Profile cover photo
Profile photo
dwakroki.com
3 followers
3 followers
About
dwakroki.com's posts

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, cały zespół +dwakroki.com chciałby złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku, cały zespół +dwakroki.com chciałby złożyć najserdeczniejsze życzenia!
Photo

Post has shared content
Zmieniliśmy lokalizację! Od 1 października biuro dwakroki.com oraz Alte Media, wirtualne.net i cStore znajduje się na ulicy Hutniczej 24 w Gdyni. Zapraszamy! Więcej szczegółów na blogu firmy Alte Media :)
Zmieniliśmy lokalizację! Od 1 października biuro Alte Media oraz +dwakroki.com - projektowanie stron internetowychwirtualne.net i cStore znajduje się na ulicy Hutniczej 24 w Gdyni. Zapraszamy! Więcej szczegółów na naszym blogu :)
http://www.blog.altemedia.pl/2109/nowe-biuro-nowe-wyzwania
Photo

Post has attachment
Stała opieka webmasterska
Nikt nie jest alfą i omegą - dlatego niektóre czynności warto powierzyć profesjonalistom. Dzięki temu możesz spokojnie rozwijać swój biznes, a opiekę nad Twoim serwisem internetowym pozostawić dla zespołu webmasterów, programistów lub grafików dostępnych na każde zawołanie. Nie ważne czy niezbędna jest stałą aktualizacja serwisu, jego rozbudowa czy też doraźne prace graficzne - Ty przekazujesz nam swoje potrzeby, nasz zespół je realizuje.
http://www.dwakroki.com/stala-opieka-webmasterska
#opiekawebmasterska   #stronyinternetowe   #sklepyinternetowe  
Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na naszą nową stronę internetową!

Post has attachment
We współczesnych czasach strona internetowa jest już standardem. Pomaga budować dobry wizerunek firmy, ułatwia kontakt z klientami i partnerami, a dla potencjalnego klienta jest podstawowym źródłem informacji o tym czym się Państwo zajmują. Strona internetowa to najłatwiejsza i najbardziej przejrzysta forma przedstawienia oferty handlowej. Dzięki niej zwiększą Państwo konkurencyjność Waszej firmy.
#stronyinternetowe   #stronywww   #webdesign  
Wait while more posts are being loaded