Profile cover photo
Profile photo
Zelený Zlonín
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Druhá etapa výstavby pasivních domů ve Zloníně započala. Vystaveny budou i nové typy domků, jako je třeba solitérní domek Qube nebo Qube G, které jsou samozřejmě vybaveny moderními technologiemi jako rekuperace, hybridní fotovoltaická elektrárna, tepelné čerpadlo a další.

Více informací naleznete na našich stránkách: https://www.zelenyzlonin.cz/
PhotoPhotoPhoto
02.05.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Vyberte si domek vašich snů. Jsou dostupné čtyři barevné varianty a typy domů s atikou, vikýři či pergolou. Můžete si vybrat bydlení v dvojdomku nebo trojdomku a cena zahrnuje i pozemek.

Jaký typ domu se vám nejvíce líbí?

https://www.zelenyzlonin.cz/nabidka-domu
Add a comment...

Post has attachment
Hledáte místo k bydlení? Zlonín je obec jen 7 km severozápadně od Prahy, do centra hlavního města se dostanete autem za 15 minut. V místě je školka, základní škola, bus MHD, vlak, restaurace, úřad a třeba i golfové hřiště.

Je to ideální místo pro ty, kteří chtějí bydlet v blízkosti Prahy, ale přesto se vracet do klidného prostředí mimo město.

http://zelenyzlonin.cz/
Add a comment...

Post has attachment
Láká vás bydlení mimo Prahu, ale přesto v její dostupné vzdálenosti? V průběhu tří let postavíme ve Zloníně více než 100 pasivních domů, které mají unikátní technologie a technická řešení. Více o projektu Zelený Zlonín a o výhodách bydlení v pasivních domech se dozvíte na našich stránkách:
https://www.zelenyzlonin.cz/o-projektu.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded