Profile cover photo
Profile photo
Firmy.net
205 followers -
Firmy.net to nowoczesny portal, który umożliwia kompleksową promocję firm w Internecie.
Firmy.net to nowoczesny portal, który umożliwia kompleksową promocję firm w Internecie.

205 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeden z podstawowych i najefektywniejszych sposobów zoptymalizowania budżetu marketingowego oraz osiągnięcia lepszych wyników sprzedażowych to dostosowanie oferty oraz komunikatów do specyfiki trwającego sezonu. W artykule znajdziecie porady, jak to zrobić.

#biznes #firma #marketing

Post has attachment
Ministerstwo Finansów szykuje przepisy, które pozwolą wyłapywać lewe koszty tworzone przez firmy. Służby skarbowe będą mogły wykupywać puste faktury.

#podatki #prawo

Post has attachment
Lista obejmuje 17 "pozaunijnych jurysdykcji postrzeganych jako odmawiające współpracy w sprawach podatkowych".

#podatki #rajepodatkowe

Post has attachment
Obecnie w formie usług w chmurze dostępne jest mnóstwo narzędzi, które usprawniają prowadzenie firmy. Warto zainteresować się tym tematem, ponieważ jest to często rozwiązanie tańsze i bezpieczniejsze niż stosowanie starego typu oprogramowania.

#firma #zarządzanie #IT

Post has attachment
Czy twoja firma udostępnia jakieś promocje w Black Friday? Wg raportu w Polsce czarnopiątkowe oferty są tylko pozornie okazyjne - tak naprawdę w większości przypadków ceny są takie same jak przez resztę roku.

#biznes #sprzedaż #handel

Post has attachment
Jak nie być Januszem Facebooka. 5 regulacji prawnych, o których musisz pamiętać, prowadząc komunikację w social media.

#socialmedia #marketing

Post has attachment
Mamy rekordowo niskie bezrobocie, a wg niektórych analityków - będzie ono nadal spadało. W perspektywie kilku lat może sięgnąć poziomu zaledwie 4%. To już jest tzw. rynek pracownika. W takich realiach prowadząc firmę trzeb potrafić przyciągać i zatrzymywać u siebie wartościowych fachowców.

#biznes #firma #zarządzanie #hr #praca

Post has attachment
"Wychodzenie ze strefy komfortu" stało się już tak oklepanym frazesem, że często wzbudza po prostu lekceważący uśmiech. Nie zmienia to jednak tego, iż ta zasada - zazwyczaj stosowana w rozwoju osobistym - sprawdza się jako recepta na to, by osiągnąć więcej, również w biznesie.

#biznes #zarządzanie

Post has attachment
Storytelling w marketingu - być może zetknąłeś się z taką koncepcją, jednak nie zestawiłeś ją z małym biznesem, uznając, że to jakaś wyrafinowana metoda budowania wizerunku zarezerwowana dla dużych firm. Jeżeli tak, to popełniłeś błąd - opowiadanie dobrych historii o sobie oraz produkcie lub usłudze jest równie ważne w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw.

#marketing #firma #biznes

Post has attachment
Polska firmą rodzinną stoi - ponad połowa czynnych polskich firm to rodzinne biznesy.

#biznes
Wait while more posts are being loaded