Profile cover photo
Profile photo
Energo-Complex Sp. z o.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Identyfikacja odkształceń mechanicznych uzwojeń.

Zastosowanie zaawansowanej metody analizy stanu uzwojeń - SFRA pozwala na wykrycie defektu przed wystąpieniem awarii w trakcie eksploatacji.

=> www.energo-complex.pl/oferta/zaawansowana-diagnostyka-transformatorow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Dlaczego możliwość identyfikacji procesów starzenia izolatorów jest niezwykle ważnym elementem zmniejszenia awaryjności transformatorów?

Dane statystyczne z wielu krajów wskazują, że około 40% awarii katastrofalnych transformatorów spowodowane jest przez uszkodzenia izolatorów przepustowych.
Z naszego doświadczenia wynika, że wystarczą dwa gorące okresy wiosenno-letnie aby stopień termicznego zestarzenia izolacji przepustów typu RIP lub RBP wzrósł do poziomu krytycznego.
Add a comment...

Post has attachment
"Każdy człowiek, jakiego spotykam, jest w jakiejś dziedzinie lepszy ode mnie i mogę się czegoś od niego nauczyć" - Ralph Waldo Emmerson.

Nieustannie poszukujemy najnowocześniejszych rozwiązań, dlatego zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą działalnością oraz kontaktu, jeśli uważacie, że rozwiązania które oferuje Wasza firma mogą zainteresować naszą Spółkę!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coś w tym jest ;) Aczkolwiek sezon urlopowy w pełni, tak więc życzymy udanych podróży, słodkiego lenistwa i wspaniałej pogody!
Photo
Add a comment...

#czywieszże
Największe elektrownie świata⚡⚡⚡⚡⚡⚡

Największą siłownią pod względem mocy jest wodna elektrownia w Chinach (Tama Trzech Przełomów) posiadająca moc 22,5 GW. Pierwszą piątkę tworzą same hydroelektrownie. Na 6. miejscu jest Kashiwazaki-Kariwa japoński obiekt będący największą siłownią nuklearną. Taichung (Tajwan) jest największą siłownią węglową, Bełchatów jest… 2 jako największa elektrownia spalająca węgiel brunatny. W rankingu ogólnym zajmujemy dopiero 25. Miejsce na świecie.
Add a comment...

Post has attachment
Każdy problem to możliwość rozwoju!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak tam Wasze lektury na wakacje? #czytamy 📚📚📚📚📒📒📒
Najciekawsze publikacje naukowo-techniczne związane z tematyką transformatorów i szeroko pojętą branżą elektroenergetyczną!

http://www.energo-complex.pl/nauka-i-rozwoj/publikacje/
Add a comment...

Post has attachment
#ciekawostka
Co ma wspólnego muzyka z transformatorami? ;)
Głośnik to bardzo ciekawe urządzenie. Dźwięk powstaje dzięki rytmicznym drganiom, które powstają dzięki napięciu elektrycznemu. Jednak prąd musi być "przygotowany". i do tego służy transformator głośnikowy.
Jego zadaniem jest dopasowywanie impedancji głośnika do impedancji obwodów wyjściowych wzmacniacza akustycznego. Zazwyczaj jest to jej obniżanie gdyż wzmacniacze akustyczne charakteryzują się wyższą wartością tej cechy.
Transformatory głośnikowe wykorzystuje się w lampowych wzmacniaczach akustycznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obre!
Czyli #moc specjalistów!
Profesorzy i doktorzy, którzy doświadczenia nabywali w Polsce i za granicą.
http://www.obre.pl/specjalisci/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded