętności.
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z majowym wydaniem HR First Magazine. ​W tym wydaniu​ znajdą Państwo: Temat miesiąca: Innowacyjność – kilka słów o kilku metodach, Inspiracje językowe – Tips & Tricks – angielski w wakacje, Subiektywny przegląd prasy zagranicznej, Poradnik Młodego HRowca – Część 5 – Assessment/Development Centre, w sekcji English for HR artykuł A few words about mentoring in an organization, w sekcji English for Business No more stress with interior design. Open Book is the cure.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded