Profile cover photo
Profile photo
BHPEX Sp.j.
60 followers
60 followers
About
Posts

Post has attachment
BHPEX Sp.j. zwycięzcą rankingu e-gazele biznesu w województwie lubuskim.

Post has attachment
Tym razem musimy się pochwalić. Zostaliśmy zwycięzcą w województwie lubuskim w konkursie e-gazele biznesu organizowanym przez Puls Biznesu. Zapraszam na relację:
https://www.bhpex.pl/blog/aktualnosci-firmowe/zwyciezca-rankingu-e-gazele-biznesu-lubuskim/
#bhpex #egazele

Przed nami długi weekend listopadowy. Wiele osób wybiera się w podróż, aby odwiedzić groby bliskich. Co roku, w tym okresie przytrafia się ogromna ilość wypadków, przede wszystkim drogowych. Wiele osób ginie na polskich drogach, m.in. z powodu pośpiechu. My także przyłączamy się zatem do apelu policjantów i strażaków o spokojną i zachowawczą jazdę oraz tradycyjnie już, życzymy bezpiecznego weekendu.

Post has attachment
Zawsze z dużą satysfakcją obsługujemy placówki, które działają prospołecznie. Tym razem nasz inspektor ochrony ppoż – Jan Wota przeprowadził przegląd systemów oddymiania w Zgorzelcu, w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Za symboliczną złotówkę przeprowadziliśmy dodatkowo przegląd oświetlenia stanowiskowego.

https://www.bhpex.pl/blog/aktualnosci-firmowe/przeglad-systemow-oddymiania-w-zgorzelcu/ #przegladklapdymowych #przegladsystemowoddymiania #przegladsystemowwentylacji

Post has attachment
Zagrożenia są wpisane w każdy zawód. Grunt to właściwie ocenić ryzyko zawodowe. Ale jak przewidzieć tyle różnych niebezpieczeństw, związanych ze stanowiskiem pracy? Pomożemy. Gotowe karty oceny ryzyka zawodowego znajdziesz w naszym sklepie.

https://www.bhpex.pl/sklep/ocena-ryzyka-zawodowego/

#dokumentacjaocenyryzykazawodowego
Photo

Post has attachment
Autoryzacja Polon Alfa w rękach spółki BHPEX! Nasze profesjonalizm, dokładność, sumienność i doświadczenie po raz kolejny zostały docenione. Firma BHPEX to teraz autoryzowany projektant, serwisant i konserwator systemów sygnalizacji pożarowej. Ten fakt jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Zapewniamy, że nadal będziemy stawać na wysokości zadania, podczas świadczenia usług na rzecz naszych klientów.
#autoryzowanyserwisssp #serwisssp #projektowaniessp #konserwacjassp
#systemysygnalizacjipozarowej

https://www.bhpex.pl/blog/aktualnosci-firmowe/autoryzacja-polon-alfa/

Post has attachment
Odpowiednie podejście do słuchaczy ze strony osób szkolących w dziedzinie BHP, to podstawa. Nie "przynudzamy", do każdego szkolenia podchodzimy nieszablonowo. Zapraszamy na szkolenia BHP prowadzone przez specjalistów z BHPEX.

https://www.bhpex.pl/bhp/szkolenia/

#szkoleniabhp #szkoleniabhpzielonagora

Zdjęcie zaczerpnięte z fanpage'a Eski Rock.
Photo

Uwaga! W naszym sklepie trwa promocja na dokumentację oceny ryzyka zawodowego oraz na wszystkie instrukcje bhp, instrukcje ppoż. oraz instrukcje medyczne w wersji planszowej. W przypadku ocen ryzyka nastąpiła obniżka cen o niemal 50%, natomiast instrukcje są tańsze o 20%. Promocja trwa do odwołania, ale nie wiecznie... .Radzimy więc się spieszyć :)
#dokumentacjaocenyryzykazawodowego #instrukcjebhp #instrukcjemedyczne #instrukcjeprzeciwpożarowe

https://www.bhpex.pl/sklep/

Post has attachment
Oferujemy znaki bezpieczeństwa: ewakuacyjne, przeciwpożarowe, BHP, elektryczne i tablice budowlane, które wykonujemy w formie świecącej (fotoluminescencyjnej), drukowanej na płycie PCV lub na naklejce.
#znakibezpieczeństwa #znakiewakuacyjne #znakiprzeciwpożarowe #znakibhp #znakielektryczne #tablicebudowlane

Post has attachment
Oferujemy instrukcje pierwszej pomocy przedmedycznej w postaci gotowych tablic do zawieszenia lub w wersji elektronicznej - do samodzielnego wydruku. Instrukcje pierwszej pomocy są pomocne przy okiełznaniu strachu przed udzielaniem pomocy przedmedycznej wśród pracowników.
#instrukcjepierwszejpomocy
Wait while more posts are being loaded