Profile cover photo
Profile photo
badeezco
12 followers -
شرکت مهندسی بادیز
شرکت مهندسی بادیز

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
Add a comment...

Post has attachment
Public
http://badeezco.com/

بادیزکو پیشرو در ارائه خدمات ساخت اسکلت فلزی ساختمان
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Public
ساخت پل عابر پیاده
یکی از اصلی ترین فیلد های کاری مجموعه مهندسی بادیز ساخت پل عابر پیاده است که در انواع مختلف بر اساس نقشه و خواست کارفرما با مناسب ترین قیمت اجرا می گردد.

برای آشنایی با انواع پل های عابر ادامه مطلب را دنبال کنید و اگر قصد برآورد قیمت دارید همین حالا تماس بگیرید.

پل عابر پیاده به پل‌هایی گفته می‌شود که بر روی موانعی مانند رودخانه، ریل قطار یا بزرگراه‌ها برای عبور عابران ساخته می‌شود.

این پل‌ها گاهی اوقات با توجه به محل استقرار و نوع کاربری قابلیت عبور دادن وسایل نقلیه سبک مانند دوچرخه و موتور سیکلت را نیز دارند. ساخت پل عابر پیاده از این نوع از دو جنبه استحکام سازه‌ای و زیبایی ظاهری دارای اهمیت است.
http://badeezco.com/products/bridge/

#پل
Add a comment...

Post has attachment
Public
ساخت سوله توسط کارخانه بادیز

ساخت سوله یکی از مهمترین محصولات کارخانه بادیز است. سوله ها سازه های فلزی می باشند که در انواع مختلفی کاربرد دارند.

مانند سوله های صنعتی,سوله های ورزشی ,سوله های مرغداری و موارد زیاد دیگری در صنایع مختلف کاربرد دارند.

طراحی سوله در مرحله اول توسط مهندسین و متخصصین حرفه ای کارخانه ساخت و نصب راه اندازی سوله بادیز که با استفاده از محاسبات دقیق و یا با نرم افزار شاپ دراوینگ مثل رویت Revit محاسبه طراحی سوله موجود میباشد صورت می گیرد. مواردی چون ابعاد سوله,بارگذاری و جرثقیل و… در فرآیند ساخت دارای اهمیت بسیار بالایی دارد.

طراحی سوله یکی از مهمترین فعالیت های شرکت بادیز است.ساخت سوله با توجه به کاربرد آن در ابعاد مختلف اجرا می شود،

http://badeezco.com/products/sole

#سوله
#soleh

Add a comment...

Post has attachment
Public
شاپ دراوینگ

شاپ دراوینگ (به انگلیسی SHOP DRAWING) از دو کلمه Shop Drawing تشکیل شده اند که به معنی ساخت نقشه به منظور ایجاد کارگاه های صنعتی هستند. وقتی صحبت از طراحی سازه مخصوصا سازه های فلزی می شود، بحث شیرین شاپ دراوینگ پر رنگ تر می شود.

به طور کلی استفاده از شاپ دراوینگ (SHOP DRAWING) به منظور بررسی مسائل اجرایی قبل از شروع پروژه به منظور برآورد با دقت پروژه در جهت برنامه ریزی و مدیریت درست در زمان نصب و ساخت عملی می شود.

شاپ دراوینگ یا نقشه های کارگاهی همان نقشه هایی هستند که کارخانه ها و پیمانکاران جهت قطعه زنی، ساخت و نصب استراکچر های فلزی استفاده می کنند. این نقشه ها را از روی نقشه های سازه تهیه میکنند

http://badeezco.com/shop-drowing/

Add a comment...

Post has attachment
Public
طراحی و ساخت سوله

برای ساخت سوله ، ابتدا کارشناسان زمین محل اجرا پروژه را از مشتریان و کارفرمایان تحویل می‌گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی شما شروع به انجام مراحل طراحی می‌کنند.

طراحی نقشه سوله با استفاده از نرم افزار های پیشرفته ی مهندسی (Xsteel, Archicad) انجام می‌شود و پس از محاسبات زمان و هزینه ساخت برآورد می‌شود.

مرحله اول در این فرآیند تهیه آهن آلات و جوش کاری است که ورقه های آهنی از پیش تهیه شده بر اساس نقشه های ساخت و اجرا، برش خورده و سوراخکاری می‌شوند. این عمل با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات برشی و پانچی صورت می‌گیرد.

مرحله ی بعد جوشکاری درز هاست و پس از آن رنگ آمیزی سازه. همزمان با ساخت سوله در کارخانه ، زمین محل اجرای پروژه، آماده ی پیاده سازی می شود.

http://badeezco.com/products/sole/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%88-%D9%86%D8%B5%D8%A8/
Add a comment...

Post has attachment
Public
مراحل ساخت سوله صنعتی
تهیه ی جواز شغل مورد نظر با کاربری مشخص و متراژ مورد نیاز
دریافت زمین از شرکت شهرک ها با توجه به متراژ ساخت سوله صنعتی و در نظرگرفتن فضای آتش نشانی ، فضای سبز ، محوطه سازی و نوع کاربری و … در محل مجاز شغل مورد نظر
دریافت معرفی های لازم جهت تهیه ی نقشه سوله و مجوز احداث
مشاوره کارفرما با مهندسین خبره که صرفا در این رشته ( اسکلت فلزی و سوله ) فعالیت دارند و تهیه ی دفترچه محاسبات و نقشه های سوله و به تایید نظام مهندسی محل اجرای سوله میگردد.
ارائه ی اصل و کپی a3 نقشه های ساخت سوله به شرکت شهرک ها و اخذ مجوز احداث و انشعاب های مورد نیاز مانند ، آب ، برق ، گاز و …
لایه برداری، خاک ریزی و مسطح سازی زمین مورد نظر توسط کارشناسان و پیمانکاران
آلموتور بندی و قالب بندی فونداسیون سازه مطابق با نقشه های سوله
مرحله ی اول نظارت ساخت سوله صنعتی آغاز و توسط مهندسین ناظر معرفی شده سازمان نظام مهندسی در دو مرحله نظارت ناظر مقیم یا غیر مقیم سازه و ناظر سازمان ، کنترل و تایید میشود.
اخذ مجوز بتن ریزی و آزمایش بتن
سوله سازی و اسکلت فلزی همزمان با اجرای فونداسیون ( میتوان سوله سازی را همزمان با اجرای فونداسیون آغاز نمود تا در زمان مهیا شدن فونداسیون ، ساخت سوله صنعتی تا مرحله ی مونتاژ ، جوش و نطارت اولیه مهیا گردد و همزمان نظارت ساخت قطعات و فونداسیون انجام پذیرد تا از اتلاف وقت جلوگیری شود. )
پس از تایید ناظر سازه و سازمان ، قطعات سوله به محل حمل ، و نصب میگردد . مجددا در این مرحله برابر با نقشه های سوله توسط ناظر سازه کنترل و تایید و مجوز دیوار چینی و پوشش سقف و بدنه سوله صادر میگردد

http://badeezco.com/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B3%D9%88%D9%84%D9%87-%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA%DB%8C/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded