Profile cover photo
Profile photo
ZOOM PRZYGODY Ośrodek Wypoczynkowy Janów Lubelski
7 followers
7 followers
About
ZOOM PRZYGODY Ośrodek Wypoczynkowy Janów Lubelski's posts

Post has attachment
Miłośników pływania i rywalizacji zapraszamy na IX Pływackie Mistrzostwa Amatorów. Szczegóły na plakacie! Polecamy! :)
Photo

Post has attachment
W najbliższą sobotę, w niedalekich Zdziłowicach, odbędą się I Międzypowiatowe Spotkania Teatrów Wiejskich. Podczas tej imprezy będzie można obejrzeć występy różnych grup teatralnych oraz wziąć udział w ludowej potańcówce.

Polecamy! :)Photo

Post has attachment
Filmowa Walentynkowa Gra Miejska to propozycja dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na wspólne spędzenie święta zakochanych. Jeśli jesteście zainteresowani spójrzcie na plakat. :)
Photo

Post has attachment
Kandydatura Janowa Lubelskiego znalazła się wśród głosowania na "Top 5 kurortów i letnisk" w województwie lubelskim. Link do strony z głosowaniem jest poniżej. Warto zagłosować!

https://www.polska.travel/pl/aktualnosci/top-5-kurortow-i-letnisk-czas-na-lubelskie

Post has attachment
Rozpoczyna się się drugi tydzień ferii. Czy pamiętacie, że niedaleko naszego ośrodka znajduje się stok narciarski? Dla naszych gości możemy zorganizować wyjazd na narty. Warto skorzystać z naszej propozycji póki zima dopisuje. :)
Photo

Post has attachment
Rozpoczynają się zimowe ferie. Jeśli szukacie ciekawych sposobów spędzenia wolnego czasu to sprawdźcie poniższe plakaty. Na pewno znajdziecie coś dla siebie :)
PhotoPhotoPhoto
13.01.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
Z okazji Nowego Roku składamy moc najserdeczniejszych życzeń. Przede wszystkim życzymy szczęścia i miłości oraz sukcesów i pomyślności.

Do Siego Roku! 
Photo

Post has attachment
Jeżeli lubicie jazdę rowerem w zimowych warunkach to koniecznie znajdźcie trochę czasu 15 stycznia 2017 roku. Wtedy to będziecie mogli wziąć udział w I Zimowym Maratonie Rowerowym. Szczegóły na plakacie.

Polecamy! 
Photo

Post has attachment
Kochani, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam żebyście spędzili je w radości, zgodzie, przy ulubionych potrawach i kolędach. Mamy nadzieję, że pod choinką znajdziecie wymarzone prezenty.

Wesołych Świąt! :)
Photo

Post has attachment
Najbliższa niedziela w naszym mieście będzie wyjątkowa. Tego dnia odbędzie się bowiem kolejna wspólna Janowska Wigilia. Warto znaleźć choć trochę czasu podczas okresu przedświątecznego i odwiedzić Nowy Rynek w Janowie.
Photo
Wait while more posts are being loaded