Profile cover photo
Profile photo
Zlatý klíček, s.r.o
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Vítej roku 2016, otevíráme ti svoji náruč a těšíme se na všechny úžasné zážitky, které máš pro nás přichystány. My všichni ze Zlatého klíčku jsme připraveni Vám i v tomto roce být nápomocni. Těšíme se na Vás od pondělí 4. ledna 2016.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vaříme zdravě a jednoduše

Zveme Vás na prodloužený víkend 11.-13. července, kde si vyzkoušíte, jak připravovat rychle, prakticky a chutně zdravé potraviny pro sebe i své blízké. Budeme se také učit jak se hýčkat v rámci každodenního koloběhu a jak uvolňovacími cviky pomoci svému tělu.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Milé dámy,
sychravé počasí si k nám cestu již našlo, a proto nezapomínejme na na naše plíce. Jsou citlivé na okolí ( a někdy máme problém “to” rozdýchat) a toto období je typické pro záněty dýchacího ústrojí. Je dobré mít vždy po ruce výtažek z pupenů lichořeřišnice nebo aspoň jitrocelový sirup. Na kašel je výborná Diviznová směs od firmy Dědek kořenář. Přírodních přípravků, co nám pomáhají, je plno a v obchůdku Zlatého klíčku Vám rádi doporučíme.
Neměli bychom zapomínat, že dobrá nálada a podové vnitřní naladění je základ pro tu nejlepší imunitu na světě. A proto bychom Vás rádi upozornili na sešit “Mandaly pro ženy, návrat ke kořenům” od  Alexandry Kovandové.
Při vymalovávání těchto mandal můžete nechat plynout své pocity a vytvořit prostor pro objevení své ženskosti. Dochází také k navázání kontaktu se ženskými kořeny a využití jejich síly.  A něco i pro naši vnější krásu: kniha Mladý obličej, jak si jej udržet, napsala  Irina Tichomirova. Rychlý lifting, vyhlazování vrásek, cvičení, masáže, akupresura, relax..To vše se počítá!
Add a comment...

Post has attachment
Babiččiny ovocné čaje
Pečené nápojové koncentráty pro přípravu přírodního ovocného nápoje (bez konzervačních látek a barviv). Slazen pouze fruktózou – vhodný pro malé děti i diabetiky. Nabízíme: pomeranč se skořicí, višeň s kardamomem, švestka s badyánem …
Photo
Add a comment...

Hlídaní vašeho dítka
Milé maminky, potřebujete jít na kosmetiku, masáž nebo jinou terapii a nemá vám kdo pohlídat vaše dítko? Můžete kontaktovat příjemnou slečnu Lucii (tel. 739 264 883) a domluvit se. Ochotně se postará.
Add a comment...

Milí přátelé a příznivci Zlatého klíčku,

Ráda se zde s Vámi opět setkávám po prázdninách a dovolených, v novém školním roce.  Během prázdnin jsme nezaháleli, ale vylepšovali některé naše prostory a připravovali další akce a semináře. Začátkem října pozveme především maminky  na  speciální „Den otevřených dveří zaměřený na děti“, jejich zdravý vývoj a možnost řešení specifických problémů.
Nové semináře zůstanou stejně jako v první polovině roku zaměřené na ženy, zdravý životní styl a krásu. Obohacené budou novým pohledem na mezilidské vztahy, zdravou sexualitu i radost ze života. Velmi se těšíme na pravidelná ženská setkávání a sdílení, která pro účastnice našich seminářů plánujeme. Budeme na nich provádět společné rituály, meditovat, hledat odpovědi i vzájemně předávat si zkušenosti a  poskytovat podporu.
Reference, fotky i jiné zajímavosti z ženských seminářů, které už ve Zlatém klíčku nebo na jiných místech České republiky proběhly, najdete v rubrice Žena speciál.
Přejeme krásné podzimní dny, plné pochopení sebe i svého okolí.

Jarka Rinchenbachová za kolektiv Zlatého klíčku
Add a comment...

Post has attachment
Tekuté mýdlo s antibakteriální přísadou dědka kořenáře B. Nového
Bylinné siličné mýdlo proti plísním, chlamýdiím, mikrobům. Šetrné k pokožce, nevysušuje ani při častém používání.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded