4,381 followers
About
Posts

Post has attachment
Fotbalisté Dynama vstoupili do nového ročníku Fortuna národní ligy remízou 1:1 s Viktorií Žižkov. O branku Jihočechů se postaral Jiří Kladrubský.

Náročný anglický týden začali fotbalisté Dynama proti Pardubicím. Po sobotní výhře na hřišti Prostějova tentokrát brali pouze bod za bezbrankovou remízu. Už v neděli ale Dynamo čeká jihočeské derby proti Táborsku!

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Páteční utkání proti Vlašimi se na Střeleckém ostrově hrát nebude! Zápas byl odložen z důvodu infekčního onemocnění našich hráčů. Náhradní termín zatím stanoven nebyl.
Photo

Dynamo zakončilo anglický týden prohrou na půdě Opavy. Čestnou branku Jihočechů vstřelil v poslední minutě Petr Benát.

Anglický týden začali fotbalisté Dynama proti silnému Baníku Ostrava. Druhý celek tabulky na Střeleckém ostrově sice dlouho vedl o dvě branky, ale domácí zásluhou Kladrubského a Táborského srovnali a zaslouženě si připsali bod za remízu.

Dynamo stále čeká na první jarní výhru. V netradičním sobotním čase nestačili Jihočeši na Střeleckém ostrově na lídra druholigové tabulky z Olomouce.

Ani druhý domácí zápas nepřinesl fotbalistům Dynama vytoužené tři body. Ačkoliv po nich díky trefě Romana Wermkeho dlouho sahali, soupeř ze Sokolova nakonec dokázal srovnat, a tak se na Střeleckém ostrově body dělily.

Dynamo odčinilo domácí porážku s Varnsdorfem remízou ve Znojmě, odkud se body snadno nevozí. O branku Jihočechů se postaral v 65. minutě Petr Benát.

Vstup do jarní části ligy se fotbalistům Dynama nevydařil. Na Střeleckém ostrově padli se severočeským Varnsdorfem 0:1.

Přehled našich jarních zápasů ve +Fortuna národní liga.