Profile

Cover photo
BilkurBarkodCozumleri
33,341 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

BilkurBarkodCozumleri has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Story
Tagline
Barkod çözümlerinde aklın yolu BİLKUR
Introduction

Bilkur, 1989 yılında kurulmuştur. Barkod çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır. Dünyanın ileri gelen barkod ürünlerini, katma değerli hizmetlerle müşterilerine sunmaktadır.


Bilkur, Barkod ürünlerinden AclasArgoxBitatekDatalogicGodexUnitech ve Zebex marka barkod okuyucu, barkod yazıcı ve el terminallerinin Türkiye distribütörüdür. BİLKUR satışını yaptığı ürünlerin % 95’ini kendi ithal etmektedir. Barkod ürünleri pazarındaki payını giderek artırmaktadır. Barkod ürünlerini uygun fiyatlarla sizlere sunmakta, ithalatını yaptığı ürünlerde daima stoklu çalışmaktadır.


Bilkur, proje desteği, finansal hizmetler, pazarlama ve eğitim hizmetleri, iyi bir teknik destek, ücretsiz demo hizmetleri, en önemlisi her gün artan müşteri memnuniyeti ile pazar payını artırmaktadır.

Bilkur, Olivetti, Sharp, Hugin ve Mettler Toledo marka pos cihazları, yazarkasa ve barkodlu terazileri ürün yelpazesini katarak Market ve Mağaza otomasyonunda anahtar teslim çözüm sunmaktadır. Bilkur; TOBB-Global Standardizasyon merkezi tarafından Bilgi Sağlayıcı Firma olarak atanmıştır.


Bilkur,

ACLAS Türkiye Distribütörü,
ARGOX Türkiye Distribütörü,

BITATEK Türkiye Distribütörü,

DATALOGIC Türkiye Distribütörü,

GODEX Türkiye Distribütörü,

UNITECH Türkiye Distribütörü,

ZEBEX Türkiye Distribütörü

TOBB-GS1 Master Film Üreticisi,

TOBB-GS1 Yetkili Bilgi Hizmet Sağlayıcı Firma

Olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Contact Information
Contact info
Phone
0212 275 7304, 0212 212 6014
Fax
0212 275 1582