Profile cover photo
Profile photo
Ekonomicko-správní fakulta MU
14 followers -
Nejžádanější ekonomická fakulta v České republice
Nejžádanější ekonomická fakulta v České republice

14 followers
About
Ekonomicko-správní fakulta MU's posts

Post has attachment
V jarním semestru 2017 bude na ESF poprvé otevřen volitelný předmět Transformační procesy v České republice, který povede prof. Ing. Václav Klaus, CSc. …

Post has attachment
S účinností od 1. 6. 2016 byla navýšena celková cena ISIC karty na 380 Kč, což se adekvátně promítlo i do ceny revalidačních přelepek (nárůst ze 150 Kč na 180 Kč).

V době letních prázdnin (4. 7. – 31. 8. 2016) budou úřední hodiny studijního oddělení pouze každé úterý od 9.00 do 12.30. Pro návštěvu mimo úřední hodiny je potřeba se předem domluvit (telefonicky nebo mailem) se svou studijní referentkou.

Od 16. 7. do 28. 8. bude bufet na ESF uzavřen!

Post has attachment
Narodilo se nám nové fakultní víno! 8. června v podvečer proběhl v prostorách Vinného sklepa Moravské banky vín výběr fakultního vína pro následující akademický rok. Letošní výběr byl výjimečný tím, že jsme vybírali také víno k 25. výročí založení naší fakulty.

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Do SVI – knihovny hledáme šikovného studenta nebo studentku na dlouhodobější spolupráci. Ideálním kandidátem na práci ve výpůjčním modulu je student nebo studentka druhého nebo třetího ročníku ESF …

Post has attachment
Prestižní program TopSeC (Top Student Centre) určený pro talentované studenty nejen Ekonomicko-správní fakulty otevírá nový ročník! Životopisy a motivační dopisy zasílejte do 21. 9. 2016.

Upozorňujeme, že ve středu 4. května a ve čtvrtek 5. května 2016 bude Studijní oddělení z důvodu výjezdního zasedání uzavřeno. Omlouváme se za případné komplikace.
Wait while more posts are being loaded