Profile cover photo
Profile photo
امین زایراومالی
198 followers
198 followers
About
Posts

Post has attachment

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 نوبت هجدهم چه زمانی هست ؟

یکی از سوالات این روزهای داوطلبان آزمون ارشد فراگیر سوال زیر می باشد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 نوبت هجدهم چه زمانی هست ؟

با توجه به اینکه زمان آزمون ارشد فراگیر سال 96 اعلام نشده است پیش بینی می شود در دو تاریخ زیر احتمال ثبت نام وجود خواهد داشت
Add a comment...

Post has attachment
ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 96 نوبت هجدهم چه زمانی هست ؟
با توجه به اینکه زمان آزمون ارشد فراگیر سال 96 اعلام نشده است پیش بینی می شود در دو تاریخ زیر احتمال ثبت نام وجود خواهد داشت
Add a comment...

Post has attachment
سوالات ارشد فراگیر زیست فناوری بیوتکنولوژی - میکروبی 95
سوالات ارشد فراگیر زیست فناوری بیوتکنولوژی - میکروبی 95 : سوالات و تست دوره های گذشته ارشد فراگیر زیست فناوری بیوتکنولوژی - میکروبی 95
با سفارش این مجموعه دفترچه سوالات سال 95 را به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) برای شما قابل دریافت است
- نمونه سوالات ارشد فراگیر زیست فناوری بیوتکنولوژی - میکروبی 95
Add a comment...

Post has attachment
سوالات ارشد فراگیر الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق 95
سوالات ارشد فراگیر الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق 95 : سوالات و تست دوره های گذشته ارشد فراگیر الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق 95
با سفارش این مجموعه دفترچه سوالات سال 95  را به صورت یک فایل زیپ شده (فشرده) برای شما قابل دریافت است
- نمونه سوالات ارشد فراگیر الهیات و معارف اسلامی فقه و مبانی حقوق 95
Add a comment...

Post has attachment
قبولی در کنکور ، تضمینی با روش نادرست شناسی
قبولی در کنکور با روش نادرست شناسی : در این مقاله ما قصد داریم با استفاده از اصول مهندسی معکوس و استفاده از ابزارهای قدرتمند آمار و احتمالات و بحث های روان‌شناسی نحوه‌ی کاهش تردید بین جواب‌های چهارگزینه‌ای به سه‌گزینه‌ای و در نهایت تک‌گزینه‌ای و کشف گزینه‌ی صحیح با درصد احتمال صحت بالا را برای شما تشریح کنیم. کارآیی خارق‌العاده‌ی این روش‌ها هنگامی آشکار‏ می‏شود که شما نتایج آن را روی کنکورهای برگزار شده‌ی دوره‌های قبل تست و ارزیابی کنید.
کشورهای ضعیف وقتی‏می‏خواهند تکنولوژی ساخت یک محصول پیشرفته را به دست آورند ، از مجموعه روش هایی استفاده‏می‏کنند که تحت نام دانش مهندسی معکوس دسته بندی‏می‏شوند. مثلا اگر بخواهند دانش ساخت و تولید یک مدل تلویزیون دیجیتالی جدید را پیدا کنند ، ابتدا با حسابگری و دقت بی نظیر از تک تک اجزای تلویزیون اطلاعات برداری‏می‏کنند و به تدریج شروع به دمونتاژ یا باز کردن تک تک واحدها و نهایتا تک تک عناصر سازنده واحدها‏می‏کنند و از این مسیر و با کمک آزمایشات متعدد سعی‏می‏کنند مسیر طی شده توسط سازنده اصلی برای رسیدن به این محصول پیشرفته ( در مثال ما تلویزیون دیجیتالی) را کشف کنند.
با کمی حوصله و پشتکار و دقت متوجه خواهید شد که دیگر نیم ساعت آخر جلسات آزمون کنکور سراسری برای شما نیم ساعت ناامیدی نیست ، بلکه نیم ساعتی است که‏می‏تواند سرنوشت قبولی شما را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و جایگاه و رتبه علمی شما را تا حد خارق العاده ای جابجا کند. در زمانی که فقط با زدن دوعدد تست بیشتر دانشگاه محل تحصیل و رشته و مقطع تحصیلی شما تعیین‏ می‏شود ، بدیهی است که اگر روشی بتواند رسیدن به بیش از ده تست صحیح را تضمین کند، ارزشی هم سنگ طلا خواهد داشت. این درحالی است که هیچ کس حاضر نیست کارآیی و اثر بخشی این روشها را بپذیرد و براساس آنها اقدام به زدن گزینه ها نماید.
Add a comment...

Post has attachment
جزئیات آزمون کارشناسی ارشد سراسری ( دولتی) سال 96
آزمون کارشناسی ارشد سراسری ناپیوسته به عنوان نخستین آزمون حساس امسال در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
آزمون کارشناسی ارشد که نخستین آزمون حساس امسال است، در روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار می‌شود.
کارت شرکت در آزمون تمام کدرشته‌های آزمون کارشناسی ارشد دوشنبه 4 اردیبهشت‌ماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.
بر اساس ضوابط برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه آزاد و همچنین بیست و دومین المپیاد علمی آموزش کشور، 878 هزار و 388 داوطلب ثبت‌نام کردند.
آمار داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سراسری
آمار داوطلبان ثبت‌نام‌کننده در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 نشان می‌دهد تعداد 107 هزار و 272 نفر و یا به عبارت دیگر 13.35درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.
از تعداد 878 هزار و 388 داوطلب ثبت‌نام‌کننده 430 هزار و 66 نفر زن و 448 هزار و 322 نفر مرد هستند. همچنین از تعداد 878 هزار و 388 داوطلب، تعداد 533 هزار و 551 داوطلب در گروه علوم انسانی، تعداد 45 هزار و 228 نفر در گروه علوم پایه، تعداد 200 هزار و 194 داوطلب در گروه فنی و مهندسی، 27 هزار و 915 داوطلب در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، 69 هزار 343 داوطلب در گروه هنر و 2 هزار و 157 نفر در گروه دامپزشکی ثبت‌نام کرده‌اند.
از تعداد 878 هزار و 388 داوطلب ثبت‌نام‌کننده 71 هزار و 774 داوطلب علاوه‌بر انتخاب کدرشته انتخابی اول، علاقمندی خود را نسبت به کدرشته ثبت‌نامی دوم نیز اعلام کرده‌اند.
Add a comment...

Post has attachment
دانشگاه های پیام نور در استان ها توسعه می یابد
شهرکرد- معاون حقوقی، مجلس و امور استان های دانشگاه پیام نور گفت: توسعه دانشگاه های پیام نور در استان ها و شهرستان ها از مهمترین برنامه اولویت دار ستاد مرکزی این دانشگاه است.
محمدحسن دوگانی عصر شنبه در دیدار با استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه توسعه دانشگاه های پیام نور در استان ها و شهرستان ها از مهمترین برنامه اولویت دار ستاد مرکزی این دانشگاه است، گفت: دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های برتر کشور است که نقش مهمی در آموزش تحصیلات تکمیلی در سطح کشور دارد.
وی عنوان کرد: برگزاری دوره های آموزشی با همکاری دانشگاه های کشور های دیگر از مهمترین برنامه های در پیشرو این دانشگاه است.
معاون حقوقی، مجلس و امور استان های دانشگاه پیام نور بیان کرد: هم اکنون دانشگاه پیام نور ایران به عنوان یک دانشگاه جهانی به شمار می رود.
وی عنوان کرد: این دانشگاه از ۱۳ کشور جهان دانشجو پذیرش می کند.
Add a comment...

Post has attachment
آیا آزمونهای ارشد فراگیر پیام نور تکمیل ظرفیت دارد ؟

یکی از سوالات پر تکرار دواطلبان آزمون ارشد فراگیر این است که آیا آزمون ارشد فراگیر تکمیل ظرفیت دارد یا خیر  ؟
Add a comment...

Post has attachment


دستورالعمل کامل ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر
ثبت نام پذیرفته شدگان ارشد فراگیر : ثبت نام غیرحضوری و انتخاب واحد کلیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هفدهم ورودی نیمسال دوم 96-95 دانشگاه پیام نور آغاز شد.
این دسته از دانشجویان می توانند با ورود به سیستم گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir و براساس دستور العمل اعلام شده نسبت به ثبت نام و ارسال مدارک خود به صورت غیر حضوری اقدام کنند.
انتخاب واحد این دسته از دانشجویان بعد از تایید نهایی مدارک توسط کارشناس مربوطه از طریق سیستم گلستان امکان پذیر خواهد بود.
خلاصه مراحل پذیرش و انتخاب واحد:
الف) تکمیل مشخصات و ارسال مدارک و دریافت “گزارش260”
ب) مراجعه به مرکز قبولی جهت تشکیل پرونده
ج) پرداخت شهریه ثابت و انتخاب واحد
Add a comment...

Post has attachment
چطور برنامه ریزی خوبی داشته باشیم؟
چگونه یک برنامه ریزی موفق و خوبی داشته باشیم که بتوانیم به آن عمل کنیم.
همیشه ی خدا وقت کم می آید! به کارهایی که دوست دارید انجام بدهید یا باید انجام بدهید نمیرسید! کلافه و عصبی می شوید و از همه بدتر اینکه ناامیدی تمام وجودتان را پر میکند! اگر از این وضعیت خسته شده اید و دنبال راه چاره هستید باید بگویم تنها راه چاره برای شما برنامه ریزی روزانه است!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded