Profile cover photo
Profile photo
Atarlı Anneler
27 followers -
Anneliğin zor yanlarını mizahi yollarla dile getiren bir anne
Anneliğin zor yanlarını mizahi yollarla dile getiren bir anne

27 followers
About
Posts

Bu dönem çocukları Dünya Guinness Rekorlar kitabında yer almaya kararlılar. Özellikle en erken uyanan çocuk ve yemek yemeye direnen çocuk dallarında....:))))))))))))))
Günaydın bütün annelerimize....
Add a comment...

Sabah 7yi bile göremiyoruz artık. Yaş geçtikçe daha geç kalkması gereken çocuklar saati giderek erkene lıyorlar gibi görünüyor.....:))))))))))))))))
Günaydın bütün annelerimize....:)
Add a comment...

Bir pazar sabahı, bu saatte bir tek ben miyim acaba ayakta olan.....:))))))))))))
Günaydın bütün annelerimize....:)
Add a comment...

Hamile kalan biz, kiloyu alan, aldığı kiloları vermek için uğraşan, normal ya da sezeryan acıyı çeken, 9 ay boyunca sırt, bel ağrısı çeken, emzirme döneminde yara olan göğsünden her bebeğin emişinde inanılmaz acılar çeken, uykusuz kalan, stresi çeken, 7/24 mesaiyi bitmeyen, çocuk hasta olsa niye bu çocuğu hasta ettin diye suçlanan, tuvalete bile yalnız gidemeyen, sosyal hayatı sıfırlanan, bakıcıya güvenilmediğinde işi bırakmaz zorunda kalan ya da vicdanı el vermediği için işini bırakan, her daim güçlü olması beklenen, hasta olduğunda yatma gibi bir lüksü olmayan biz anneleriz ve evin direği baba mı oluyor. Evin direği de çatısı da, temeli de anne bence.......:)))))))))))))))
Add a comment...

Ev temizlemeye hiç düşünmeden başlamak lazım. İşleri düşündükçe insanın gözünde büyüyor ve büyüdükçe de o gün temizliği yapman imkansızlaşıyor.....:)))))))))))))
Add a comment...

Post has attachment
‪#‎ankamall‬ ‪#‎atarlianneler‬ ‪#‎23nisanankamallde‬ Ankamallde düzenlenen etkinlikte çocuklar doyasiya eğlendiler
Photo
Photo
2015-04-23
2 Photos - View album
Add a comment...

Uykusuzluktan gözünü bile açamazken ve baş ağrısı ile mücadele ederken, yemek yapmaya çalışmak, çocukla boğuşmak. Anneler için klasik bir gün...
Add a comment...

Hayat paylaştıkça güzel. Baba ile çocuğun bütün sorumluluklarını paylaşalım o halde. Her şey daha da güzel olsun......:)))))))))))))))
Add a comment...

Anlamlı anlamsız, hiç durmaksızın konuşmaları bizi çok sevindirse de, sessizliğe olan özlemi artırıyor.....:))))))))))))))
Add a comment...

Benim uykum geldi deyip, yatağına giden çocuklara hayran olmamak elde değil. Biz her akşam uyku saati stresi ile başbaşayız......:)))))))))))))
iyi geceler bütün annelerimize.....smile ifade simgesi
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded