Profile cover photo
Profile photo
Dobrý web
154 followers -
Pomůžeme vám k úspěchu v online světě
Pomůžeme vám k úspěchu v online světě

154 followers
About
Dobrý web's posts

Post has attachment
Hnedle tři nová školení s Danem Dočekalem a kurz e-mailingu od Martina Halamy, to je čtyřlístek nových školení od Dobrého webu! :)

http://bit.ly/novaskoleni 
Photo

Post has attachment
Petr Cikán se v oblasti e-commerce pohybuje už od roku 1999 a pro Dobrý web vede pravidelné školení e-mail marketingu. Nejbližší termín je už ve středu a my jsme se rozhodli Petra před školením trochu vyzpovídat.

Post has attachment
Taky se ptáte, jak ovlivní přechod na zabezpečený protokol HTTPS pozice vašich stránek ve vyhledávačích? Daniela Rajtmajerová vám poví své zkušenosti a přidá pár praktických rad pro implementaci HTTPS z pohledu SEO.

Post has attachment
Rozhovor se Zdeňkem Kučerou, který vede školení: Právo vs. online marketing. První termín je beznadějně obsazený, ale už je vypsaný další na 30. březen.

Post has attachment
Soutěž, konference, klubové večery a 3000 firemních členů - to je jen špička ledovce projektu #WebTop100, který právě hledá produktového manažera. http://jdem.cz/brfwm3
Photo

Post has attachment
Také si někdy říkáte, jak by se ten inzerát, článek nebo produktový popisek dal napsat lépe? A co kdybyste tu možnost měli? Pokud vás přitahuje šance ovlivňovat digitální komunikaci menších i největších firem v ČR, možná hledáme právě vás. 

Post has attachment
Máte už za sebou nějaké zkušenosti s PPC a chcete získat další, tak to by vás mohlo zajímat, že hledáme nového kolegu do oddělení online reklamy. Těšíme se na vaše CV!

Post has attachment
Myslíte už v říjnu na Vánoce? Pokud máte e-shop, tak byste měli. Tomáš Turek vám poradí jak na vánoční PPC kampaně.

Post has attachment
"Abyste rychle začali správně pracovat s daty o svých zákaznících, není potřeba hned nasazovat řešení za miliony a vše od základů překopat. Nejprve se soustřeďte na to, abyste si ujasnili, co opravdu potřebujete znát. To je začátek vaší strategie," píše Zdeněk Hejnák ve svém článku o práci s daty.

Post has attachment
V Dobrém webu za sebou máme řadu úspěšných zahraničních PPC kampaní, ze kterých jsme načerpali mnoho zkušeností. Pustit se do nich ale můžete i vy. Pomůžou vám s tím tipy od Tomáše Turka. 
Wait while more posts are being loaded