Profile cover photo
Profile photo
aysenur ozdemir
78 followers
78 followers
About
Posts

Post has attachment
CERN
CERN
vitaminogretmen.com

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Merak ve Sabırsızlıkla Beklenen Bilime Yolculuk Norveç Bağlantısı Video Kaydı Yayında!
Yeni Bilgiler Öğrenmemizi Sağlayan Deneyleri, Sunumları ve İçten Yaklaşımları ile Bu Programda Bizimle Oldukları için İrep Gözen ve Ekibine Çok Teşekkür ediyoruz!
Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Daire Başkanlığına ve Vitamin Öğretmene Çok Teşekkürler!
#BilimeYolculuk #VitaminÖğretmen #BilimiSeviyoruz #BilimHeryerde #YumuşakMaddeKonsepti
BAŞVURUDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER!
1. İlk yapmanız gereken www.bilimyolculari.com/ adresinde http://bilimyolculari.com/basvuru/ bölümünde TÜM EĞİTİM KURUMLARI KAYIT YAZAN BÖLÜME aktif bir e-posta adresi bırakmak olmalıdır. Bu işlemi yapmazsanız katılım bilgilendirme, onay vb. mailer alamayacaksınız. Aynı şekilde e-posta bırakma işlemini Bilime Yolculuk Facebook Sayfasındaki E-Posta kayıt bölümünden de yapabilirsiniz. Bilgilendirme maileri www.merhababilimyolculari.com adresinden gönderilmektedir. Lütfen takip ediniz spam klasörüne düşmesin. Maile adresinizi bıraktıktan sonra ben robot değilimi işaretleyelim ve daha sonra size gelecek onay maileni onaylayalım. Onaylama işlemini yapmazsanız sistem maileri alamazsınız. Bu işlemden sonra düzenli mailer gelmeye başlayacaktır.
2. Bu işlemler bittikten sonra http://bilimyolculari.com/basvuru/ sayfasından istediğiniz konferanslara tek tek başvuru yapmalısınız. Her konferanstan bir hafta önce deneme bağlantısı yapılır. Bazen sistem bloke olabiliyor. Bu nedenle bağlantı yapacağınız yerden gelen mailer doğrultusunda kurumunuz görevlisi ile öğrencisiz sistem testi yapılmaktadır.
3. Merak ettiğiniz sorularınız için aşağıdaki adresleri kullanabilirsiniz.
a) bilimeyolculukmaile@gmail.com
b) www.merhababilimyolculari.com
4. Bireysel başvuru yaparak Akademisyenler, Üniversite öğrencileri, Öğretmenler ve öğretmen adayları katılabilirler aynı başvuru sayfasını kullanarak.
Çok Teşekkür Ederiz!
Ayşenur Özdemir​
Proje Koordinatörü

Post has attachment

Post has attachment
CERN - Bilimin Kalbindeyiz!
CERN - Bilimin Kalbindeyiz!
vitaminogretmen.com

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
"BULUT ODASI" El Kitapçığına Vitamin Öğretmen​ Eğitim Kaynaklarından da Ulaşabilirsiniz!
BULUT ODASI
"Genç bilim insanları el yapımı bir bulut odasında kozmik parçacık izlerini gördüklerinde onlardan mutlaka ilham alacaklardır!"
Bu el kitabı öğrencilerimizin ilgi ve meraklarında önemli bir artış ve farkındalık yaratacak olan Bulut Odası deneyini yapmak isteyen Fizik ve Fen grubu öğretmenlerimize faydalı olması düşüncesiyle hazırlanmıştır. El kitabının tüm öğretmenlerimize ulaşarak meraklı fizikçilerin heyecan dolu dünyasını öğrencilerine Bulut Odası deneyi ile ulaştırmalarını, öğrencilerinde keşif ve merak duygularını uyandırmalarını umut ediyoruz….
Dipçe: Bu kitapta bazı bölümler zaman içinde güncellenebilir. Kitabı indirdikten sonra bağlantı adresini zaman zaman kontrol ediniz.

http://www.vitaminogretmen.com/haberler/1349
Wait while more posts are being loaded