Profile cover photo
Profile photo
Česká pozice
386 followers -
Informační web pro svobodné lidi | www.ceskapozice.cz
Informační web pro svobodné lidi | www.ceskapozice.cz

386 followers
About
Česká pozice's posts

Post has attachment
Je to jen zákon schválnosti, že tiskárna nebo pračka přestanou často fungovat krátce po vypršení záruky? Není.

Post has attachment
Která plzeňská pivnice v Praze je nejlepší? První díl výpravy Bratrů v pivu nabízí návštěvu pasti na turisty (U Pinkasů) a příjemného „sousedského“ hostince (U Jelínků).

#pivo   #pivnice   #praha   #upinkasu   #ujelinku  

Post has attachment
Zcela zásadní informace ohledně majetkových poměrů vicepremiérky Karolíny Peake. "Protikorupční guru" Nečasovy vlády v čestném prohlášení o svých příjmech neuvedla významné částky, které získala již coby poslankyně za prodej nemovitostí v Praze-Troji. Dle oslovených právníků tím porušila zákon o střetu zájmů.
#lidem   #peake   #vlada   #kauza   #skandal  

Post has attachment
Reportáž z demonstrace. "K vytvoření bezpečného prostředí není potřeba drastického zásahu do soukromí všech," tvrdí +Piráti.
#indect #demonstrace #pirati #internet #svoboda #soukromí  

Post has attachment
"Pokud by mechanismem EU prošel požadavek Španělska na stamiliardy eur, se svým superdluhem by bleskurychle nastoupila také Itálie." Situaci v eurozóně komentuje Bohumil Studýnka.
#eurozóna #krize #itálie #španělsko #řecko #eu #bailout  

Post has attachment
Zachytili jsme, jak i v České republice funguje distribuční drogová síť po internetu. Přečtěte si exkluzivní reportáž, jak relativně bezpečné je opatřit si například kvalitní kokain. Představte si internetovou stránku podobající se eBay anebo Amazonu...
#internet #drogy #kokain #obchod #silkroad  

Post has attachment
Recept na perfektní knihu je na cestě. Koncerny jako Amazon, Google a Apple začaly pomocí čteček analyzovat čtecí návyky svých zákazníků. K čemu to může vést?
#knihy #ctecky #cteni #amazon #google #apple #soukromi  

Post has attachment
Naše důvěryhodné zdroje tvrdí, že za Slavíčkem stojí zejména holandská finanční skupina PPF českého miliardáře Petra Kellnera. Pravděpodobnost této informace navíc posilují i skutečnosti, které ČESKÁ POZICE zjistila.
#slavia #ppf #kellner #stadioneden  

Post has attachment
"Petr Nečas udělal největší chybu ve své kariéře," píše šéfredaktor István Léko. ČESKÁ POZICE dokonce zaznamenala obavu kmotrů, že kdyby se do postu vrchní státní zástupkyně v Praze dostala Bradáčová, do půl roku budou všichni sedět.
#ods #pospisil #necas #spravedlnost #justice #politika  

Post has attachment
"Důvod Pospíšilova odvolání je jedno slovo – Bradáčová," řekl ČESKÉ POZICI člen +ODS - Občanská demokratická strana blízký vedení, který si však nepřál zveřejnit své jméno. Podle něj na Pospíšila tlačil premiér Nečas a část ODS, která si nepřeje proměnu české justice. "Na nedávném setkání komise ODS pro právo označili lidé jako Ivan Langer a Zdeněk Zajíček reformu prosazovanou Pospíšilem za státní převrat a návrat ke komunistickým prokurátorům," dodal zdroj, jenž je přesvědčen, že Pospíšilovu dlouhodobou politickou kariéru odvolání spíše posílí.
#pospisil #klaus #necas #vlada #politika #korupce #justice #právo #bradacova  
Wait while more posts are being loaded