Profile cover photo
Profile photo
Audi Türkiye
217,077 followers -
Teknoloji ile bir adım önde.
Teknoloji ile bir adım önde.

217,077 followers
About
Audi Türkiye's posts

Post has attachment
İlerici ve sportif tasarımı, Audi Q3'ü tam anlamıyla göz alıcı bir araca dönüştürür ve karakteristik SUV kişiliğini öne çıkarır. 
Photo

Post has attachment
Audi A8 L. Dışarıdan bakıldığında üstün bir güç ve duruş. İçeriye bakıldığında ise son derece geniş bir mekan. Bu durum, Audi A8'e göre 13 santimetre daha uzun olan dingil mesafesi sayesinde gerçekleşmiştir. Sonucu da oldukça tatminkârdır: Daha da özel, ayrıcalıklı bir alan.
Photo

Post has attachment
Sportiflik ve zarafet. Yeni Audi A5 Coupé, standartları belirliyor. Şekil veren tasarım modernize edildi ve daha da geliştirildi. Opsiyonel Audi Matrix LED farlarla yeniden tasarlanan ön kısım, rölantide dahi dinamik işlevini yerine getirir. 
Photo

Post has attachment
Audi A4 1.4, %0 faiz oranı ve özel kur avantajlarıyla Audi Yetkili Satıcılarında sizi bekliyor. Detaylar için: http://bit.ly/2kcFlXA
Photo

Post has attachment
Yeni Audi Q2 sahneye çıkıyor - keskin kenarlı ve şehirli, eşsiz bir karaktere ve tamamen yeni geometrik tasarıma sahip. Donanımı, geride arzu edecek bir şey bırakmıyor ve önceleri sadece lüks sınıfa özgü olan özellikleri içeriyor. 
Photo

Post has attachment
Audi A3'ün dinamik tavan hattı, beş kapılı modelin atletik karakterini vurgular. Cam hattı boyunca uzanan karakteristik tornado çizgisi ve eşiklerin üstündeki dinamik hat, tasarımın yalın yönünü göstermektedir. Üç boyutlu arka lambaları, belirgin kontrast çizgileri ve geniş difüzörüyle arka görüntü için açıklamaya gerek yoktur. 
Photo

Post has attachment
Audi Q7, iddialı bir fikrin ürünüdür: Asla gelişmeyi bırakma. Araç, kaslı olmakla birlikte adeta hafiflik yayar. İçeride en yüksek düzeyde konfor sunar. Hayal gücünüz daha da fazla alan ile. 3.0 TDI motor, beş kişilik bu güç santralini 0'dan 100 km/s'e 6,3 saniye gibi etkileyici bir sürede ulaştırır.
Photo

Post has attachment
Audi A7 Sportback eşsiz bir araç sınıfı. Sedanın katıksız zarafetini, station wagon'un net işlevselliğini ve coupé'nin tutkulu dinamizmini birleştiriyor. Bu bileşim, onu benzersiz kılıyor. 
Photo

Post has attachment
Yeni A4 allroad quattro, özel bir off-road karakterini temsil eder. Dışa dönük tasarımı, azami işlevsellik ile birleştirerek kendi segmentinde eşsiz bir konumda yer alır. Güçlü bir şekilde dışa doğru açılan tekerlek boşluk kemerleri ve artan yerden yükseklik, A4 allroad quattro'yu, yumuşak arazi yollarının mükemmel eşlikçisi kılar. İpucu adında saklıdır: Dört tekerlekten çekiş quattro sistemi hemen her yüzeyde, sürüş deneyiminin daha dinamik, daha fazla çekişe sahip olduğu muhteşem bir his verir.
Photo

Post has attachment
Daha da sportif, daha az tavizkâr. Üçüncü nesil Audi TT Coupé. Hem tasarımı hem de sürüş deneyimi açısından kusursuz ve büyüleyici. Örneğin quattro® sürekli dört tekerlekten çekiş ile birlikte tahrik kuvveti arka ağırlıklı olmakla beraber, akslara değişken şekilde dağıtılır. Veya tam dijital Audi sanal kokpit: Müşterinin isteğine göre, ister klasik göstergeler üzerinden, ister tam ekranlı görüntüler ile bilgileri sunar. Audi Matrix LED farlar fark edilir şekilde daha parlak bir etki yaratır. Trafik durumuna uyarlanan ve diğer araçları karartan tek tek, ışık yayan diyotlardan meydana gelir. Audi TT Coupé, çağımızın en ilerici spor otomobilidir.
Photo
Wait while more posts are being loaded