Profile cover photo
Profile photo
Central Hospital
Anadolu Yakası'nın merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 20 yıllık tecrübesiyle hizmetinizde
Anadolu Yakası'nın merkez noktasında yer alan Kozyatağı'nda 20 yıllık tecrübesiyle hizmetinizde
About
Posts

Post has attachment
Mandalinanın C vitamini içeriği soğuk algınlığı, grip, nezle gibi rahatsızlıklara karşı bedenin direnme gücünü artırmaya yardımcıdır.

#centraltr #centralhospital #mandalina #sagliklibeslenme #saglikliyasam
Photo

Post has attachment
Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Serol Mehmet İnceoğlu aramıza katıldı. Detaylı bilgi için bit.ly/2zXwNiA

#centraltr #centralhospital #plastikcerrahi #estetikcerrahi #aramızakatıldı
Photo

Post has attachment
Meme Kanseri Farkındalık Ayı’na özel, Meme Check Up paketinde %20 indirim sizi bekliyor. 31 Ekim tarihine kadar geçerli olan kampanyamız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için 444 77 99 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayabilirsiniz. Sağlık dolu günler dileriz.

#centraltr #centralhospital #memecheckup #memekanseri #mamografi #checkup #kampanya #memekanserifarkındalıkayı
Photo

Post has attachment
Erken evrede yakalandığında meme kanseri artık tedavi edilebilir bir hastalıktır. Bu nedenle 40 yaşından sonra meme kanserinin erken tanısı için yıllık mamografi, doktor muayenesi ve aylık kendi kendini muayene yöntemlerini uygulamak gerekir.

#centraltr #centralhospital #memekanseri #kadınsağlığı #memekanserifarkındalığı #erkentanı #memekanserifarkındalıkayı #mamografi #memekanseribilinçlendirmeayı
Photo

Post has attachment
İstanbul’da görevi başında silahlı saldırıya uğrayan Psikiyatri Uzmanı Fikret Hacıosman’ı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kutsal bir görev üstlenen hekimlere ve sağlık çalışanlarına uygulanan şiddeti kınıyoruz.

#centraltr #centralhospital #SağlıktaŞiddeteHayır #FikretHacıosman
Photo

Post has attachment
Bebek bakımı ve bebekli hayata hazırlanma konulu eğitimlerimizden memnuniyetle ayrılan tüm baba adaylarımıza teşekkür ederiz. Bir sonraki Baba Eğitim Programımız 20 Ekim Cumartesi saat 11:00 'dadır. Ücretsiz eğitimimize katılım talebinizi iletmek ve detaylı bilgi almak için babaegitim@centralhospital.com adresine e-posta gönderebilir, 444 77 99 numaralı çağrı merkezi hattımızı arayabilirsiniz. Tüm eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi için tıklayınız ►bit.ly/1LkdbAX

#centraltr #centralhospital #baba #babaegitimi #bebekbakimi #egitim #saglik #sagliklihayat #bebek #deneyim #firsat #ucretsiz #eğitim
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
3.10.2018
8 Photos - View album

Post has attachment
Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanserdir. Ülkemizde yaklaşık her 12 kadından biri yaşam boyunca meme kanserine yakalanmaktadır. Meme kanseri yaşın ilerlemesi ile görülme oranı artmaktadır. Bu nedenle 40 yaşından sonra meme kanserinin erken tanısı için yıllık mamografi, doktor muayenesi ve aylık kendi kendini muayene yöntemlerini uygulamak gerekir.

#centraltr #centralhospital #memekanseri #kadınsağlığı #memekanserifarkındalığı #erkentanı #MemeKanseriFarkındalıkAyı
Photo

Post has attachment
Anne sütü, yenidoğan bebeklerin ihtiyacı olan tüm besin öğelerini içermektedir. Dünya Sağlık Örgütü ilk 6 ayda sadece anne sütü ile, 2 yaşa kadar da tamamlayıcı beslenmeyle beraber anne sütünün alımını önermektedir.

#centraltr #centralhospital #annesütü #emzirmehaftası #emzirme
Photo

Post has attachment
Kısa ve hızlı yürüyüşler yapmak kalp ve akciğer sağlığınızı korumanız için en iyi yoldur. Her gün 20-25 dakika yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin.

#centraltr #centralhospital #yürüyüş #sağlıklıyaşam #hareketet
Photo

Post has attachment
Turp, içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde metabolizmayı güçlendirir. Bağırsak hareketlerini artırarak kabızlık sorunlarını gidermeye yardımcıdır.

#centraltr #centralhospital #turp #sağlıklıbeslenme #sağlıklıyaşam
Photo
Wait while more posts are being loaded