Profile cover photo
Profile photo
AB RACK regały stalowe
4 followers
4 followers
About
AB RACK regały stalowe's posts

Post has attachment
Optymalizacja przestrzeni archiwum to nie taka prosta sprawa.  Nie każdy wie, jak rozmieścić regały by uzyskać odpowiednio dużo miejsca.
#regały #magazynowanie

Post has attachment
Nasze regały sklepowe pozwalają w bezpieczny sposób w pełni zagospodarować przestrzeń pomieszczenia, magazynu lub sklepu. Ich solidna konstrukcja umożliwia w nowatorski sposób przechowywać i eksponować wszystkie towary i produkty w przestrzeniach sklepowych. Metalowe regały są trwałe i proste w montażu. Duża elastyczność pozwala na dostosowanie konfiguracji regałów do każdego pomieszczenia.
#regały   #abrack

Post has attachment
Systemy regałowe naszej firmy są zaprojektowane z uwzględnieniem obowiązujących standardów i indywidualnych potrzeb klienta. Standardowe regały paletowe to wciąż najpopularniejsza forma składowania palet. Regały te umożliwiają nieograniczony dostęp do każdej palety i są odpowiednie dla każdego towaru. Łatwy dostęp do towaru (najczęściej na palecie) pozwala na szybką dystrybucję. Dzięki szerokiej gamie części i akcesoriów oferowane przez nas regały paletowe mogą być łatwo dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Więcej na: http://www.abrack.pl/regaly-magazynowe/regaly-paletowe

#regały #magazyny #hale
Photo

Post has attachment
Regały półkowe AB RACK - to modułowe systemy regałowe dostępne w szerokim wyborze wymiarów i konfiguracji. System regałów umożliwia realizację magazynowania w dużym zakresie. Sprawdź!
Wait while more posts are being loaded