Profile cover photo
Profile photo
Essens - Zdravie Essens
2 followers -
ESSENS - V HARMÓNII S PRÍRODOU
ESSENS - V HARMÓNII S PRÍRODOU

2 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Manažér buduje obchodné skupiny s cieľom dosiahnuť príjem popri zamestnaní, alebo podnikaťeľský príjem.
Možnosti a úžitok:

- dosiahnuť príjem popri zamestaní cca 500 - 1 200,- € a viac mesačne...
- dosiahnuť podnikaťeľský príjem 2 500 - 5 000 - 7 000,- € a viac mesačne...
- dosiahnuť mesačný a ročný podiel z obratu firmy...
- získať 24 hod. informácie o produktoch, skúsenostiach, marketingu...
Add a comment...

levkova.essens.team
Add a comment...

Post has attachment
Clea’NS čisto prírodné antiparazitikum
Vedeli ste, že príčinou mnohých ochorení môžu byť parazity?
V roku 1979 Dr. Hulda Clark začala svoj lekársky výskum. O jedenásť rokov neskôr našla stopy, ktoré ju priviedli k príčine výskytu mnohých moderných ochorení. Napríklad ekzém je spôsobený škrkavkami, epilepsia – určitým typom škrkaviek – hlístami, shizofrénia a depresie – parazitmi v mozgu. Astma je spôsobená hlístami v pľúcach, cukrovka – pankreatickými parazitmi z hovädzieho dobytka zvanými Eurytrema, migrény – uviaznutými parazitmi zvanými háďatko črevné a akné rosacea – parazitom Leishmania. Mnoho ľudských srdcových ochorení je spôsobených psím červom zvaným Dirofilaria. Tu sa však zoznam nekončí.
Parazitická infekcia je príčinou mnohých ochorení a zdravotných problémov vrátane fibromyalgie a žalúdočných vredov, kolitídy, zápalu močového mechúra, endometriózy, meno pauzy, PMS, únavy, menštruačných bolestí, neplodnosti, zápalu prostaty, astmy, artritídy, bronchitídy, bolesti zubov, bolesti v krku, cukrovky, bolesti hlavy, migrény, psoriázy, akné, ekzémov, vysokého krvného tlaku, glaukómu, zubnému kazu, nespavosti, alergie, depresie, schizofrénie, Alzheimerovej choroby, bolesti kĺbov a svalov, bolesti rôzneho pôvodu atď. Infekcia je stav zamorenia parazitmi.
Parazity sú všetky baktérie, huby /napr. Kandida/, vírusy a červy – ako napríklad hlísty, pásomnice a ďalšie. V bežnom živote si ich najčastejšie spájame so zjavnými ochoreniami spôsobenými baktériami a vírusmi - ako je chrípka, rubeola, herpes, mumps, týfus, syfilis, kvapavka, šarlach, čierny kašeľ, salmonelóza, tetan, hepatitída, stafylokok, streptokok, cholera, chlamýdie, toxoplazmóza, trichomoniáza, mor, salmonela a mnoho ďalších.
PharmDr. Michal Krajíček
Vedec
Vyvinul pre ESSENS Home Pharmacy - Clea'NS výživový doplnok
Pre koho je Clea'NS vhodný?
V ľudskom tele sa nachádza mnoho rozmanitých parazitov, ktoré môžu spôsobovať vážne zdravotné problémy. Clea'NS je vhodný pre všetkých, ktorí chcú detoxikovať svoj organizmus, napr. na začiatku zahájenia správnej životosprávy, či len tak preventívne.
Clea'NS obsahuje účinnú kombináciu štyroch látok
extrakt z kôry magnólie lekárskej, enzým - proteázu z Aspergillus oryzae, extrakt čierneho korenia a vitamín A:
- extrakt z kôry magnólie lekárskej výrazne ovplyvňuje funkciu črevného traktu v zmysle pravidelnosti vyprázdňovania
- vďaka enzýmu - proteáze z Aspergillus oryzae dochádza v tráviacom ústrojenstve k správnemu štiepeniu bielkovín
- extrakt čierneho korenia pôsobí nielen ako inhibítor enzýmov, ale má taktiež pozitívny vplyv na činnosť nervovej sústavy
- vitamín A výrazne prispieva k udržaniu optimálneho stavu slizníc vrátane črevného traktu
Obsah balenia: 30 tabliet
Cena pre členov Klubu ESSENS: 21,50 € / 18 bodov
Vďaka unikátnej technológii viacvrstvového poťahovania a využitia vhodných inhibítorov ide o prevratný výrobok v oblasti výživových doplnkov tohto typu.
Všetky produkty ESSENS Home Pharmacy sú vyvinuté a vyrábané pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike, a to za plnenia prísnych pravidiel a noriem.
Účinné látky sú získavané výhradne z prírodných zdrojov bez použitia surovín pripravených chemickou cestou.
Výrobky neobsahujú cukor, lepok ani laktózu a nie sú testované na zvieratách.
Náš tip:
ESSENS Vitamín C úplne zadarmo!
Tento jedinečný výrobok môžete teraz získať ÚPLNE ZADARMO, a to za každých 25 bodov získaných z akýkoľvek výživových doplnkov.
Podrobnosti nájdete na www.zdravieessens.sk /Navštívte Poradenské centrum.../
Skúsenosti
V lete minulého roka ma začali bolieť malé kĺbiky na ľavej ruke. Myslela som, že je to z preťaženia. Ale keď to neprechádzalo ani po troch mesiacoch, tak som začala konať. Objednala som sa na diagnostiku k známej doktorke. Keď mi povedala, že v kĺboch mojej ľavej ruky sa ukladá hemolytický streptokok – parazit, ktorý sa tam usadil po často prekonaných angínach. Neliečený by mohol spôsobiť ďalšie komplikácie až reumatické. V črevnom trakte som mala množstvo ďalších parazitov známu Kandidu a menej známu Giardiu lambliu. Hneď som si nasadila náš Essens CleaNS 1 kapsulu denne a po troch dňoch mi prestala bolesť. CleaNS som brala ďalej. Po mesiaci a pol som išla na kontrolnú diagnostiku a po mojich „kamošoch“ nebolo ani chýru ani slychu. Boli preč. CleaNS som brala tri mesiace po 1 kapsule. Asi po štyroch mesiacoch som išla na ďalšie kontrolnú diagnostiku. Chcela som sa uistiť , že je všetko v poriadku. Parazity tam skutočne už neboli. Pani doktorka mi doporučila detox raz ročne a hlavne po lete. Ďakujem.
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded