Oficiální profil fotbalového klubu 1.FK Příbram v Google+. Více info naleznete na www.fkpribram.cz

Post has attachment
Poslední domácí zápas před ligou a 1.FK Příbram poráží Hořovicko 3:0.
V sobotu nás čeká poslední zápas s Táborskem na jejich půdě.

Příbramský tým U19 si v dorostenecké UEFA Youth League zahraje v únorovém play-off s ruským CSKA Moskva

Příbram nedosáhla na výhru na půdě Slavie ani po osmnácté. Tentokrát jsme podlehli z našeho pohledu 1:2

Photo

Druhý poločas Příbram hrubě nezvládla a prohrála doma s druholigovým Hradcem Králové vysoko 1:5.

Po prvním poločase je stav utkání nerozhodný 1:1. Na brzký gól hostů dokázal v samém závěru poločasu zareagovat Jaroslav Tregler.
Photo

Na trávníku probíhá rozcvička před odvetou osmifinále MOL Cupu proti Hradci králové. Naši kluci vyběhnou v této sestavě: Hruška - Divíšek, Zápotočný, Dosoudil, Sus - Štípek, Hnaníček, Tregler, Pilík - Hadaščok - Bednář
Photo

V dalším ligovém utkání dokázala Příbram poprvé zvítězit na půdě Dukly 1:0 a připsala si velmi cenné tři body. Jedinou branku si do vlastní branky vstřelil v prvním poločase Marek Hanousek.