Profile

Cover photo
Verified local business
ZOOM PRZYGODY Ośrodek Wypoczynkowy Janów Lubelski
Recreation
Today Open 24 hours
4 followers|18,640 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Od jutra rozpoczyna się Lublin Sportival, czyli Festiwal Sportów Ekstremalnych. Tym razem odbędzie się wiele rowerowych, deskorolkowych i motorowych akrobacji w tle zabytkowych przestrzeni Starego Miasta. Kto jutro lub w niedzielę będzie w Lublinie, niech konieczne odwiedzi Plac Zamkowy.

Polecamy! :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Zaprzyjaźniony z nami Hotel DUO podzielił się z nami fajnymi zdjęciami Parku Miejskiego. Nam się bardzo podobają, a Wam?
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kontynuując nasze wirtualne zwiedzanie pięknych okolic Janowa Lubelskiego, dziś proponujemy zobaczyć zabytkowy Kościół w Momotach Górnych.

https://www.google.pl/maps/@50.598175,22.41252,3a,75y,4.09h,81.81t/data=!3m4!1e1!3m2!1s7B33lsbcUIO0XhqGAimn4w!2e0?hl=pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Posiadaczom smartfonów polecamy bardzo ciekawą aplikację. "Drzewa z klimatem" zawiera zdjęcia i informacje o ciekawych przyrodniczo i historycznie polskich drzewach. Ponadto ma propozycje wycieczek szlakiem drzew uwzględniających lokalne atrakcje turystyczne. A dla ciekawych i wnikliwych jest jeszcze atlas drzew.
 ·  Translate
Klub Gaja zachęca do odkrywania niezwykłych drzew i ciekawych miejsc w ich ...
1
Add a comment...
 
Zbliżają się ważne święta państwowe. Pierwszym z nich jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej. Ma nam przypominać o jednym z symboli naszego kraju.

Drugie święto to Święto Narodowe Trzeciego Maja. Polska Konstytucja była drugą na świecie (zaraz po amerykańskiej) i była uznawana za bardzo nowoczesną.

(zdjęcie: wikipedia.pl)
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Taką ciekawostkę znaleźliśmy dziś w internecie. Otóż już od ponad 81 lat ludzie poszukują mitycznego potwora z Loch Ness. W brytyjskim dzienniku "Daily Mail" w 1934 roku, opublikowano jedno z pierwszych zdjęć dokumentujących rzekomego potwora. Nawet Google na dzisiejszy dzień zmieniło swoje logo w wyszukiwarce.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Czy wiecie, że w malowniczych Lasach Janowskich, które otaczają nasz Ośrodek jest wiele ścieżek rowerowych? Jedna z nich to "Wyprawa do Leśnego Skarbca" i prowadzi przez Janów Lubelski, Kruczek, Porytowe Wzgórze, Szewce, Kiszki, Momoty Dolne, Łążek Ordynacki, Szklarnię i z powrotem do Janowa. Długość trasy to 52 km. Polecamy Wam! :)
 ·  Translate
1
Add a comment...
Have them in circles
4 people
MPT "Radio-Taxi 919" Sp. z o.o.'s profile photo
Dawid Tomczyk's profile photo
Iwona Piłat-Rząd's profile photo
kinga moskal's profile photo
 
Jeśli nie macie pomysłu na spędzenie wolnego czasu, pamiętajcie, że pomagamy naszym gościom w jego zaplanowaniu. Wśród wielu rozrywek proponujemy przejażdżki quadami, spływy kajakowe, wypożyczenie pendzonki lub też organizację paintball'a.

Ponadto na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, strzeżone kąpielisko, boisko do piłki ręcznej oraz sala gimnastyczna.

Zapraszamy!
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Już jutro obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. Ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993 r. Obchody Międzynarodowego Dnia Rodzin to okazja do przypomnienia jak ważne są dobre relacje między pokoleniami.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Jeśli nie macie planów na nadchodzącą niedzielę to polecamy Wam odwiedzenie Muzeum Wsi Lubelskiej w niedalekim Lublinie. Odbędzie się tam Dzień Wiatraka. Będzie można poznać wybrane prace gospodarskie związane z przetwórstwem zboża i tajniki wypieku chleba. Jest to również okazja do przyjrzenia się z bliska pracy młynarza i zwiedzenia wnętrza wiatraka z Zygmuntowa.
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
Kto jeszcze nie widział i nie zwiedzał naszego pięknego miasta, może skorzystać z z wirtualnego spaceru dzięki technologii z Google Maps. Zwiedzajmy więc Janów Lubelski!

https://www.google.pl/maps/@50.706785,22.41017,3a,75y,118.59h,78.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1sOCRmrX_Cjp4nAha3bhj2gg!2e0?hl=pl
 ·  Translate
1
Add a comment...
 
18 kwietnia 2015 r. obchodzimy Dzień Płyty Winylowej. Ten czarny krążek tak popularny w kraju i na świecie znów wraca do łask.

Moment pojawienia się płyt CD, spowodował, że zaczęto zapominać o płytach winylowych. Utarło się wtedy, że dźwięk cyfrowy ma lepszą jakość od analogowego. Jednak od pewnego czasu czarne krążki wracają do łask.

A Wy lubicie charakterystyczny trzask płyt gramofonowych, czy też wolicie idealny dźwięk CD?
 ·  Translate
1
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Turystyczna 10 23-300 Janów Lubelski Poland
Turystyczna 10PLlubelskieJanów Lubelski23-300
+48 15 872 28 80zoomprzygody.pl
RecreationToday Open 24 hours
Monday Open 24 hoursTuesday Open 24 hoursWednesday Open 24 hoursThursday Open 24 hoursFriday Open 24 hoursSaturday Open 24 hoursSunday Open 24 hours
Google+ URL
People
Have them in circles
4 people
MPT "Radio-Taxi 919" Sp. z o.o.'s profile photo
Dawid Tomczyk's profile photo
Iwona Piłat-Rząd's profile photo
kinga moskal's profile photo
Write a review
Review Summary
Be the first to review
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Scrapbook photo 6
Upload public photo
Your Activity