Profile cover photo
Profile photo
Meble drewniane, meble sosnowe - zrobionezdrewna.pl
71 followers -
Producent mebli drewnianych. Meble sosnowe, meble brzozowe, meble dębowe, meble bukowe.
Producent mebli drewnianych. Meble sosnowe, meble brzozowe, meble dębowe, meble bukowe.

71 followers
About
Meble drewniane, meble sosnowe - zrobionezdrewna.pl's posts

Post has attachment
Nowe trendy w meblarstwie w 2017 roku.
https://www.hacienda.pl/blog/11_nowe-trendy-w-meblarstwie-w-2017-roku

Zajawka:
Nowy rok to dla wielu osób szansa na realizację postanowień i zmiany w swoim życiu. W branży meblarskiej każdego roku pojawiają się nowe trendy, które wypierają te aktualnie popularne. To naturalny porządek rzeczy – stare musi ustąpić miejsca nowemu. Czy jednocześnie lepszemu? Nie da się orzec, ponieważ to kwestia wysoce dyskusyjna – odpowiedź zależy od preferencji klientów, a jak wiadomo, ilu klientów, tyle gustów. 2017 rok nie będzie wyjątkiem w sferze mody – on również przyniesie nowe pomysły, nowe motywy i nowe możliwości. Z pewnością aranżacje i trendy meblarskie A.D. 2017 trafią w gusta osób zainteresowanych zmianą wystroju czy wymianą mebli. Przyjrzyjmy się temu, co będzie popularne w 2017 roku.

Post has attachment
Porównanie stylów w kolekcjach Parma i Siena. Jakie dodatki będą odpowiednie do każdej z kolekcji?
https://www.zrobionezdrewna.pl/blog/meble/porownanie-stylow-w-kolekcjach-parma-i-siena-jakie-dodatki-beda-odpowiednie-do-kazdej-z-kolekcji

Zajawka:
Aranżacja mieszkania jest bardzo odpowiedzialnym zadaniem. Mimo że trzeba włożyć w nią wiele wysiłku i poświęcić jej sporo czasu przynosi wymierne korzyści. Niezależnie od wybranego stylu, by cała kompozycja była spójna i prawidłowo odbierana należy odpowiednio operować dodatkami – wiedzieć co pasuje, co nie, czego dodać więcej, a czego unikać. W skrajnych przypadkach jeden niedopasowany element psuje całą aranżację. Nie chcielibyśmy, by mały błąd zniweczył plan idealnego urządzenia naszych czterech kątów. Nie powinniśmy się obawiać, błędy można naprawić. Lepiej jednak jest ich unikać – zapobiegać, zamiast leczyć. Dobór dodatków do mieszkania porównajmy na przykładzie kolekcji Parma i Siena. Sprawdźmy co do nich pasuje!

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Dywany w sypialni a kurz.
http://www.woskowanemeble24.pl/dywany-w-sypialni-a-kurz

Zajawka:
Codziennie wstajemy do szkoły, do pracy czy na uczelnię, nie mija nas to nawet wtedy, gdy mamy dzień wolny i możemy poświęcić go na leniuchowanie. Powszechnie znana jest związek frazeologiczny „wstać lewą nogą” – oznacza osobę, która jest w kiepskim nastroju bez widocznego powodu. Czy lepszy humor miałaby, gdyby wstała prawą nogą? Tego nie wiem… Wiem natomiast, że ważne jest pozytywne nastawienie – już od samego ranka. Wyobraźmy sobie dwie sytuacje. Pierwsza: osoba budzi się i stawia stopy na zimnej podłodze. Druga: ten sam człowiek budzi się i kładzie stopy na miękkim dywanie. Która wersja poranku będzie bardziej przyjemna? Dla zdecydowanej większości ta druga. Dywan jest wciąż popularnym dodatkiem do wnętrz, zwłaszcza do sypialni czy salonu. Jedną z największych zalet dywanów jest ich szeroki wybór – odpowiedni dywan da się dobrać do każdego stylu czy pomysłu na wnętrze. Dywan pełni też funkcję „ocieplacza” – dla stóp chociażby podczas wspomnianego już wstawania, a dla całej aranżacji – przez cały czas, gdy znajduje się w sypialni. Ponadto dodaje jej przytulności i jest świetnym pomysłem na uzupełnienie tego wyjątkowego pomieszczenia.

Post has attachment
Ważne imprezy branży meblarskiej w 2017 roku
http://www.wikiwood.edu.pl/wazne-imprezy-branzy-meblarskiej-w-2017-roku/

Zajawka:
W domu każdego z nas znajdują się meble. Trudno jest wyobrazić sobie, że mogłoby ich nie być. Są stałą częścią naszego życia, mimo że zwykle nawet się nad tym nie zastanawiamy – po prostu z nich korzystamy. Przy wyborze mebli kierujemy się głównie ich praktycznością, stylem oraz ceną. Branża meblarska rozwija się bardzo prężnie. Polska jest jednym z krajów wiodących, jeśli chodzi o produkcję mebli. To właśnie w Polsce odbywają się jedne z największych imprez meblarskich w Europie. Rokrocznie odwiedzane są przez dziesiątki wystawców i tysiące potencjalnych klientów. Targi meblowe są doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości i kontraktów. Przyjrzyjmy się największym imprezom branży meblarskiej, które odbywają się w Polsce i w Europie.

Post has attachment
Meble w jadalni – funkcjonalność i ergonomia, czy wyjątkowy styl?

Zobacz więcej na:
http://www.homebook.pl/posty/3784/meble-w-jadalni-funkcjonalnosc-i-ergonomia-czy-wyjatkowy-styl

Zajawka:
Posiadanie osobnego pomieszczenia, jakim jest jadalnia, przynosi wiele pozytywów. Przede wszystkim to najbardziej oczywiste – mamy gdzie wygodnie i na spokojnie zjeść. Przy okazji to świetnie miejsce do spotykania się z całą rodziną i wspólnego spożywania posiłków, choćby jednego dziennie – taki zwyczaj umacnia więzi rodzinne i jest doskonałą okazją do rozmowy. Nawet jeśli nie mamy możliwości na wygospodarowanie osobnego pomieszczenia na jadalnię, warto stworzyć przynajmniej mini kącik, w którym można ustawić stół i krzesła dla domowników. Jak jednak urządzić jadalnię, by jak najlepiej spełniała swoje zadania? Czy lepiej postawić na praktyczność i wygodę? Czy może jednak warto postawić na niebanalny wystrój, kosztem komfortu? Przyjrzyjmy się obu opcjom, być może uda się odpowiedzieć na to ważne pytanie.

Post has attachment
Artykuł: Aranżacja małych przestrzeni.
https://www.zrobionezdrewna.pl/blog/meble/aranzacja-malych-przestrzeni

Zajawka:
Urządzanie mieszkania zawsze jest sporym wyzwaniem dla domowników. Poszukiwanie inspiracji, szkice, przymiarki – to wszystko potrafi pochłonąć duże ilości czasu i energii. Jednak odpowiednia aranżacja wnętrza pozwala wyrazić siebie, pokazać swój charakter na przykładzie zagospodarowania pomieszczeń, w których mieszkamy. Dom jest swoistą wizytówką osób, które w nim żyją. Dlatego też warto poświęcić wspomniany wyżej czas, wykrzesać z siebie trochę sił i stworzyć aranżację idealną dla siebie i swoich bliskich. Urządzanie dużych przestrzeni jest równoznaczne z udostępnieniem zmysłowi kreatorskiemu wielkiego pola do popisu. Jednak to aranżacja małych przestrzeni wymaga sprytu i przemyślanego pomysłu. Zadanie jest trudne, ale nie niemożliwe do wykonania. Warto poznać kilka trików, które ułatwią tworzenie unikalnej kompozycji.

Post has attachment
Artykuł: Salon w stylu rustykalnym – na co zwrócić uwagę?
https://www.hacienda.pl/blog/10_salon-w-stylu-rustykalnym-na-co-zwrocic-uwage

Zajawka:
Salon zdecydowanie jest jednym z najważniejszych punktów mieszkań, które go posiadają. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić na jego obecność, jesteśmy prawdziwymi szczęściarzami. Salon, zwany też pokojem dziennym, pełni szereg zadań – jest centralnym punktem mieszkania, skupia całe życie rodzinne, zachęca do wspólnego spędzania wolnego czasu, czasami służy za jadalnię czy strefę rozrywki. W związku z powyższym, salonowi stawiane są bardzo wysokie wymagania – ma być przytulny, przestronny, komfortowy, powinien cieszyć oko oraz zapewniać miejsce do wypoczynku. Każdy poprawnie urządzony salon powinien spełniać te wszystkie wymagania. Skupimy się jednak na salonie w stylu rustykalnym – prawdziwej oazie spokoju i miejscu, w którym można zatopić się w rozmowie z gośćmi czy rodziną.

Post has attachment
Artykuł: Nowoczesne święta z kolekcją Parma. Nastrój tkwi w dodatkach.
https://www.zrobionezdrewna.pl/blog/meble/nowoczesne-swieta-z-kolekcja-parm-a-nastroj-tkwi-w-dodatkach

Zajawka:
Święta Bożego Narodzenia w końcu nadeszły. Pierwsze sklepy zaczęły się przystrajać w świąteczne ozdoby już w listopadzie. Dla wielu osób to przesada, ale rynek ma swoje wymagania i potrzeby. Niemniej jednak, w naszych domach, świąteczne przygotowania rozpoczynają się o wiele, wiele później. Niezależnie od aranżacji, na którą się zdecydowaliśmy urządzając dom, wprowadzenie świątecznego klimatu do mieszkania jest częścią tradycji.

Post has attachment
Photo
Wait while more posts are being loaded