Profile cover photo
Profile photo
Dushome - Şar Yapı - Duşakabin
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Sizden aldığımız gücü, ışığı ve enerjiyi, size en iyi ve en güzel şekilde döndürmeyi amaç edinen firmamız, bu amaç doğrultusunda her gün kendini yenileme gayret ve çabası içerisindedir. Firmamız Duşakabin, duşakabin imalatı, duşakabin montajı, duşakabin satışı, banyo küveti, ve banyo dolabı konusunda siz değerli müşterilerine hizmetleri vermektedir.
Küvet, Duşakabin ve Duş Sistemleri konusunda başta Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye'de anahtar teslim projelere imza atmaktayız.

Post has attachment
Cam balkon kapama sistemleri, kışın sonra eren balkon kullanımınızı devam ettirebilmeniz için tasarlanmıştır. Dış etkenlerin ve hava şartlarının balkonunuzu kullanmanızı engellediği zamanlarda cam kapatma sisteminizi kapatarak dışarıya tamamen kapalı, ısı ve ses yalıtımlı bir mekan elde etmiş olursunuz. Cam balkonlar kullanım amaçlarına ve balkonunuzun şekil ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Bu balkon çeşitleri Bombeli Cam Balkon, U Cam Balkon (Köşeli Cam Balkon), L Cam Balkon, Isıcamlı Cam Balkon, Sürgülü Cam Balkonlardır.
Wait while more posts are being loaded