Profile cover photo
Profile photo
Združenie mladých podnikateľov Slovenska (ZMPS)
68 followers -
S nami v podnikaní nie ste sami
S nami v podnikaní nie ste sami

68 followers
About
Posts

Post has attachment
Ktoré administratívne opatrenie získa anticenu Byrokratický nezmysel roka 2017? Pomôž nám s výberom! Online hlasovanie je spustené!

Post has attachment
Mladí podnikatelia do 5 rokov existencie majú teraz jedinečnú príležitosť absolvovať mesačnú stáž v prestížnom Cambridge Innovation Center v USA! Získaš mentoring a konzultácie, účasť na workshopoch, pracovné miesto v komunite svetových startupov. Letenky a ubytovanie ti budú preplatené. Ak máš chuť zúčastniť sa medzinárodne uznávaného programu a odvahu porovnať sa so svetovou konkurenciou, neváhaj a prihlás sa na tento stážový pobyt už dnes ;-)

Post has attachment
Strpčuje vám byrokracia život? Chcete to zmeniť? Ešte dnes máte možnosť nominovať svoj námet na Byrokratický nezmysel roka 2017! Tak neváhajte! Deadline je do polnoci :)
www.byrokratickynezmysel.sk
Photo

Post has attachment
Podnikateľ dostane pokutu, ak jeho dodávateľ nelegálne zamestnáva
Posledná možnosť nominovať byrokratický nezmysel, ktorý považuješ za absurdný!

Post has attachment
Inšpiratívne video Ako rozbehnúť podnikanie v Novozámockom regióne, ktoré vzniklo v spolupráci s miestnymi podnikateľmi :)

Post has attachment
Z otcovej záľuby rodinný biznis :) Vo včelárstve MaryBee v Starom Tekove si môžete adoptovať vlastný úľ ;-) Viac o tomto projekte povedal náš člen Tomáš v rozhovore pre Hospodárske noviny.

Post has attachment

Post has attachment
Hlásenie pobytu cudzinca za pomoci neexistujúcej elektronickej služby
Nominuj nezmyselné opatrenie, ktoré ti komplikuje podnikanie!

Post has attachment
Najväčšie stretnutie rodinných firiem na Slovensku sa uskutoční už 1.12. vo Zvolene! Zavolaj svojich rodinných príslušníkov a zúčastnite sa spolu diskusie so zástupcami rodinných podnikov o ich pestrých cestách k naozaj dobrému rodinnému podnikaniu :)

Post has attachment
Príležitosť pre všetky podnikavé dámy ukázať svoj úspech vo svete biznisu celému Slovensku. Prihlás sa do súťaže Podnikateľka Slovenska a inšpiruj aj ďalšie ženy k podnikaniu ;-)
Wait while more posts are being loaded