Profile cover photo
Profile photo
Bimito
20 followers -
بیمیتو | مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه
بیمیتو | مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه

20 followers
About
Communities and Collections
Posts

Public
کارکنانی که در محیط‌های کاری مانند کارخانه‌ها و کارگاه‌ها و… مشغول به کار هستند می‌توانند تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار بگیرند. بیمه تامین اجتماعی با چتر حمایتی خود از کارکنان و حمایت از حقوق آنان به اقتصاد این افراد و در واقع به اقتصاد کشور کمک می‌کند. کارکنانی که بیمه تامین اجتماعی دریافت می‌کنند در هر زمان که نیاز داشته باشند می‌توانند و باید که به سوابق بیمه‌ای و اطلاعات خود دسترسی داشته باشند. برای همه بیمه‌شدگان به محض صدور بیمه‌نامه، شماره بیمه نیز صادر می‌شود که شناسه‌ای مخصوص به همان شخص بوده است و به وسیله آن در مراجعات حضوری به کارگزاری‌های بیمه نیز به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی راحت‌تری خواهد داشت. شماره بیمه بر روی بیمه‌نامه درج شده است با این حال روش‌های دیگری مانند دریافت شماره بیمه تامین اجتماعی با کد ملی نیز وجود دارد تا بیمه‌شده‌ای که به بیمه‌نامه دسترسی ندارد بتواند شماره بیمه‌نامه و در نتیجه دیگر اطلاعات و سوابق بیمه‌ای خود را مشاهده کند.

https://goo.gl/2v7shR
Add a comment...

Public
بیکاری یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های افراد است. با نگاهی به جمعیت بیکار جامعه و آماری که در این خصوص ارایه می‌شود و همچنین مشکلات اقتصادی موجود در کشور می‌توان فهمید بیکاری و از دست دادن شغل تا چه اندازه بر کیفیت زندگی و آینده افراد تأثیر می‌گذارد. بیکاری یکی از مشکلاتی است که هرکسی ممکن است در دوره‌هایی از زندگی دچار این بحران شود. اما اگر فرد سوابق بیمه بیکاری و تامین اجتماعی داشته باشد، می‌تواند وضعیت اقتصادی خود را با استفاده از بیمه بیکاری مدیریت کند و تا پیدا کردن شغل مناسب، با دریافت مقرری بیکاری از سوی تامین اجتماعی امورات خود را بگذراند.

https://goo.gl/BvuJ7c
Add a comment...

Public
در دنیای امروز تمامی امور با علم و تکنولوژی ادغام شده و زندگی ما انسان‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیست. این تأثیر باعث به وجود آمدن تغییراتی در زمینه‌های مختلف ازجمله امور مالی و پرداخت یا بیمه شده و آن‌ها را به صورت راحت‌تری در دسترس افراد قرار داده است. چند سالی است که استارتاپ ها در ایران فعال شده‌اند و فین تک‌ها و اینشورتک‌ها که به ترتیب در حوزه مالی و بیمه فعال هستند نیز اخیراً فعالیت گسترده‌ای در ایران داشته‌اند. برای شروع صحبت راجع به فین تک و اینشورتک باید اطلاعات جامعی در مورد این دو موضوع داشته باشیم که در ادامه به آن می‌پردازیم. همچنین راجع به مزایای اینشورتک و فناوری‌هایی که در روند بیمه جهت سهولت کار بیمه‌گزاران ارائه می‌شود صحبت می‌کنیم.

https://goo.gl/ujemNS
Add a comment...

Public
شاید در حدود ۱۰ سال گذشته، واژه بیمه عمر و سرمایه‌گذاری برای مردم خیلی آشنا نبود. اما امروز با وجود تبلیغات زیادی که در مورد لزوم خرید بیمه عمر و سرمایه‌گذاری شده است راحت‌تر می‌توان در این مورد صحبت کرد. در مورد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری چیزی که می‌توان به جرات گفت این است که هر کدام از ما چه از لحاظ مالی غنی باشیم و چه ضعیف، نیاز داریم تا از همین امروز به فکر آینده خود و افراد خانواده‌مان باشیم. شاید از الآن نتوانیم اتفاقات ۲۰ یا ۳۰ سال آینده را پیش‌بینی کنیم اما قطعاً زمانی که به سن ۵۰ یا ۶۰ سالگی می‌رسیم انتظار یک زندگی راحت و بی‌دغدغه را خواهیم داشت. قطعاً دوست داریم که در آن سن دیگر کار نکنیم و مستمری خوب و کافی برای یک زندگی ایده آل داشته باشیم. در کنار خودمان، زندگی فرزندانمان نیز یکی از بزرگ‌ترین دغدغه‌های زندگی ماست. این‌که زمانی که بزرگ می‌شوند با چه سرمایه‌ای می‌توانند کار کنند یا سرمایه شروع زندگی مشترک خود را چگونه به دست می‌آورند. برای این‌که آینده راحتی داشته باشیم کمی به حال خودمان سخت بگیریم. ما در ادامه این مطلب قصد داریم به شرایط بیمه عمر دانا بپردازیم.

https://goo.gl/Vs7BzB
Add a comment...

Public
ازآنجاکه هیچ‌کدام از ما از آینده خودمان یا حتی از چند دقیقه بعد هم خبر نداریم پس بهتر است از همین لحظه به فکر آینده خودمان باشیم. می‌توانیم با کم کردن هزینه‌های غیرضروری، برای آینده خود و خانواده‌مان سرمایه‌گذاری کنیم. بیمه عمر و سرمایه‌گذاری یکی از بهترین انواع سرمایه‌گذاری است که با داشتن آن هم می‌توانیم از پوشش‌های درمانی آن استفاده کنیم و هم سرمایه‌ای در انتهای قرارداد خود داشته باشیم. اقتصادی‌ترین طرح بیمه عمر و سرمایه‌گذاری، بیمه عمر مشترک است که در آن با پرداخت یک حق بیمه می‌توانیم خود و یکی از اقوام درجه یک خود را بیمه کنیم. با خرید بیمه عمر مشترک برای خود و همسرتان می‌توانید آینده را به او هدیه دهید. اصل حمایت از افراد خانواده و عزیزان خود را فراموش نکنیم.

https://goo.gl/hweKaq
Add a comment...

Public
هر شخصی در طول زندگی خود ممکن است با اتفاقات زیادی روبه‌رو شود. گاهی اوقات این اتفاقات می‌تواند سلامتی شخص را تهدید کند و آسیب‌های جدی به او برساند. از آنجا که این حوادث و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی هستند می‌شود خود را از قبل برای چنین شرایطی آماده کرد. یا باید برای چنین مواقعی پس‌انداز قابل‌توجهی کنار بگذاریم که شاید برای هر شخصی مقدور نباشد یا باید جایی یا نیرویی وجود داشته باشد که بتواند در چنین شرایطی امدادهای به موقعی به ما برساند. این نیروی کمک‌کننده می‌تواند یک سازمان بیمه باشد که با پوشش‌های به‌موقع خود ما را از شرایط سخت نجات دهد. بیمه انواع مختلفی دارد و یکی از بهترین‌های آن بیمه تکمیلی است که مواردی را پوشش می‌دهد که بیمه تأمین اجتماعی نیز آن‌ها را پوشش نمی‌دهد. بیمه تکمیلی کارآفرین یکی از بیمه‌های تکمیلی موجود در بازار بیمه است که قصد داریم نگاهی به شرایط و موارد آن داشته باشیم.

https://goo.gl/di5fz3
Add a comment...

Public
بیمه عمر یکی از راه‌های سودآوری است و بیمه‌گزار می‌تواند با خیال راحت در این زمینه سرمایه‌گذاری کند زیرا که هم‌زمان قادر است از دو فرصت بیمه‌ای و سرمایه‌گذاری سود ببرد. یکی از معیارهای انتخاب بیمه عمر، سود بیمه عمر است که بنا به آن متقاضیان تصمیم می‌گیرند که بیمه عمر را از کدام شرکت تهیه کنند چرا که سود پرداختی برای بیمه عمر در همه شرکت‌های بیمه یکسان نیست و زمینه فعالیت شرکت‌های بیمه برای کسب درآمد و سود متفاوت است. سود قطعی بیمه عمر پاسارگاد بررسی میزان سودی است که بیمه‌گزار به طور حتم از این شرکت بیمه دریافت خواهد کرد.

https://goo.gl/DcmnpU
Add a comment...

Public
در هنگام بیماری پس از نگرانی سلامتی، اولین فکری که به ذهن انسان می‌رسد هزینه‌های درمان است که شاید از توان مالی بعضی از افراد خارج باشد. با پیشرفت روش‌های درمان مختلفی که امروزه باب شده، هزینه‌های درمانی نیز به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است. اصولاً افرادی که در مراکز دولتی و خصوصی مشغول کار هستند و افراد تحت تکفل آن‌ها برای پرداخت مخارج درمانی تحت پوشش یکی از بیمه‌های درمانی پایه مانند بیمه تأمین اجتماعی، خدمات درمانی و … قرار می‌گیرند. این بیمه‌ها دارای مراکز درمانی مخصوص به خود هستند که به صورت رایگان افراد را درمان می‌کنند. همچنین مراکز درمانی دولتی نیز طرف قرارداد این بیمه‌ها هستند؛ اما همان‌طور که می‌دانید ازدحام جمعیت در مراکز دولتی و بیمه‌ای بسیار زیاد است و به همین علت اکثر ما ترجیح می‌دهیم مراکز خصوصی را برای درمان انتخاب کنیم که البته با قیمت‌های گزاف هم روبرو می‌شویم. پس چاره چیست؟ هزینه‌های درمان را چگونه پرداخت کنیم؟ خصوصاً هنگام دچار شدن به بیماری‌های سخت که هزینه‌ها چند برابر می‌شود. به خاطر وجود این مشکلات در اوایل دهه ۷۰ بیمه تکمیلی به وجود آمد. این بیمه بخش اعظمی از هزینه‌های درمان در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های خصوصی را که بیمه‌های پایه پرداخت نمی‌کنند بر عهده می‌گیرد. در این مطلب سعی داریم اطلاعات بیشتری در مورد پوشش‌ها، هزینه و شرایط بیمه درمان تکمیلی انفرادی در اختیار شما بگذاریم.

https://goo.gl/F6VnMj
Add a comment...

Public
برای استفاده از هر وسیله و یا خدمات، نیاز به مطالعه راهنمای آن دارید و به کمک آن است که می‌توانید بیشترین و بهترین استفاده را از خدمات و یا وسایل مذکور داشته باشید. راهنمای بیمه عمر نیز به شما در توضیح، شناخت و نحوه استفاده از خدمات بیمه عمر کمک می‌کند. زندگی مسیری پر فراز و نشیب است و در مقاطعی برای افراد بسیار سخت و بحرانی است. خطراتی که زندگی انسان‌ها را تهدید می‌کند می‌تواند افراد را در موقعیت‌هایی بحرانی قرار دهد و به آن‌ها خسارت‌های شدیدی وارد کند. جبران این خسارت‌ها به عهده بیمه عمر است.

https://goo.gl/xQ6yvf
Add a comment...

Public
بیمه‌های درمانی انواع مختلفی دارد. یکی از انواع مختلف بیمه‌های درمانی بیمه تکمیلی انفرادی SOS است. SOS یک شرکت کمک‌رسان است که فعالیت عمده آن در حوزه خدمات درمانی می‌باشد. از آنجا که یک شرکت‌ کمک‌رسان، شرکت بیمه محسوب نمی‌شود و شرکت خدماتی است، بنابراین مجوز صدور بیمه‌نامه ندارد و باید برای صدور بیمه‌نامه با یک شرکت بیمه‌گر همکاری کند. شرکت کمک‌رسان SOS برای صدور بیمه‌های تکمیلی خود و انجام خدمات درمانی با شرکت بیمه آسماری همکاری می‌کنند. به این معنی که بیمه‌های تکمیلی انفرادی SOS متعلق به شرکت بیمه آسماری است. شرکت کمک‌رسان در سال ۱۳۷۲ افتتاح شده و شروع به انجام خدمات درمانی کرده است. این شرکت با ۳۰۰۰ تا از مراکز درمانی در سراسر کشور قرارداد دارد.

https://goo.gl/a3FPLV
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded