Profile

Cover photo
61 followers|124,513 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Askaynak

Shared publicly  - 
 
CleanArc M100E kaynak yapılan ortamlardaki kaynak dumanını en etkili şekilde filtreleyen kompakt bir duman emme ve filtreleme ünitesidir. 2 veya 3 metrelik duman emme kolları ile kullanılabilen CleanArc M100E, 3 sıralı filtreye sahiptir. Söz konusu filtrelerden en iyi şekilde yararlanmak için; G2 filtre --- > 50 saat kullanım sonunda
M5 filtre --- > 100 saat kullanım sonunda
F9 / F7 --- > 200 saat kullanım sonunda değiştirmenizi öneririz.

Detaylı bilgi için: bit.ly/Askaynak_CleanArc_M100E


 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
Ortadoğu Metal İmalat, İşleme ve Çelik İmalat Fuarı’nda yer almaya hazırlanıyoruz!
Robotik otomasyon çözümlerimiz, kaynak ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz ile 16-19 Ocak tarihleri arasında Birleşik Arap Emirlikleri’nde Expo Centre Sharjah’dayız!

 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 

Tüm sevdiklerinizle sağlık, huzur ve mutluluk dolu bir yıl geçirmenizi dileriz. Yeni yılınız kutlu olsun. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
CleanArc M100 mobil duman emme ünitesi, kaynak yapılan ortamlardaki kaynak dumanını en etkili şekilde filtreleyen bir sisteme sahiptir.
Bu filtreleme sisteminin en iyi performansını gösterebilmesi için 500 saatlik kullanım sonunda ürün filtresini değiştirmenizi öneriyoruz.

Detaylı bilgi için: http://bit.ly/-CleanArc-M100

 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
Kaynak dikişlerinde karşılaşılan sorunlardan Aşırı Dolgu Metali sorununun olası nedenleri arasında, katı hal (soğuk) kaynak yöntemi ve ilerleme hızının çok düşük olması yer alır. Çözüm için ise ilerleme hızını ve kaynak akımını yükseltmek gerekir.
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
350 x 3,5 x 25,4 ölçülerinde, yüksek et kalınlığına sahip ray ve benzer yapıdaki profillerin kesme işlemleri için uygun olan Askaynak Ray Kesme Taşları ile en zor kesme işlemlerinin üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz: http://bit.ly/askaynak-ray-kesme [http://bit.ly/askaynak-ray-kesme&h=daqhjl1wmaqgdrlsfdjyew-hvh2sjpxitbqz7vvipfxcisw&enc=azn1a6l8blj6tc6glv6ehhuspfsrrr8xcspmyvtqja8dodocf5puwfffvc1h51xpjuvnyeyvxf56aoksbwc_ylqnxtysaxp3fkamswssgqlxrfbudcbe_ygscsjnoabwzphoh9z-0bpyiyjs1n3fdkgae-7su0nrzhrohcxfjjvd2ufdghq6px2g8vfwwhgsawl1vzfmf0mintus_4ictpx3&s=1_green] 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
Kaynak dikişlerinde karşılaşılan sorunlardan "Yetersiz Dolgu Metali" sorununun olası nedenleri arasında yığılan kaynak metalinin yetersiz olması yer alır. Çözüm için ilerleme hızını düşürmek gerekir. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
IOWA Eyalet Üniversitesi’nde yapılan araştırmada, VRTEX® Mobile Kaynak Eğitim Simülatörü’nün öğrenme süreci üzerindeki etkisi ölçüldü.
Araştırma sonuçlarına göre, kaynak simülatörü ile eğitim alan öğrencilerin ekip içi iletişimi daha iyi sağladıkları ve daha hızlı öğrendikleri gözlemlendi. Öğrenciler çok daha fazla kaynak yapma imkanına sahip oldu ve eğitim bedelinden yüksek tasarruf elde edildi.
Araştırmanın diğer sonuçlarını okumak için tıklayınız: bit.ly/vrtex-mobile-infografik-1

 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
ExpressWeld ailesinin son üyesi, şantiye dostu ve yüksek performanslı redresör MasterSTICK 505 ile selülozik elektrod yakabilirsiniz.
Ürünümüzü incelemek için hemen tıklayın: bit.ly/Master-STICK-505
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
Kanadalı sanatçı Peter Macfarlane'ın hayat verdiği metal eserleri sizler için paylaşıyoruz. Sanatçının çalışmalarını beğendiniz mi?
Kaynak: www.petermcfarlane.com
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
29 Eylül – 1 Ekim 2016 tarihleri arasında WOW İstanbul Otel ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen 2. Robot Yatırımları Zirvesi ve Sergisi’ne Türkiye’nin lider kaynak uzmanı Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak olarak Askaynak Automation markamızla katılım sağladık.
Sektör profesyonellerinin ve yatırımcıların bir araya geldiği organizasyonda, esnekliği ve yüksek hızıyla fark yaratan punta kaynağı robotu R-2000iB/210FS, erişim ve hareket alanıyla sınıfının lideri olan ARC Mate® 100iC ile üstün performans ve yeteneklerle donatılmış Power Wave Advanced Modül ürünlerimizi standımızda sergiledik. Üç gün süren etkinlik boyunca birçok sektör profesyonelini, öğrenciyi ve yatırımcıyı standımızda ağırladık.
3 günün özetini anlatan etkinlik videomuz sizlerle...

http://bit.ly/İkinci-Robot-Yatırımları-Zirvesi-ve-Sergisi
 ·  Translate
1
Add a comment...

Askaynak

Shared publicly  - 
 
Kaynak ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz geniş ürün yelpazesi ile 17-20 Kasım tarihleri arasında Mısır’da düzenlenen 16. MACTECH Fuarı’nda yerini aldı. 
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Askaynak, Kaynak Tekniği Sanayi ve Ticaret Tekniği A.Ş.
Introduction
Örtülü kaynak elektrodu üreten bir Eczacıbaşı kuruluşu olarak 1 Mart 1974'te faaliyete geçen Askaynak, 1992 yılında, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nin Cleveland şehrinde bulunan “The Lincoln Electric Company” tarafından üretilen kaynak makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü üstlendi. The Lincoln Electric Company ile ilişkisini 1998'de eşit paylı ortaklığa dönüştürerek; Avrupa, Rusya, Afrika ve Ortadoğu pazarlarında genişleme ve bu bölgelere yapılan ihracatta artış sağlama yolunda büyük bir adım attı. 75’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Askaynak, kaynak teknolojilerinin üretim, geliştirme, satış ve pazarlamasında Türkiye liderliğini elinde bulunduruyor. Kaynak sarf malzemeleri, kaynak makineleri, kaynak aksesuarları, aşındırıcı taşları ve oksi-gaz ekipmanlarını Türkiye pazarına sunuyor. Askaynak, 2014 yılında Hitachi Elektrikli El Aletleri Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek ve SYS Robot Teknolojileri kuruluşunu bünyesine katarak, metal imalat sektörünün gereksinimi olan tüm komşu alanlardaki atılımlarını devam ettiriyor.
Contact Information
Contact info
Phone
(0262) 679 78 00
Email
Fax
(0262) 679 77 00
Address
Kaynak Tekniği Sanayi ve Ticaret A.Ş. TOSB Otomotiv Yan Sanayi İhtisas Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde, No: 5, Şekerpınar 41480 Çayırova - KOCAELİ