Profile cover photo
Profile photo
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi
50 followers -
AOSB - Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi
AOSB - Ankara Anadolu Organize Sanayi Bölgesi

50 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi (Anadolu OSB) dün 29 Ekim’i ve Ankara’nın Başkent oluşunun 94’üncü yılını kutlamak amacıyla düzenlediği Cumhuriyet Etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.
Etkinlik, Kurtuluş Parkı’ndan Anadolu OSB Çanakkale Şehitleri Anıtı’na kadar süren Kurtuluştan Cumhuriyete 1764 Bisiklet Turu ile başladı. Bisiklet Gönül Beraberliği Derneği üyeleriyle düzenlenen tura Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Abdülkadir Varoğlu, Anadolu OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kutsi Tuncay ve Yönetim Kurulu Üyesi Rıfkı Güvener başlangıç verdi. Ziya Gökalp Caddesi üzerinden Eskişehir Yolu istikametine yönelen bisikletçiler, 60 kilometre yol kat ederek Anadolu OSB Çanakkale Şehitleri Anıtı’na kadar pedal çevirdi.

#Çanakkale #AnadoluOSB #Bisiklet #AOSB #OrganizeSanayiBölgesi #BaşkentÜniversitesi #29Ekim

Bir sanayi organizasyonunda ilke imza atan Anadolu OSB; yatırımcıları, idarecileri, fabrikalarında çalışanları ve aileleriyle birlikte sınırları içerisinde bulunan gölette Balık Yakalama Şenliği düzenledi.
Yarışmanın sonunda ise Anadolu OSB nizamiye girişinde bisikletliler karşılanarak, Çanakkale Şehitleri Anıtı’na gidildi. Anıtta şehit ve gaziler minnetle yad edildi.

Faaliyetlerin sonuncusu ise Anadolu OSB’nin destek olduğu meslek öğrencilerinin kendi burslarını toplamalarıyla oldu. Çanakkale şehitleri anısına dikilen badem ağaçlarından elde ettiği gelirle mesleki ve teknik eğitim alan öğrencilere destek olan Anadolu OSB, bu sene hasadı bursiyerlerle yaptı. Öğrenciler, bademleri kendileri ve yeni bursiyerler için topladı.
Add a comment...

Post has attachment
HaberTürk TV'de dün yayınlanan haberimiz.

Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden mesleki ve teknik eğitime büyük bir destek var.Anadolu Organize Sanayi Bölgesi alanına ektiği badem ağaçlarının meyvesinden elde ettiği gelirle öğrencilere burs veriyor.

#anadoluosb #badem #bademlik #ÇanakkaleŞehitleriAnıtı #Malıköy #Ankara #Yatırım #Sanayi #Üretim
Add a comment...

Post has attachment
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Kutsi TUNCAY ve Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Erdoğan BAYRAKTAR, 20 Aralık 2016 tarihinde Kanal B’de yayınlanan Sanayi Dosyası adlı programa konuk oldu. Organize sanayi bölgelerinin üretimdeki yeri, ülke ekonomisine katkıları, üniversite – sanayi işbirliğinin önemi ve Anadolu OSB’ nin konu edildiği yayını izlemek için aşağıdaki linkte tıklayabilirsiniz.

Anadolu Organize Sanayi Bölgesi 16 yıl önce bir hayal olarak başlamıştı. Bu hayal sanayileşmenin hayali, kalkınmanın hayali,
istihdamın hayali. Bizim hayalimiz üretim odaklı bir hayal. Bu 16 yıllık hayal, 2002 yılında Organize Sanayi Bölgesi kuruluşuyla devam etti. Sıfır sermaye ile başlayan bir hayal bu gün
geldiği noktada 235 milyon dolarlık bir proje haline dönüştü. Bugüne kadar kamulaştırma, altyapı yatırımları, elektrik enerjisi yatırımları ile toplam değer yaklaşık 75 milyon dolardır. Yani inanınca ve sabıredince ve insanlar birbirlerine destek verince güzel şeyler, iyi şeyler olabiliyor. Anadolu Organize Sanayi Bölgesi, küçük ölçekli işletmelerin orta ve büyük işletmelere dönüşme sürecinde kuluçka merkezi olma misyonuyla Ostim'de faaliyet gösteren küçük işletmelerin üretim kapasitelerini arttırma ve yatırım alanlarını büyütme taleplerine cevap verebilmek amacıyla kuruldu. Bugün tüzel kişiliği onaylanmış ve 410 hektarda yetkilendirilmiş olan Anadolu Organize Sanayi Bölgemizde orta ölçekli yaklaşık 300 işletmenin yer alması ve 15 bin kişiyi istihdam etmesi planlanmaktadır." Anadolu OSB sınırları içinde kalan 50 bin m2 lik bir alanda gençlerle birlikte büyüyecek fidanlar, toprakla buluştuğunda doğaya olan borcunu öderken, şehitlerimizi de unutmadıklarını göstermiş. Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı Şehitlerimizin anısına 1764 adet badem fidanı dikilmiş. #osb #organizesanayi #kanalb #anadoluosb #aosb #ankara #malıköy
Add a comment...

Post has attachment
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi 16 yıl önce bir hayal olarak başlamıştı. Bu hayal sanayileşmenin hayali, kalkınmanın hayali,
istihdamın hayali. Bizim hayalimiz üretim odaklı bir hayal. Bu 16 yıllık hayal, 2002 yılında Organize Sanayi Bölgesi kuruluşuyla devam etti. Sıfır sermaye ile başlayan bir hayal bu gün
geldiği noktada 235 milyon dolarlık bir proje haline dönüştü. Bugüne kadar kamulaştırma, altyapı yatırımları, elektrik enerjisi yatırımları ile toplam değer yaklaşık 75 milyon dolardır. Yani inanınca ve sabıredince ve insanlar birbirlerine destek verince güzel şeyler, iyi şeyler olabiliyor. Anadolu Organize Sanayi Bölgesi, küçük ölçekli işletmelerin orta ve büyük işletmelere dönüşme sürecinde kuluçka merkezi olma misyonuyla Ostim'de faaliyet gösteren küçük işletmelerin üretim kapasitelerini arttırma ve yatırım alanlarını büyütme taleplerine cevap verebilmek amacıyla kuruldu. Bugün tüzel kişiliği onaylanmış ve 410 hektarda yetkilendirilmiş olan Anadolu Organize Sanayi Bölgemizde orta ölçekli yaklaşık 300 işletmenin yer alması ve 15 bin kişiyi istihdam etmesi planlanmaktadır." Anadolu OSB sınırları içinde kalan 50 bin m2 lik bir alanda gençlerle birlikte büyüyecek fidanlar, toprakla buluştuğunda doğaya olan borcunu öderken, şehitlerimizi de unutmadıklarını göstermiş. Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı Şehitlerimizin anısına 1764 adet badem fidanı dikilmiş.
Add a comment...

Post has attachment
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi Aralık 2015 Fotoğrafları.
PhotoPhotoPhotoPhoto
16 12 2015
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Anadolu OSB Yönetim Kurulu Üyemiz ve Katılımcımız E-BERK A.Ş sahibi Özgür Savaş Özüdoğru, 1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği Başkanı seçildi.

1905 Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneğ tarafından bugün yapılan yazılı açıklama ile iş dünyasının başarılı ismi ve Anadolu OSB Yönetim Kurulu üyesi Özgür Savaş Özüdoğru, söz konusu derneğin başkanı seçildi. İş dünyasında ses getiren çalışmalarıyla adından çok kez söz ettiren Özüdoğru'ya Galatasaray taraftarlarından da tebrik yağıyor.

‪#‎özgürsavas‬ ‪#‎özgürsavasözüdoğru‬ ‪#‎eberk‬ ‪#‎anadoluosb‬ ‪#‎gs‬ ‪#‎galatasaray‬

http://www.anadoluosb.org.tr/haber/haberler/173-%C3%B6z%C3%BCdo%C4%9Fru-1905-ankara-galatasarayl%C4%B1-y%C3%B6netici-ve-%C4%B0%C5%9F-adamlar%C4%B1-derne%C4%9Fi-ba%C5%9Fkan%C4%B1.html 
Add a comment...

Post has attachment
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümsüzlüğünün 77. yılında saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz. #MustafaKemal   #Atatürk   #mustafakemalatatürk   #10Kasım   #Türkiye   #Uluönder  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Welcome to ANADOLU OSB, the place where an innovative spirit is being revived.The most eco-friendly and liveable industrial centre in Turkey is growing in Malıköy which is part of the capital Ankara.This centre which embodies its innovative spirit brings a new lease of life into the organized industrial zone concept.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded