Profile cover photo
Profile photo
eTwinning Polska
europejska społeczność szkolna
europejska społeczność szkolna
About
eTwinning Polska's posts

Post has attachment
Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach online organizowanych na eTwinning #LIVE.

Aby do nich dołączyć wystarczy:

- Zalogować się na #eTwinning LIVE i przejść do sekcji WYDARZENIA
- Przy pomocy wyszukiwarki odnaleźć nadchodzące wydarzenie (wystarczy wpisać jego nazwę) i otworzyć klikając w jego tytuł
- Kliknąć DOŁĄCZ DO TEGO WYDARZENIA
- W dniu #Webinarium, w momencie rozpoczęcia eventu, wejść do pokoju spotkań, który zostanie uruchomiony na 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Listę dat i tematów znajdziecie na stronie - najbliższy już w środę!

Post has attachment
Jeśli szukacie prostego w obsłudze, bezpłatnego, ale i niezwykle efektywnego narzędzia do obróbki graficznej Waszych materiałów zdecydowanie polecamy #INKSCAPE!

Jarosław #Usowicz, w ciągu zaledwie tygodnia zademonstruje Wam możliwości programu, podpowie kilka wypróbowanych tricków łagodnie wprowadzając Was w świat wyrafinowanych projektów graficznych.

Startujemy 13.03.2017. Formularz zgłoszeniowy czeka na naszej stronie! #grafika

Post has attachment
#Kurs specjalnie dla tych, którzy chcieliby rozpocząć swój pierwszy projekt, ale nie wiedza jak.

W tydzień zostaniecie wyposażeni w komplet informacji i umiejętności - od efektywnego poszukiwania partnera, przez rejestrację projektu po podstawy pracy na #TwinSpace.

Początek kursu już 06.03.2017. Wypełnijcie formularz jak najszybciej!

Post has attachment
Zapraszamy na seminarium szkoleniowo-kontaktowe "#Programowanie z #eTwinning" w dniach 10-11 marca 2017 w Kaliszu.

#Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów na różnych poziomach edukacyjnych (od przedszkola do matury), którzy chcą podjąć współpracę krajową w ramach programu eTwinning.

Udział w sesjach warsztatowych pomoże w doskonaleniu umiejętności w zakresie programowania – jednego z założeń reformy oświaty na lata 2016-2022. #Kalisz

Na zgłoszenia wszystkich zainteresowanych czekamy do 28 lutego.

Post has attachment
Zapraszamy na wyjątkowe seminarium międzynarodowe prowadzone w językach słowiańskich.

Oferta skierowana jest do nauczycieli dowolnej specjalności pracujących z uczniami w wieku 5-15 lat. Sam #event odbędzie się w dniach 11-13 maja 2017 w Bratysławie.

Pierwszeństwo mają nauczyciele, którzy do tej pory nie zrealizowali jeszcze projektu #eTwinning i nie brali udziału w naszych konferencjach.

Na zgłoszenia czekamy do 26 lutego 2017.

Post has attachment
Zapraszamy nauczycieli każdej specjalności zainteresowanych uczestnictwem w warsztatach doskonalenia zawodowego z cyklu #Future Classroom Lab organizowanych przez European #Schoolnet w Brukseli. Warsztaty pt. Entrepreneurial #Learning with ICT tools przeznaczone są dla doświadczonych w #eTwinning nauczycieli.

Więc jeśli macie na swoim koncie co najmniej jeden zrealizowany projekt, komunikujecie się w języku angielskim to oferta w sam raz dla Was!

Na zgłoszenia czekamy do 12 lutego.

Post has attachment
#Emaze, #Picturetrail i #PowToon - trzy niezwykłe aplikacje, które pozwolą Wam zaprezentować efekty swojej pracy w ciekawy, niecodzienny i wizualnie atrakcyjny sposób. Gwarantujemy, że spodobają się też uczniom!

Najbliższe szkoleni poprowadzi Łukasz Kluszczyk - start 06.03.2017! Zapraszamy!

Post has attachment
Pracujesz w szkole ponadgimnazjalnej, zarejestrowałeś się już w programie #eTwinning, ale nie zrealizowałeś do tej pory żadnego projektu? Jeśli do tego posługujesz się swobodnie językiem francuskim to spełniasz wszystkie kryteria kwalifikujące Cię do udziału w międzynarodowym seminarium kontaktowym w okolicach Paryża.
Termin szkolenia: 10-12 marca 2017.
Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekajcie z wysłaniem zgłoszenia!

Post has attachment
Ostatni tydzień na zgłoszenie projektu do Ogólnopolskiego Konkursu 'Nasz projekt #eTwinning 2017'.
Pamiętajcie o kategoriach dodatkowych, udostępnianiu materiałów i nieprzekraczalnym terminie 31.01.2017!

Post has attachment
- Co oferuje #Erasmus+?
- W jaki sposób rozpocząć współpracę w ramach #eTwinning?
- Jak połączyć te dwa programy ze sobą?
Odpowiedzi na te pytania (i kilka innych) uzyskacie na specjalnym webinarium zorganizowanym wspólnie przez Erasmus+ i eTwinning.
Dołączcie do nas 02.02.2017 o godzinie 14.00 przez eTwinning #LIVE (szczegóły na stronie) i dowiedzcie się więcej. Liczba miejsc ograniczona, nie zwlekajcie więc z dołączeniem do wydarzenia.
Wait while more posts are being loaded