Profile

Cover photo
Aina Travel | Podróże bez granic! | aina.pl
21 followers|10,793 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

 ·  Translate
Nowo wybrany prezydent Uzbekistanu Shavkat Mirziyoyev postanowił zrobić prezent turystom …
1
Add a comment...
 
#Listopad coraz bliżej, a Ty nie maiłeś #urlopu?? Poznaj nasze kierunki na #jesień, gdzie naładujesz baterie na cały rok!

#podróże #wakacje #jadęnawakacje #kochampodróże #gdziejechać #jesieńwpełni  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 ·  Translate
Ostatnie upały… widać już opadające liście…, tylko czekać na jesienną …
1
Add a comment...
 
A oto kolejna część subiektywnej relacji z #Kuby naszej podróżniczki Agnieszki, tym razem pisze m.in. o ty co jedzą piraci z #Karaibów!

#Kuba #Karaiby #piracizkaraibów #wizanakubę #jadęnakubę #sezonnakubę #cubalibre #kubana #Havana #kubanskiecygara  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jak wygląda życie na #Kubie? Relacja z pierwszej ręki! Agnieszka Marczak opowiada, co ją zachwyca a co zaskakuje na Kubie! A oto I część relacji. Kolejne już niebawem na naszym blogu.

#Kuba #Karaiby #wizanakubę #jadęnakubę #sezonnakubę #cubalibre #kubańskiecygaro #salsa #kubana #havana  
 ·  Translate
O Kubie krążą legendy i zweryfikować je mogą tylko Ci, …
1
Add a comment...
 
3... 2... 1... START!
W drogę rusza nasza ekipa: #SlowRideexpedition! Tym razem Tomek Turchan znany z wypraw typu #MaluchemiTrabantamiDookołaŚwiata - #Transtrabant oraz Marcin Obałek słynny traktorzysta z projektu #Traktoriada - #TractorRoundTheWorldExpedition zamieniają swe zwykłe wehikuły na turystycznego Vana, zabierają znajomych i ruszają do #Moskwy, gdzie ślub bierze ich znajoma. Co wydarzy się po drodze? Co spotka ich tym razem? Jak zmiana pojazdów wpłynie na przyzwyczajenia? Będziemy informować Was na bieżąco na naszym profilu fb/ainatravel oraz na blogu firmowym Aina Travel - www.blog.aina.pl!

#Rosja #Białoruś #wiza #wizadoRosji #wizanaBiałoruś #SlowRide #SlowLife #Expedition #ekspedycja #Wschód #jadęnawchód #goEast #travel #traveltime #lovetravel #kochampodróżować  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zapraszamy do współpracy! Twoją pasją jest #podróżowanie? Prowadzisz #blog   o tematyce podróżniczej? W Twoim kręgu zainteresowań są państwa, do których wymagana jest wiza? Świetnie się składa, bo to znak, że możemy zaprosić Cię do #współpracy! Więcej szczegółów w naszej zakładce: DLA BLOGERÓW! http://www.aina.pl/bloger

#blogerposzukiwany #kochampodróże #ruszamwdrogę #zatrudnięblogera #podróż #podróże  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Już jest, kolejny przewodnik do ściągnięcia. Tym razem podajemy parę przydatnych informacji o Chinach! http://www.aina.pl/docs/chiny-przewodnik-aina.pdf

#Chiny #wizadochin #jadędochin #sezonnachiny #wielkimur #Pekin #zakazanemiasto #kaczkapopekińsku  
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jeszcze do końca września trwa sezon na #Tadżykistan, więc jeśli się zastanawiasz, to Twoja ostatnia szansa!
Wiza do Tadżykistanu >> https://www.aina.pl/wizy/wiza-do-tadzykistanu.html

#wizadotadżykistanu #sezonnatadżykistan  
 ·  Translate
1
Add a comment...
Aina Travel | Podróże bez granic! | aina.pl's Collections
Contact Information
Contact info
Phone
0048 12 4222209
Email
Address
Aina Travel Sp. z o.o. ul. Sereno Fenn'a 14/1 31-143 Kraków
Story
Tagline
Profesjonalna i kompleksowa obsługa podróży służbowych i prywatnych.
Introduction
Szanowni Państwo,

podróże z nami nie mają ograniczeń! Firma Aina Travel Sp. z o.o. oferuje usługi z zakresu kompleksowej obsługi organizowania podróży turystycznych oraz biznesowych. Rezerwujemy bilety: lotnicze, kolejowe oraz promowe, rezerwujemy hotele, legalizujemy dokumenty, we współpracy z TU Signal Iduna oferujemy najkorzystniejsze ubezpieczenia turystyczne na rynku, jednak naszą główną działalność opieramy na pośrednictwie wizowym do wszystkich państw.

Historia

Firma Aina Travel Sp. z o.o. powstała na początku 2005 r. w Krakowie, ale już po roku uruchomiliśmy kolejny oddział w Warszawie. Obecnie posiadamy trzy biura w największych polskich miastach (Kraków, Warszawa, Gdynia). Wraz z rozwojem branży turystycznej sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o nowe usługi oraz podnosimy kalifikacje, tak aby świadczone przez nas usługi miały jak najwyższą jakość, a Klienci byli zawsze zadowoleni.

Wnioski wizowe on-line

Z myślą o naszych Klientach stworzyliśmy specjalne wnioski wizowe on-line, tak aby wypełniając je na naszej stronie WWW nie musieli Państwo drukować i wypełniać wniosków papierowych. Wnioski on-line są tak skonstruowane, aby każdy mógł je wypełnić bez problemu. W razie wątpliwości, nasz specjalny system podpowiedzi jest w stanie przeprowadzić przez całą procedurę wypełniania wniosku. Gwarantujemy oszczędność czasu i pieniędzy, a także zapewniamy wygodę. Wnioski można wypełnić w domu, bez udawania się do ambasad czy konsulatów danych państw.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, to podstawa naszej działalności. Dbając o poufność danych naszych Klientów korzystamy z wysokiej jakości programów zabezpieczających przesył danych. Wszelkie dane wpisywane na naszej stronie WWW są szyfrowane za pomocą protokołu SSL, a wpłaty on-line obejmuje monitoring systemu PayPal.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług,

Zespół Aina Travel Sp. z o.o.