Shared publicly  - 
 
آموزش روش‌های کس لیسی در گوگل پلاس و فیس بوک

1- شیر کردن عکس کودکان سرطانی، گربه، مطالب سوزناک، تصاویر کودک آزاری توسط والدین و....: در این روش سوژه‌های مورد نظر شما دچار غلیان احساسات و اشک و ماتم می‌شوند و زیر نوت شما گریه و شیون سر می‌دهند و این بهترین فرصت است که شما کس‌لیسی خود را انجام دهید.

2- معرفی فرد یا افرادی که دختران گوگل پلاس/فیس بوک را اغفال نموده‌اند. در این روش کافیست شما با هماهنگی چند کاربر دیگر یک آیدی (ولو کاربر مجازی و خودساخته) را به عنوان یک منحرف جنسی که از طریق این محیط اقدام به اغفال دختران می‌نماید، معرفی نمایید و از دیگران بخواهید این کاربر را بلاک و ریپورت کنند. با این روش شما خود را به عنوان یگانه سمبل جوانمردی و قدرت و غیرت نشان می‌دهید و به داف‌های اینجا این نکته را ثابت می‌‌کنید که چقدر آدم خطرناک در این محیط وجود دارد و این داف‌ها باید به شما پناه بیاورند، تا شما کس لیسی خود را انجام دهید.

3- کامنت گذاشتن و شیر نمودن مطالب داف‌های هدف این روش از قدیمی‌ترین روش‌های کس لیسی در شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. در این شیوه شما مطالب داف‌های هدف خود را (ولو این که مطالب سطح پایین و بیخودی باشند) شیر و پلاس و لایک می‌کنید و یا برایشان کامنت می‌گذارید. در این روش شما سوژه خود را در یک رودربایستی قرار می‌دهید و داف مذکور مجبور است که به کس‌لیسی شما تن دهد.

4- شیر کردن عکس رهبران دربند جنبش سبز با نوت‌های عاشقانه-عارفانه... این روش در چند مدت اخیر به شدت اپیدمی شده است و شیوه کار آن این است که شما با شیر کردن تصاویر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد و کروبی به همراه اشعار عاشقانه (ترجیحن اشعاری به سبک ترانه‌های مریم حیدرزاده) و همچنین ذکر سوابق مبارزاتی خود و ذکر خاطراتتان در تظاهرات سال 88 و... خود را به داف‌های هدف به عنوان یک جوانِ عاشق‌پیشهِ سیاسیِ آزادی‌خواهِ دو آتشه نشان می‌دهید که البته شما در چنین مواقعی کوچک‌ترین اعتقادی به آرمان‌های جنبش سبز و امثالهم ندارید و این کار را تنها با هدف کس‌لیسی انجام می‌دهید.

5- تظاهر به روشنفکری و اعتقاد به فمنیست و طرفداری از حقوق زنان در این روش نیز که اخیرن به شدت باب شده است، شما خود را به عنوان یک فرد روشنفکرِ فعالِ پیگیرِ حقوق زنان نمایش می‌دهید و از ظلمی که در جامعه بر زنان ایرانی می‌شود، انتقاد می‌کنید و کاسه داغ‌تر از آش می‌شوید. درست است که شما کوچک‌ترین اعتقادی به این مسائل ندارید، اما می‌دانید که این کار چه قدر در هدف اصلی شما که همانا کس‌لیسی می‌باشد موثر است.

6- معرفی خود به عنوان جوانی آماده ازدواج در این روش شما دائم باید نوت‌ها و مطالبی بنویسید که نشان دهد از تمکن مالی خوبی برخوردار هستید و همچنین مادر و خواهرتان هم هر روز قربان صدقه شما می‌روند و از شما می‌خواهند که هر چه سریع‌تر ازدواج کنید، اما شما ناز می‌کنید که البته هیچ کدام از این مسائل واقعیت ندارد اما به شدت در موفقیت شما در قضیه کس‌لیسی تأثیر گذار می‌باشد.

7- بامزه‌بازی، خود شیرینی و نشان دادن خود به عنوان یک فرد بانمک و شوخ‌طبع این روش هم از قدیم‌الایام حتی قبل از ایجاد شبکه‌های اجتماعی مجازی مرسوم بوده و جنس نر سعی می‌کند تا با خوشمزه‌بازی و ریختن نمک، خود را در مقابل جنس ماده به عنوان فردی شوخ‌طبع و نکته‌سنج نشان بدهد. می‌توان گفت این روش، قدیمی‌ترین، موثرترین و کاربردی‌ترین نوع کس‌لیسی می‌باشد.

روش‌های دیگری نیز هستند که اگر عمری باقی بود، در مطالب بعدی عنوان خواهد شد.
Translate
42
5
Abdoreza Asadpour's profile photoPoor yA's profile photo‫آقای درخت‬‎'s profile photomehdi j's profile photo
10 comments
 
+sh sh هر انگی به من بزنی، انگ کس لیسی رو نمی تونی بزنی
Translate
 
نه خیلی تابلو میشه وقتی یک نفر داره کس لیسی می کنه یا نه. حتی خیلی از افراد هستن که کارهای بالا را انجام میدن امام معلومه که هدف کس لیسی نیست. اینجا مخاطب باید چند اپسیلون عاقل باشه و خودش تشخیص بده
Translate
 
عمومیت ندادم. فقط مصادیق رو گفتم. البته اکثرن میدونند اینا رو
Translate
 
حالا موردی اگه بخوام بگیم، وقتی طرف زور میزنه که بازمزوه و شوخ طبع خودش رو نشون بدهف اونم جلوی چهارتا در و داف، خیلی تابلو میشه تا این که واقعن یک نفر داره شوخی و طنزپردازی میکنه. ببین توضیحش خیلی سخته. ولی تشخصیش بر خلاف توضیحش خیلی راحته.
Translate
 
بعضياشونم اينجورى تايپ ميكنن:Hala Tital Tonim Atsane Joooooooon:|
Translate
ja lali
 
خیلی جتلب بودددددد
 
کمی تا قسمتی کسشر
اگه عمومیت ندیم خوب بود
Translate
 
ازسایت کوکل خواهشمندم که تصور ازود بزکوند تشکر
Translate
Add a comment...