Profile cover photo
Profile photo
Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»
79,246 followers -
Официальная страница «Книжного Клуба «Клуб Семейного Досуга»
Официальная страница «Книжного Клуба «Клуб Семейного Досуга»

79,246 followers
About
Posts

Post has attachment
Новий розіграш!
125 щасливчиків, які замовлять книжки і товари у Клубі на суму 150 грн до 30 вересня — отримають по 800 грн на бонусний рахунок!

Уже подумки складаєте список видань, які можна придбати за ці кошти? :) Нехай вам пощастить на www.bookclub.ua


#книги #розіграш #ксд
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Реальність неймовірніша за вигадку. Що би ви не прочитали за своє життя, знайте: усе те може статися. Перед вами історія, реальні події якої викладені на рівні образного узагальнення...

#книги #ініціація #люкодашвар #ксд
Add a comment...

Post has attachment
Новий літній каталог відкрито!
Друзі, на сайті оновлено асортимент та спеціальні пропозиції. Поповнився ваш улюблений розділ «Привілеї». Гайда дивитися свіжі видання, акції та розіграші: www.bookclub.ua

#книги #ксд #клубсімейногодозвілля
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«Мсьє, це стрихнін!»
Хтось підсипав отруту господині розкішного маєтку. Головним підозрюваним оголошено чоловіка загиблої, який має успадкувати все майно. Але це було б занадто очевидно… І, звісно, відомий детектив Еркюль Пуаро не зацікавився б простою справою. Таємниці, які приховують кімнати маєтку Стайлз-Корт, до снаги розгадати лише йому.

Нова вусата справа! «Таємнича пригода в Стайлзі»: https://goo.gl/DD2F6i

#книги #детектив #таємничапригодавстайлзі #ксд
Photo
Add a comment...

Post has attachment
🌳 «Місто успішне не тоді, коли воно багате, а тоді, коли його мешканці щасливі. Створення умов для пересування велосипедом або пішки є ознакою шанування людської гідності. Ми говоримо людям: „Ви важливі не тому, що багаті, а тому що ви — люди“. Якщо до людей ставляться як до чогось особливого, навіть святого, вони починають відповідно поводитися. Нам необхідно ходити так само, як птахам необхідно літати. Утворення публічних просторів — це спосіб, який приведе нас не лише до більш рівноправного суспільства, а й до щасливішого».
Ці слова належать Гільєрмо Пеньялосі, з яким я познайомився на конференції в Куала-Лумпурі. Гільєрмо Пеньялоса — колишній комісар у сфері парків, спорту та відпочинку в місті Боґота, Колумбія. [… ]

🌳 Найбільшою перепоною до насолоди щастя є відчуття меншовартості та ізоляція. Гарне місто не дозволить своїм громадянам так почуватися. Того ж дня, коли я познайомився з Гілом, я намагався пройтися двісті метрів від місця проведення конференції до ботанічного саду, але відмовився, оскільки там не було тротуарів для безпечного руху.

🌳 «Розвинена країна — це не країна, де бідні мають машину. Це країна, де багаті користуються громадським транспортом. Де багаті ходять пішки та їздять на велосипедах. Ми повинні створювати міста, де люди з невеликим статком можуть на рівних зустрічатися з багатими: у парках, на тротуарах, у громадському транспорті».

Головна його думка полягає в тому, що великі громадські простори — красиві парки, велосипедні доріжки та пішохідні вулиці — функціонують як соціальні блендери, як еквалайзери в наших містах і спільнотах…

ЩАСЛИВА ПОРАДА: ХОДІТЬ БІЛЬШЕ ЩОДНЯ!


Джерело: https://goo.gl/1YG8ur

#книги #люке #маленькакнигалюке #ксд
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Атмосферний твір на тлі історичних перипетій легендарного міста. Яскраві герої, заборонене кохання, інтригуюча оповідь — ідеальне читання для шанувальників романтично-історичних романів.

Новинка «Последнее письмо из Стамбула» Люсі Фолі!

Щодня Нур згадує будинок своєї родини, де минуло її дитинство, де була такою щасливою. Англійські окупанти перетворили його на військовий госпіталь. Тепер все, що має Нур, — дитина, яку вона врятувала від смерті. Але хлопчик тяжко хворіє. Заради дитини Нур приходить до свого старого дому, з болем у серці, попри гордість і звертається по допомогу до ворога, молодого лікаря Джорджа Монро. Вона стає зрадницею... Нур не може чинити опір почуттям, які ваблять її до Джорджа. І нехай він — ворог, але серцю не накажеш…

#книги #последнееписьмоизстамбула #ксд
Add a comment...

Post has attachment
Друзі, нагадуємо, що рекомендована дата для замовлення у цьому кварталі — 15 серпня. Придбайте книжки, скориставшись спеціальними пропозиціями, та беріть участь у розіграші грошових призів.

Ваш найулюбленіший розділ «Привілеї», знижки для постійних читачів до –30%: https://goo.gl/yTH8Hk

#книги #ксд #знижки
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
На сторінках книжок мадам Дюпюї вирують такі пристрасті! Сюжет захоплює з перших сторінок, прочитайте і переконайтеся ;)

Новинка «Скандал у озера»: https://books.ksd.ua/skandal-u-ozera

#книги #ксд #скандалуозера
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Фіцджеральд — блискучий, тонкий художник. Якщо вас вразив його «Великий Ґетсбі» (а як може бути інакше?) прочитайте ось цю збірку…

«Я віддав би життя за тебе» — збірка оповідань, які Френсіс Скотт Фіцджеральд написав протягом 1930-х років і раніше. Вони побачили світ тільки за 80 років після написання. На той час, коли письменник створив оповідання, журнали й видавництва відмовлялися публікувати їх. Причиною були занадто провокаційні, суперечливі та відверті теми. Авторові пропонували переробити сюжети, аби твори могли продаватися. Та письменник вирішив, що в такому разі нехай краще вони залишаються неопублікованими, аніж він зрадить себе і свій талант.
Оповідання збірки, написані в характерній авторській манері, є тими штрихами, які зображують повну картину сміливої та безкомпромісної історії творчості Фіцджеральда.

Замовити: https://goo.gl/nJpcvk

#книги #ксд #фіцджеральд
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded