Profile

Cover photo
Arvento Mobile
103 followers|11,990 views
AboutPostsPhotosYouTube
Story
Tagline
Arvento araç takip sistemi ile araçlarınızı GPS uyduları sayesinde 7 gün 24 saat sayısal haritalar üzerinde izleyebilir; hızlarını, izlemiş oldukları rotayı, duraklama yaptıkları yerleri ve daha birçok bilgiyi on-line olarak takip edebilirsiniz.
Introduction
Teknolojisinin tamamını Türkiye'de geliştirip üreten bir Türk teknoloji şirketi olan Arvento, mobil takip sistemleri alanında Türkiye, Doğu Avrupa, Bağımsız Devletler Topluluğu, Ortadoğu, Arap Yarımadası ve Kuzey Afrika bölgelerinin en büyük oyuncusu konumundadır.

Alanında Türkiye'de Pazar Lideri konumunda bulunan Arvento, Türkiye ve faaliyet gösterdiği 23 ülkede, toplamda 33 binin üzerinde müşterisine ait 450 binin üzerinde araca hizmet vermektedir.

Araç takip ve filo yönetim sistemleri, M2M çözümleri, nesne ve kişi takip sistemleri ve tekne takip sistemleri ürünleri ile kullanıcı ihtiyaçlarına özel, kurumsal ve bireysel çözümler sunan  Arvento, Ar-Ge ve üretim ekiplerinin geliştirdiği müşteri odaklı bu çözümleri ile mobil takip sistemi alanındaki teknolojilere öncülük etmektedir.
Contact Information
Contact info
Phone
444 777 5
Address
Cyberpark, Cyberplaza C Blok, 2. Kat No: 236, 06800 Bilkent / Ankara