Profile cover photo
Profile photo
Astrabit - Strony internetowe, sklepy internetowe, grafika
10 followers -
Firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych, sklepów online i grafiki
Firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych, sklepów online i grafiki

10 followers
About
Posts

Post has attachment
Stworzenie naprawdę dobrego contentu to nie lada wyczyn, wymagający odpowiedniej wiedzy, zarówno merytorycznej, jak i praktycznej. Czy istnieje jakiś złoty przepis na stworzenie ciekawej treści? 🤔
Przedstawimy Wam 5 przydatnych rad, dzięki którym Wasz content będzie się dobrze pozycjonował i trafi w grupę docelową. Przeczytajcie koniecznie! 🔎📰

https://astrabit.com/jak-tworzyc-wartosciowe-tresci/

#astrabit #tworzeniestron #webdesign #programowanie #seo #copywriting #blog #content #wartościowycontent #contentmarketing #pozycjonowanie #SEM #webdevelop
Add a comment...

Post has attachment
Wśród naszych dotychczasowych klientów znalazła się również firma Delfin, oferująca produkty i usługi z szeroko pojętego zakresu technologii basenowej.
Jesteśmy dumni ze współpracy z nimi!

Sklep internetowy https://baseny.pl/, został stworzony modułowo, co pozwala na jego późniejszą modyfikację i poszerzanie funkcjonalności. Strona oparta jest o prosty system zarządzania treścią CMS.
Wykonany przez nas projekt jest w pełni responsywny i dostosowany pod względem CEO.
Co więcej, wzbogacony jest również o specjalny moduł chat'u online, który z pewnością będzie wspierał lepszą komunikację z klientem.

To była bardzo miła współpraca ! ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakończyliśmy najnowszy projekt strony internetowej dla międzynarodowej firmy Embetech. Jesteśmy dumni, że mogliśmy dołożyć cegiełkę w tworzeniu nowoczesnej komunikacji w sektorze przemysłu. Embetech Dziękujemy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejne projekty i kolejni zadowoleni klienci :)

Margaretki to buty z najwyższej jakości materiałów, wykonane ręcznie z największą dbałością o każdy najmniejszy nawet szczegół.

Sklep internetowy został zbudowany w technologi modułowej co pozwala na jego późniejszą rozbudowę i poszerzenie funkcjonalności. Firma posiada również prosty w obsłudze panel zarządzania stroną CMS. Sklep internetowy jest w 100% responsywny i dostosowuje się do każdego rodzaju ekranu.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded