Profile cover photo
Profile photo
clickboom
4 followers -
با کلیک بوم همیشه در صفحه اول گوگل بمانید
با کلیک بوم همیشه در صفحه اول گوگل بمانید

4 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment

Post has attachment
مرکز تخصصی سئو با جدید ترین متد روز بهینه سازی سایت

ورودی مستقیم از سایت گوگل بر اساس کلمه کلیدی شما(خدمات -محصول شما

با کلیک بوم برای همیشه در صفحه اول گوگل بمانید

www.clickboom.ir

#سئو_وب_سایت #سئو_سایت #سئو_و_بهینه_سازی_سایت #صفحه_اول_گوگل #ورودی_از_گوگل #seo #seo_site #seo_website #بهینه_سازی_وب_سایت #تعرفه_سئو_سایت #سئو_ارزان #سئو_سایت
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
افزایش ورودی گوگل|تبلیغات گوگل|صفحه اول گوگل|ورودی از گوگل
www.clickboom.ir/About
--------------------------------------------------------------
#سئو_وب_سایت #سئو_سایت #سئو_و_بهینه_سازی_سایت #صفحه_اول_گوگل #ورودی_از_گوگل #seo #seo_site #seo_website #بهینه_سازی_وب_سایت
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تاثیر بازدید سایت توسط اسمارت فون ها در سئو ونتایج جستجوی گوگل!!!!
به زودی تغییرات بزرگی را در الگورتیم سایت گوگل شاهد خواهیم بود؛ از ۲۱ آوریل، غول جستجو شروع به امتیازدهی به سایت هایی می نماید که از طراحی صحیحی برای اسمارت فون ها و دستگاه های همراه و بازدید کننده بالایی توسط این دستگاهها برخورددارند؛ نتیجه اینکه سایت های مذکور در نتایج بالاتری به نمایش در خواهند آمد.
گوگل می گوید تغییراتی که در آینده ای نزدیک از راه خواهند رسید، تاثیری بزرگ بر روی جستجوی موبایلی در تمام زبان ها خواهند داشت و در نهایت کاربران از وب سایت های با کیفیت تری دیدن خواهند نمود.
از هر جهت که به مساله نگاه کنیم، این تغییرات مستقیما به سود کاربران خواهند بود و صاحبان سایت ها باید به آن اهمیت زیادی بدهند گاهی یک وبسایت نسخه ی موبایل ندارد و یا آن را به شکل صحیحی طراحی ننموده است؛ افزوده شدن قابلیت جدید، این ایده را در ذهن صاحبان سایت ها پدیدار می نماید که با داشتن نسخه ی موبایل مرتب تر، بازدید بیشتری نیز خواهند داشت.
صاحبان سایت هایی که تمایل دارند بدانند که چه امتیازی از گوگل برای وب سایت خود کسب می کنند، می توانند از طریق این ابزار گوگل، درجه کیفیت طراحی وب سایت خود برای نسخه های موبایل را مورد بررسی قرار دهند.

#سئو_وب_سایت #سئو_سایت #سئو_و_بهینه_سازی_سایت #صفحه_اول_گوگل #ورودی_از_گوگل #seo
Add a comment...

Post has attachment
چطور از دید گوگل میتوانیم نسخه موبایلی سایت خود را محبوبتر کنیم؟

برای این کار میتوانید بازدید کننده موبایلی بیشتری را به سمت سایت خود هدایت نمایید. سایت کلیک بوم برای اولین بار سرویس بازدید کننده واقعی موبایلی راه اندازی کرده است که در آن بازدید کنندگان موبایل فقط از طریق تلفن همراه خود می توانند روی بنر شمادر سایت کلیک بوم کلیک نمایند و وارد سایت شما شوند و دو دقیقه در وب سایت شما بمانند که این سرویس نقش بسیار مهمی در محبوبیت شما در سایت گوگل و سئو سایت شما خواهد داشت . که این بازدید همراه با گزارش کامل لحظه ای-نموداری و دقیق هر کلیک بر اساس ای پی و زمان هر کلیک می باشد.


#سئو_وب_سایت #سئو_سایت #سئو_و_بهینه_سازی_سایت #صفحه_اول_گوگل #ورودی_از_گوگل #seo #seo_site #seo_website #بهینه_سازی_وب_سایت #تعرفه_سئو_سایت #سئو_ارزان #سئو_سایت #طراحی_سایت #قیمت_سئو_سایت #پشتیبانی_سایت #پشتیبانی_وب_سایت


www.clickboom.ir/Project
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded