Profile cover photo
Profile photo
Grupa DIAGNOSTYKA
114 followers -
Aktualności największej polskiej sieci laboratoriów medycznych: nowe badania laboratoryjne, placówki i akcje profilaktyczne. Bądź na bieżąco!
Aktualności największej polskiej sieci laboratoriów medycznych: nowe badania laboratoryjne, placówki i akcje profilaktyczne. Bądź na bieżąco!

114 followers
About
Grupa DIAGNOSTYKA's posts

Post has attachment
przypominamy: trwa ogólnopolska kampania edukacyjno-profilaktyczna "Czy wszystko gra?". Etap I (wiosenny), skierowany jest do kobiet aktywnie dbających o swoje zdrowie. Odwiedź stronę, zapoznaj się z zawartością i pobierz bony na badania z 50% rabatem. Zapraszamy! www.wszystkogra.diagnostyka.pl 

Post has attachment
Od dziś witamy w zupełnie nowym serwisie internetowym sieci DIAGNOSTYKA. Nowa jest nie tylko szata graficzna i nawigacja strony – przez kilka miesięcy wytężonej pracy, setki godzin programowania, liczne analizy eksperckie i testy z udziałem użytkowników – uzyskaliśmy zupełnie nowy projekt architektury informacji. Serwis został zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google oraz dostosowany do wyświetlania na różnych urządzeniach i przeglądarkach.

Co najważniejsze – udało nam się także wykorzystać ponad 10 lat doświadczeń, czyli „przekierować” zawartość kilku tysięcy podstron i artykułów dotychczasowej strony www na nowy serwis. Tym samym oddajemy do Waszej dyspozycji miejsce zawierające możliwie szeroką wiedzę nt. nowoczesnych badań laboratoryjnych oraz placówek gdzie można je zlecić. A dzieci zapraszamy na „łapanie biedroneczek” do punktów przyjaznych maluchom gdzie czekają nagrody dla naszych dzielnych, małych pacjentów.

Nie kończymy prac nad stroną; w nadchodzącym roku pojawią się na niej kolejne nowe i przydatne funkcjonalności. Zapraszamy do korzystania z nowego serwisu sieci DIAGNOSTYKA oraz do stałego odwiedzenia naszego fanpage’a na FaceBooku. Chcemy zasłużyć na Wasze „Lubię to!”.
Photo

Post has attachment

Post has attachment
Od września ruszyła nowa Kampania profilaktyczna sieci DIAGNOSTYKA. Zapraszamy: http://www.zyjzdrowo.diag.pl 

Post has attachment

Post has attachment
Startuje nowa Kampania profilaktyczna!
Więcej na www.zyjzdrowo.diagnostyka.pl
ZAPRASZAMY!!!
Photo

Post has attachment
Nowy numer magazynu Diagnostyka ZDROWIA już dostępny w wersji elektronicznej, zapraszamy: http://magazyn.diagnostyka.pl/


Post has attachment

Post has attachment
Od jutra rusza IV, ostatni etap Kampanii profilaktycznej DIAGNOSTYKI "Jestem kobietą i dbam..." Tym razem oferta dot. badań dla osób dojrzałych (50+). Jest także kolejny konkurs dla Pań z atrakcyjnymi nagrodami... Zapraszamy!!!

Post has attachment
Przypominamy: do końca września trwa promocja - 10% rabatyu na badania w kierunku boreliozy dla mieszkańców Śląska! 

Borelioza jest przewlekła, wielofazowa infekcja bakteryjna, wywoływana przez krętki Borrelia burgdoferi.
Do zakażeń dochodzi w następstwie ukąszenia przez kleszcza. Co roku zapada na nią kilkadziesiąt tysięcy Polaków.

Lekarze ostrzegają:
Boreliozy nie mo„żna lekceważ„yć! Nierozpoznana i nieleczona grozi cięż„kimi i nieodwracalnymi zmianami w organizmie pacjenta.

Nie czekaj ! Zrób badania!
Skorzystaj z promocji!

10 % rabatu
Na badania w kierunku boreliozy
Borelioza IgG
Borelioza IgM
Borelioza IgG met. western-blot
Borelioza IgM met. Western-Blot
Borelia burgdorferii met. PCR, jakosciowo z kleszcza

http://www.diag.pl/fileadmin/banery/ulotki__plakaty/ulotki_pacjent/voucher_10__borelioza.pdf
Wait while more posts are being loaded