Profile cover photo
Profile photo
zlevneneLetenky.eu
2 followers -
letenky, levné letenky, nejlevnější letenky, zlevněné letenky, akční letenky, last minute zájezdy
letenky, levné letenky, nejlevnější letenky, zlevněné letenky, akční letenky, last minute zájezdy

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Tanzanie: Mnichov – Dar Es Salaam za 10490 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 10490 Kč je dostupná s odletem z letiště Mnichov a s příletem na letiště Dar Es Salaam, Tanzanie - Východní Afrika, s leteckou společností Oman Air. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
Kréta: Praha – Heraklion za 4450 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 4450 Kč je dostupná o letních prázdninách s odletem z letiště Praha a s příletem na letiště Heraklion, Kréta - Evropa, s leteckou společností Aegean Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
Jihoafrická republika: Budapešť – Johannesburg za 11990 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 11 990 Kč je dostupná od listopadu 2016 do března 2017, tedy přes Vánoce i Nový rok! s odletem z letiště Budapešť a s příletem na letiště Johannesburg, Jihoafrická republika - Jižní Afrika, s leteckou společností Turkish Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
Singapur: Mnichov – Singapur za 8490 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 8490 Kč je dostupná s odletem z letiště Mnichov a s příletem na letiště Singapur, Singapur - Jihovýchodní Asie, s leteckou společností Oman Air. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
USA: Vídeň – Los Angeles za 12390 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 12390 Kč je dostupná s odletem z letiště Vídeň a s příletem na letiště Los Angeles, USA - Severní Amerika, s leteckou společností Air Berlin. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
Seychely: Berlín – Mahe Island za 14790 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 14 790 Kč je dostupná od listopadu 2016 do ledna 2017 - tedy přes Vánoce i Nový rok!, s odletem z letiště Berlín a s příletem na letiště Mahe Island, Seychely - Východní Afrika, s leteckou společností Turkish Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři.

Post has attachment
Čína: Praha – Peking za 9590 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 9590 Kč je dostupná s odletem z letiště Praha a s příletem na letiště Peking, Čína - Východní Asie, s leteckou společností Hainan Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři. Příspěvek Čína: Praha – Peking za 9590 Kč pochází z zlevneneLetenky.eu

Post has attachment
USA: Praha – New York za 12590 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 12590 Kč je dostupná s odletem z letiště Praha a s příletem na letiště New York, USA - Severní Amerika, s leteckou společností United Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři. Příspěvek USA: Praha – New York za 12590 Kč pochází z zlevneneLetenky.eu

Post has attachment
USA: Praha – New York za 12990 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 12990 Kč je dostupná s odletem z letiště Praha a s příletem na letiště New York, USA - Severní Amerika, s leteckou společností Lufthansa. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři. Příspěvek USA: Praha – New York za 12990 Kč pochází z zlevneneLetenky.eu

Post has attachment
Seychely: Istanbul – Mahe Island za 11590 Kč - Akční letenka za skvělou cenu 11 590 Kč je dostupná od listopadu 2016 do ledna 2017 - tedy přes Vánoce i Nový rok! s odletem z letiště Istanbul a s příletem na letiště Mahe Island, Seychely - Východní Afrika, s leteckou společností Turkish Airlines. Aktuální termíny a zbývající počet volných sedadel zjistíte v aktualizovaném kalendáři. Do Istanbulu se můžete dostat například díky těmto levným letenkám, o kterých jsme psali už dříve. Příspěvek S...
Wait while more posts are being loaded