Profile cover photo
Profile photo
ZVIRE.CZ
8 followers
8 followers
About
ZVIRE.CZ's posts

Post has attachment
Velmi srozumitelně a jasně... pro všechny majtele psů i kočiček :-)

Dnes, takhle v podvečer jsme v omalovánkách se psími motivy (dárek od Ježíška) našli vedle vyjícího psa na měsíc citát od Liz Taylor a to si počtěte:" Jedni z nejdůležitějších mužů v mém životě byli psi a koně..." Co tomu říkáte? :-)

Post has attachment
Myslíte, že to, co naznačuje nadpis, je pravda?

Post has attachment
Hlásíme návrat jehněčích receptur krmiva PRO PLAN: http://mujpes.cz/Pro-Plan-Dog-Adult-Large-Athl-Sens-Dig-Lamb-14-Kg-69788. Pro členy klubu program PARTNER stále platí nabídka při odběru 4 balení jednotné velikosti + další balení ZDARMA!
Photo

Post has attachment
Tak..a jsou zase tady, Vánoce. Přání, některé z nich se plní. Dárky, většinou jsou k užitku nebo pro radost. Teplo, stromeček, pohádka v TV. Spokojená zvířátka na gaučích a v postelích. Plné talíře, v útulcích plné misky. Přejeme tedy my vám, stejně jako vy nám to samé: pohodu, zdraví, štěstí a těšíme se příští rok. Děkujeme za věrnost, je nám ctí :-)
Photo

Antioxidanty v krmivu

Co je to antioxidant? Antioxidant je látka, jejíž molekuly omezují aktivitu kyslíkových radikálů – snižují pravděpodobnost jejich vzniku nebo je převádějí do méně reaktivních nebo nereaktivních stavů.

Tím omezují proces oxidace v organismu nebo směsích, kde se vyskytují. Z tohoto důvodu se jako konzervanty přidávají do potravin, které by byly jinak oxidací nadměrně poškozovány (např. rostlinné nebo živočišné tuky). Konzumovány působí v jistém smyslu pozitivně na zdraví organismu. Ovšem přemíra antioxidantů může spíše škodit, přirozené oxidační procesy tlumit a naopak i oxidanty pomáhají zdraví.

Antioxidanty lze dělit na přirozené (v přírodě nebo dané potravině se přirozeně vyskytující, byť normálně třeba v menších koncentracích) a syntetické (ve smyslu uměle vytvořené a bez patřičného relevantního výskytu v přírodě). Obvykle panuje snaha upřednostňovat první skupinu. (zdroj Wikipedie).

Co myslíte? Jaký je poměr přírodních a syntetických antioxidantů v granulovaných krmivech pro psy vyráběných v Evropě? Troufáte si odhadnout? A který světadíl používá více přírodních antioxidantů? Amerika nebo Evropa?

Těšíme se na odhady :-)

Post has attachment
Vážení zákazníci i návštěvníci našich stránek. Jak je patrno z vašich zpráv, máte starost. Hledáte stránky www.mujpes.cz, a ony vypadají jinak než jste zvyklí. Také se na ně nemůžete přihlásit. Nutno tedy vysvětlit, jak se věci mají: mujpes.cz jsme pro vás zmodernizovali. Stránky běží zatím ve zkušebním provozu, ladíme je :-), ale jsou již plně funkční pro objednávky z e-shopu, je plně funkční veterinární i výživářská poradna a diskuzní fórum. Další připravujeme :-) Ale POZOR! Na stránky nelze převádět stávající zákaznické účty e-shopu, který běží na doméně www.zvire.cz. tzn. na nových stránkách mujpes.cz nefunguje přihlášení pro "starý" mujpes.cz. Přihlásit se můžete se stávajícími přístupy na zvire.cz, která dále poběží, jak jste zvyklí. Pokud budete chtít využít služeb portálu mujpes.cz, vytvořte si prosím nový zákaznický účet platný pro nový mujpes.cz. Děkujeme.
Photo

Post has attachment
Asi na tom budeme všichni podobně, vidíte ze svého psa taky jenom obojek?

http://mujpes.cz/bezpecnostni-prvky
Photo

Post has attachment
V Brně-střed, ul. Veveří/Jana Uhra se 5.11. ztratilo 3,5 měsíce staré štěně pitbula jménem Warry!!! Pokud jste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 775002020 nebo napište na email norskpavel@gmail.com

Warry je 3,5 měsíce staré štěně (samec) pitbulla. Měl černý obojek s výšivkami, je i čipovaný (941000018213961). Váží cca 8 kg. Je černý s bílými znaky na hrudi a nohou. Je velmi přátelský, ani ostatní zvířata nejsou problém.

Odměna za nalezení 10 000Kč!!!
Photo

Post has attachment
Na objednávku na OSOBNÍ ODBĚR jsme schopni zajistit druhově jednoznačně identifikovatelný OŘEZ svaloviny ze zpracování zvěřiny pro lidský konzum hluboce mražený vcelku v bloku o hmotnosti cca 20-25kg. Cena 1kg v bloku je za 38Kč včetně DPH. Cenu za blok dodatečně upravujeme podle reálné hmotnosti. Odběr pouze v celku!! Objednávky přijímáme mailem na obchod@mujpes.cz nebo telefonicky na tel. 777 831 573 s možností jejich vyzvednutí vždy ve středu v odpoledních hodinách na naší prodejně na Vranovské 57 v Brně. V lovecké sezóně je k dispozici vysoká: srnec, jelen, daněk a muflon. MASO je určeno POUZE pro psy!
Photo
Wait while more posts are being loaded