Profile cover photo
Profile photo
CHP - Cumhuriyet Halk Partisi
246,987 followers -
Cumhuriyet Halk Partisi
Cumhuriyet Halk Partisi

246,987 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Bursa Milletvekilimiz Erkan Aydın: "İbadet", "inanç özgürlüğü" diyorsunuz, teleferiğin orada, eğer insanlar mescide girmek isterse 1 lira para alıyorsunuz. Bırakın, insanlar gitsin, orada ibadetini bedava yapsın. Bu yanlıştan da bir an önce dönmelisiniz.

Post has attachment
Grup Başkanvekilimiz Özgür Özel: Kırmızı bültenle aranan Ankara Garı katliamı sanığı IŞİD emiri Nusret Yılmaz 2 kez yasal yollardan Gürcistan'a geçiyor. Türkiye'de sınır kapılarından başına 1 milyon TL ödül konulan bir teröristin elini kolunu sallayarak resmi geçiş yapmasını nasıl izah edeceksiniz?

Post has attachment
Çorum Milletvekilimiz Tufan Köse: Çorum'a bir katkı sunulacaksa, makine sektörünün çok gelişmiş olduğu Çorum, savunma sanayisinde pilot bölge seçilsin. Buna işvereni, ustabaşısı, işçisi hazır eğer Çorum'a bir destek, katkı sunulacaksa.

Post has attachment
Genel Başkan Yardımcımız Öztürk Yılmaz: Suriye'yi şu anda resmen manda yönetimine almış ve iradesini gasp etmiştir. Böyle bir durumda, bizim bir komşu olarak geçmişe dönük hatalardan sıyrılarak ve gerçekle yüzleşerek bir yol bulmamız lazım.

Post has attachment
İstanbul Milletvekilimiz Ali Şeker ve arkadaşları tarafından, ülkemizde artarak devam eden intihar vakalarının sebepleri ve bu tür vakaların engellenmesi için çözüm yollarının belirlenmesi amacıyla verilen Araştırma Önergesi AKP'li vekiller tarafından reddedildi.

Post has attachment
İzmir Milletvekilimiz Mustafa Ali Balbay: Türk Hava Kurumunda yüzlerce öğrenci yılda 45 bin lira verip mezuniyet bekliyorlar. Çünkü Türk Hava Kurumu Üniversitesinin pilot kapasitesi 50 kişiyken 150 kişi alınmış.

Post has attachment
Antalya Milletvekilimiz Mustafa Akaydın: Yabancı dil bilmeyen akademisyenin kaliteli bir öğretim üyesi olmasına ihtimal yoktur. Şuan yapmak istediğiniz yeni kadrolaşmanın, sınavlarda bugüne kadar başarısız olan insanların önünü siyaseten açma çabasıdır.

Post has attachment
Mersin Milletvekilimiz Hüseyin Çamak: Yeni doçentlik yasa tasarısı yardımcı doçentlerin tepesinde bir Demokles kılıcı gibi sallanmaya devam ediyor.

Post has attachment
Kocaeli Milletvekilimiz Fatma Kaplan Hürriyet: "Sen yüzde 70 verimlilikle çalışmıyorsun, o yüzden sana kadro yok." deniliyor.
Wait while more posts are being loaded